Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

تشکر از زحمات مدیر و اعضای محترم

22 posts in this topic

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان عزیز . دو روز پیش خیلی اتفاقی رهروان ارتش را سرچ کردم و ناباورانه دیدم سایت محترم رهروان ارتش باز شد . از جناب حسنی سپاس فراوان در این امر را دارم. باشد که بتوانیم با انتشار مطالب سودمند موجبات ارتقا روزافزون را فراهم آوریم.

با سپاس

6 people like this

در هم اکنون، kalafe2006 گفته است :

درود و عرض ادب خدمت دوستان عزیز 

متاسفانه برای راه اندازی مجدد انجمن دچار مشکلات فنی شده بودیم که تا حل شدن مشکل دو سه ماهی زمان برد.

انجمن طی چند روز آینده باز هم احتمالا ممکن هست دچار کمی اختلال بشود ، پیشاپیش از همه دوستان عزیز عذرخواهی میکنم.

امیدوارم با قدر دونستن این دوری چند ماهه ، از این به بعد با قدرت بیشتری کار رو ادامه بدیم 

با سلام و تشکر مجدد از زحمات مدیر و همه دوستان که وفا دار به انجمن مانده  و ادامه میدهند.

فقط یک خواهش کوچک دیگر هم از جناب مدیر دارم . خواهشم این است که بدون هیچ تعارف و برای برپا نگه داشتن انجمن هر چه که از دست ما برمیآید را  بازگو کند .

چون اینجا به نوعی منزل دوم ما  ( بخصوص )  قدیمیترهاست و هر خانه نیاز به همکاری و همفکری همه اعضا آن دارد.  از طرفی همه بار و مسئولیت نباید بر دوش فقط مدیریت حاج حسن باشد   همه دوستان بخصوص امثال من خود را یکی از مسئولین انجمن بدانیم و در ایجاد تنوع و قرار دادن مطالب خواندنی بیشتر در ارتباط با نقش ارتش و نیروهای عمل کننده در دوران دفاع مقدس و پس از آن تلاش کنیم. از دلاور مردیهای خلبانان و افسران و درجه داران و سربازان نیروهای زمینی و دریایی و پدافند و  ژاندارمری و غیره بیشتر بگوئیم به مشکلات و خواسته های احتمالی  امروزه این  عزیزان در جارچوب قانون نیز اشاره کنیم  تا شاید از این طریق بتوانیم قدمی برداریم و گوشه ای از رشادتهایشان را که بخاطر آب و خاک و ناموس همه ما ایرانیان از جان و جوانیشان گذشتند جبران و در حد توان  قدمی بردایم.  از همه شما دوستان و بزرگان میخواهم  این شیوه درست را ادامه دهیم و این سایت  که سالها تجربه و صدها و شاید هزاران مقاله و عکس و مطالب عمدتا بکر را پشتوانه خود دارد  که زحمات زیادی بابتشان کشیده شده . انجمن را  به علاقمندان و جوانان و دوستداران مسایل نظامی بخصوص نظامیان بازنشسته معرفی کنیم   و از  تلخ و شیرینیهای  اتفاق افتاده در هشت سال دفاع مقدس بیشتر بگوِیم   . پستهای بسیار جالب داریم که  قبلا پر طرفدار بودند مانند سوال و جواب  تخصصی در ارتباط با جنگ ایران و عراق و تجهیزات  مورد استفاده از متخصصین عزیز که در انجمن حضور دارندو..  آنها  را مجددا بازخوانی کنیم تا برای جدیدترها هم بهتر دیده شوند همینطور از جنگهایی که در گوشه و کنار دنیا رخ داده و همینطور از نو آوریها و نجهیزات مدرن و جدید دیگر ارتشهای قدرتمند جهان مطلب بگذاریم . با تشکر از همه دوستان بسیار خوب و اساتید بسیار محترم و بزگوار هم ممنون هستم و من  مجددا میگویم  از اینکه با آنها در یک انجمن کار میکنم بسیار خوشحال هستم.

9 people like this

با سلام

ضمن تأیید فرمایشات جناب لطافتی بنده آمادگی خود را اعلام مینمایم . ضمنا جناب لطافتی حاج حسن رو خوب اومدی

8 people like this

حاجی جد و ابادته همتون 

5 people like this

سلام

نمی دانم چی بگویم

من در پستی اعلام کردم آماده هستم در حد و توان خودم مایه بگذارم

و نیز عزیزان از طرق پیامک متوجه راه افتادن انجمن را متوجه شده اند حال باید پرسید رنگ ما زیاد هم سیاه نبودها!!!!

ضمنآ دوستان نمی دانم چرا به صندلی داغ زیاد توجه نمی کنند.منهم سؤالاتم را بپرسم برای نفر بعدی تکراری باید پرسیده شود که جلوه مناسب نداره.

ارادت

5 people like this

ضمنآ دوستان نمی دانم چرا به صندلی داغ زیاد توجه نمی کنند.منهم سؤالاتم را بپرسم برای نفر بعدی تکراری باید پرسیده شود که جلوه مناسب نداره.

با سلام خدمت استاد ارجمند جناب ابراهیمی سعید نازنین دوستان به مرور از فعالیت مجدد انجمن آگاه می شوند و تا اعضای  قدیمی از فعالیت مجدد انجمن آگاه شوند کمی زمان خواهد برد . در هر صورت امر امر شما استاد نازنین است و بنده کمترین نیز سوالات خود رادر پست مورد اشاره  آغاز خواهم کرد . ارادت

5 people like this

احساس میکنم حاجی با منا و جده خاطرات خوبی دارن  واسه همینه که هی حواله این و اون میکنن

مدیر جان چه خبر  از عرعرستان: SHOUT :

4 people like this