Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

حضور من در شب خاطره تبریز مرحله 5

به مناسبت سالروز آزادسازی سوسنگرد و گرامی داشت شهید مدافع حرم وحید فرهنگی والا:

پنجمین شب خاطره دفاع مقدس برگزار می شود

125689.jpg

سرپرست حوزه هنری استان آذربایجان شرقی گفت: پنجمین شب خاطره دفاع مقدس حوزه هنری  آذربایجان شرقی به مناسبت گرامی داشت سالروز آزادسازی سوسنگرد و با یاد و گرامی داشت شهید مدافع حرم وحید فرهنگی والا با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار می شود . 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، جواد کریم نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: این برنامه به همراهی جمیع نهادهای فرهنگی و با حضور رزمندگان، ایثارگران، خانواده های معظم شهدا، یادگاران و آزادگان هشت سال دفاع مقدس، مسئولان و عموم مردم برگزار خواهد شد . 

وی هدف از برگزاری این مراسم را ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت عنوان کرد و گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص گردآوری و تدوین خاطرات هشت سال جنگ تحمیلی شب های خاطره دفاع مقدس در آذربایجان شرقی با مشارکت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان در چهارشنبه های آخر هر ماه برگزار می شود . 

کریم نژاد عنوان کرد: در پنجمین برنامه شب خاطره دفاع مقدس حوزه هنری استان پنج نفر از چهره های شاخص عملیات آزاد سازی سوسنگرد چون؛ عبدالوهاب روشن رای، ابوالفضل فرج بخش، خلبان محمد علی رحیمی، حسنعلی ابراهیمی و میر نورانی به ذکر خاطره ای از آن ایام خواهند پرداخت . 

وی خاطر نشان کرد: پنجمین شب خاطره دفاع مقدس حوزه هنری استان روز چهارشنبه 24 آبان ماه سال جاری راس ساعت 18 در محل سالن همایش سازمان تبلیغات اسلامی واقع در میدان دانشسرا برگزار می شود .

img001.jpg

thm_316789_582.jpgthm_316803_254.jpgthm_316804_893.jpgthm_316814_419.jpg

http://defapress.ir/fa/news/266678/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B4%D8%A8-%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2

6

با سلام وعرض خیر مقدم خدمت استاد عزیز جناب ابراهیمی سعید بزرگوار  خدا را شکر آقایان به فکر افتادند و یاد پیشکسوتان وقهرمانان ارتشی افتادند . وگرنه رسماً می خواستند نام و یاد ارتش و پرسنل ارتش را فراموش نمایند . بنده همچنان امید دارم که در چنین مراسماتی از عزیزان ارتشی وپیشکسوتانی چون شما استاد نازنین هرچه بیشتر وبهتر یاد شود .

5

درود و عرض ادب استاد 

این بار هم مثل دفعات قبل بود یا تغییراتی در راستای حمایت از ارتش شده بود ؟

3

در هم اکنون، kalafe2006 گفته است :

درود و عرض ادب استاد 

این بار هم مثل دفعات قبل بود یا تغییراتی در راستای حمایت از ارتش شده بود ؟

سلام

درد زیاد هست از کجا باید بگویم

همایش شروع شد فرمانده سپاه عاشورا صحبت کردند و سپس رییس حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس و بعد از آن هم یک سپاهی و سپس یک بسیجی که دکتر شده بود و بعدش ....تا آخر سر نوبت به من رسید که نفر آخر بودم

بالا رفتم و چون صحبتهای قبلی شده بودند ارزش آن همایش را نداشت( حمایش برای سوسنگرد بود فرمانده عاشورا از الی بیت المقدس صحبت کردند)

من شروع به صحبت کردم که جو عوض شد و....

بعداز اتمام صحبتهای من، همسر شهید تجلایی  در برابر من تمام قد تعظیم کردند که همه شاهد بودند و نیز همسر و پدر و مادر شهید مدافع حرم فرهنگی والا که چند روز قبلش شهید شده بود به احترام من بلند شدند و حاضرین احترام خاصی به من گذاشتند (البته همسر و دو دخترم و داماد و نوه هایم و پسرم و عروسم هم در محل بودند)

این ارزش گذاشتن مردم باعث شد رفتار آقایان عوض شد و نیز به دیگران هم کادو دادند و من در استثناء بودم چون واقعیت را می گفتم.

برای روز بعدش (جمعه) هم دعوت بودم در دانشگاه تبریز در تالار وحدت برای موضوع دیگری صحبت کنم .

رییس حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس به من گفتند همین موضوع امروز را صحبت کن ومن هم قبول کردم اما روز جمعه نام مرا از لیست حذف و رزمنده ای سپاهی بنام حاج ناصر را بالا بردند و دقیقآ 57دقیقه صحبت کرد(همه باید 10 الی 15 دقیقه می بایست صحبت می کردند.

که در بین صحبتهای خود ، از رشادت ارتش گفت که بعداز اتمام صحبتهایش ،،،،،، متاسفانه عوامل سپاه به ایشان بی احترامی می کردند که چرا از ارتش گفتی و...

اراده کردم که حق ارتش را ادا کنم هرچند از یاد فرمانده های بی خیال و بی عرضه ارتش فراموش شدم

ارادت

8

با سلام  خدمت استاد نازنین جناب ابراهیمی سعید عزیز حال که بیشتر رسانه ها و سازمانها ونهاد ها قصد حذف تدریجی ارتش و پرسنل قهرمان آن را دارند دیگر سکوت جایز نیست . اینکه اراده فرمودین تا از حماسه آفرینیهای خود ودیگر همرزمانتان درارتش بگویید جای بسی تشکر و قدردانی دارد . ما نیز سعی در نشر خاطرات شما قهرمانان و پیشکسوتان عزیز ارتشی را خواهیم داشت تا همه به خصوص نسل جدید بیشتر وبهتر با حماسه آفرینیهای شما عزیزان آشنا شوند . ارادت

6

استاد بزرگوار جناب ابراهيمي سعيد

قدر زر زرگر شناسد ... قدر گوهر گوهري . جنابعالي و همرزمانتان تاج سر ما ملت ايران هستيد و تا ابد خواهيد بود .

4

در 14 ساعت قبل، kalantar M16 گفته است :

استاد بزرگوار جناب ابراهيمي سعيد

قدر زر زرگر شناسد ... قدر گوهر گوهري . جنابعالي و همرزمانتان تاج سر ما ملت ايران هستيد و تا ابد خواهيد بود .

سلام

بنده نوازی فرمودید

ممنونم

4

بسیار عالی واقعاً بنده لذت بردم . ولی ای کاش خیلی بیشتر از اینها برای عزیزان ارتشی بها داده شود و خاطرات این عزیزان منتشر گردد . به راستی که هرچقدر خاطرات عزیزان وپیشکسوتانی چون شما استاد ارجمند بازگو شود بازهم کم است . برای شما و خانواده ی گرانقدرتان آرزوی موفقیت روزافزون وهمچنین سالی پربرکت آرزومندم . در پایان یادی هم کنیم از شهیدان عزیز ازجمله شهید تجلایی و همچنین یادی هم می نماییم از شهدای عزیز ارتش روحشان شاد آمین.

3

سلام با رض تبریک سال نو

اولین پیام را در دنیای مجازی تقدیمشان میکنم

ممنونم از لطف ما 

یاد و خاطره شهدای ارتش را ارج مینهم

3

درود بر استاد ابراهیمی 

سال نو را خدمت شما تبریک عرض میکنم

ازدیدن این فیلم حض کافی را بردیم، البته بنده این فیلم رو در جای دیگری دیدم و قصد داشتم در انجمن قرار بدهم که خودتان زحمت این کار را متقبل شدید 

2

در 3 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

درود بر استاد ابراهیمی 

سال نو را خدمت شما تبریک عرض میکنم

ازدیدن این فیلم حض کافی را بردیم، البته بنده این فیلم رو در جای دیگری دیدم و قصد داشتم در انجمن قرار بدهم که خودتان زحمت این کار را متقبل شدید 

سلام

ممنونم

استاد کجا دیده بودید

3

در کانال تکاوران ارتش 

2