Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

تشکر از زحمات مدیر و اعضای محترم

22 posts in this topic

با سلام و احترام

بسیار خرسند و خوشنود هستم که بار دیگر انجمن فعال و در کنار اساتید بزرگوار خواهم بود . پیامکی که امروز صبح دریافت نمودم یکی از بهترین پیامک هایی بوده که تا کنون دریافت کرده ام . ادب حکم میکند از جناب حسنی بزرگوار مدیر عزیز و سایر اعضای محترم بابت پیگیری و تلاش در فعال شدن انجمن تشکر نمایم . سربلند باشید . ارادتمند : تلخک

8 people like this

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و صمیمی انجمن.

حقیقتا در این مدت که انجمن را نداشتم انگار یکی از مهمترین کارهای روزمره را انجام نمیدهم.

پس از گذشت چند  سال عضویت در این انجمن حقیقتا به نوعی همه ما عادت کرده بودیم و انجمن را جایی برای نوشتن نظرات و درد دل کردن و خواندن مطالب مفید در ارتباط با دفاع مقدس و نقش نیروهای  مختلف ارتش دلیر ایران در جنگ بوده و هست.

از مدیر گرامی آقای حاج حسن هم بسیار ممنونم که دوباره ما را دکر هم جمع کرد. دوستی با همه شما برای من افتخار بزرگی است.

5 people like this

با سلام خدمت هم انجمنی های عزیز بنده نیز از زحمات مدیر محترم برای راه اندازی مجدد انجمن کمال تشکر وقدر دانی را دارم . خدارا شکر که با شروع به کار دوباره انجمن اساتید و دوستان می توانند با یکدیگر در ارتباط باشند وامید اینکه با کمک هم بتوانیم هرچه بیشتر وبهتر انجمن را رونق بدهیم .

3 people like this

درود و عرض ادب خدمت دوستان عزیز 

متاسفانه برای راه اندازی مجدد انجمن دچار مشکلات فنی شده بودیم که تا حل شدن مشکل دو سه ماهی زمان برد.

انجمن طی چند روز آینده باز هم احتمالا ممکن هست دچار کمی اختلال بشود ، پیشاپیش از همه دوستان عزیز عذرخواهی میکنم.

امیدوارم با قدر دونستن این دوری چند ماهه ، از این به بعد با قدرت بیشتری کار رو ادامه بدیم 

6 people like this

در هم اکنون، صمد لطافتی گفته است :

از مدیر گرامی آقای حاج حسن هم بسیار ممنونم که دوباره ما را دکر هم جمع کرد. دوستی با همه شما برای من افتخار بزرگی است.

جد و ابادته

3 people like this

در 3 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

درود و عرض ادب خدمت دوستان عزیز 

متاسفانه برای راه اندازی مجدد انجمن دچار مشکلات فنی شده بودیم که تا حل شدن مشکل دو سه ماهی زمان برد.

انجمن طی چند روز آینده باز هم احتمالا ممکن هست دچار کمی اختلال بشود ، پیشاپیش از همه دوستان عزیز عذرخواهی میکنم.

امیدوارم با قدر دونستن این دوری چند ماهه ، از این به بعد با قدرت بیشتری کار رو ادامه بدیم 

راست میگه  ممکنه دوباره خراب بشه 

اخه یه جوری انجمن رو ناکار کرده بود که هرکی بهش نگاه مینداخت میگرخید و فرار میکرد

اما به هر حال راه افتاد 

من میگم به پاس این شاهکار ، ایشون رو حج تمتع سال دیگه دست به دستش کنیم بره جده 

5 people like this

بنام خدا

دوستان سلام

خدا را شکر که دوستان را دوباره زیارت کردم

ارادت

4 people like this

خوشحالم از اینکه اعضای رهروان بار دیگر جمع شدند

3 people like this

با سلام مجدد خدمت همگی دوستان حالا که انجمن دوباره فعالیت خود را شروع کرده هریک از اعضای انجمن می تواند برای پربار شدن انجمن تلاش نماید تا انجمن رونق یابد و راکد باقی نماند .

3 people like this

برای دست گرمی و راه افتادن اعضا و انجمن من میگم بخش صندلی داغ رو ادامه بدیم

4 people like this

در هم اکنون، Crounus2000 گفته است :

برای دست گرمی و راه افتادن اعضا و انجمن من میگم بخش صندلی داغ رو ادامه بدیم

موافقم

3 people like this

با سلام وعرض خیر مقدم خدمت جناب کروناس 2000 عزیز فکر خوبی است به غیر از تایپیک صنلی داغ تایپیک نقاط ضعف ارتش نیز مدتهاست غیر فعال شده . اگر بتوانیم تایپیک نقاط ضعف ارتش را که جناب مدیر عزیز زحمت ایجاد آن را کشیده اند ادامه دهیم برای شروع خوب و مفید خواهد بود .

2 people like this

با سلام و احترام

گرچه مدت زمانی طول می کشد تا یخ اساتید و اعضای محترم باز شده و اقدام به نوشتن مطلب کنند ، ولی بهرحال نظامیان محترم باید رسالت خود را هیچگاه فراموش نکنند . بار دیگر ضمن تشکر از پیگیریهای کلافۀ نازنین مدیر انجمن از دوستان گرانسنگ تقاضا دارد چنانچه آدرس سایت های آجا - نزاجا _ وزارت دفاع و ستاد کل نیروهای مسلح را دارند همراه با آدرس مکاتبه ای با این مراکز را لطف کنند بدهند . قبلا از لطف یکایکان شما سپاسگزارم . ارادتمند : تلخک

5 people like this

با سلام و احترام

گرچه مدت زمانی طول می کشد تا یخ اساتید و اعضای محترم باز شده و اقدام به نوشتن مطلب کنند ، ولی بهرحال نظامیان محترم باید رسالت خود را هیچگاه فراموش نکنند . بار دیگر ضمن تشکر از پیگیریهای کلافۀ نازنین مدیر انجمن از دوستان گرانسنگ تقاضا دارد چنانچه آدرس سایت های آجا - نزاجا _ وزارت دفاع و ستاد کل نیروهای مسلح را دارند همراه با آدرس مکاتبه ای با این مراکز را لطف کنند بدهند . قبلا از لطف یکایکان شما سپاسگزارم . ارادتمند : تلخک

با سلام خدمت استاد نازنین جناب تلخک بزرگوار بازهم ببخشید که دیر پاسخ شما را می دهم آدرس پرتال یا پایگاه اطلاع رسانی آجا در لینک پایین می باشد . همچنین در این سایت آدرس سایت های وابسته ازجمله پایگاه اطلاع رسانی نزاجا نیز درج شده که بنده مجدد آدرس آن را به صورت جدا گانه تقدیم می نمایم . ولی در برخی مواقع متأسفانه این سایتها ازدسترس خارج هستند .

ابتدا پایگاه اطلاع رسانی آجا

http://www.aja.ir/portal/home/default.aspx

لینک پایین مربوط به پرتال نزاجا می باشد

http://nezaja.aja.ir/Portal/Home/

پایگاه اطلاع رسانی وداجا

http://mod.gov.ir/

راجب وب سایت ستادکل نیروهای مسلح نیز ظاهراً درحال راه اندازی می باشد و فعلاً این ستاد دارای وب سایت اختصاصی نمی باشد .

3 people like this

با درود به خدمت سروران ارجمند و استاتيد بي مدعاي عرصه دفاع از وطن

بنده كمترين به نوبه خود از كليه سروراني كه در راه اندازي دوباره اين انجمن تلاش نموده اند سپاسگزاري مي كنم و دستان توانمندشان را به احترام ميبوسم و در برابر عظمت روح انساني شان كه همواره روشني بخش تاريك خانه ي تاريخ ميهنمان خصوصا تاريخ هشت سال دفاع شرافتمندانه از كيان اين سرزمين اند ، سر تعظيم فرود مي آورم.(( عاليجنابان مديون زحمات بدريغتان هستم ))

6 people like this