Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

صاحب اثر ماندگار «کربلا کربلا ما داریم میآئیم» کربلایی شد

در پی پخش گزارشی از تقاضای «اکبر شریعت» صاحب اثر ماندگار «کربلا کربلا ما داریم می‌آئیم» در دوران دفاع مقدس با تدبیر فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، وی همراه با خانواده به کربلای معلی اعزام شد.
 
 

339936_974.jpg

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، با بدرقه امیر سرتیپ «اسدالله حیدری» رئیس کانون بازنشستگان نیرو‌های مسلح و جمعی از مقامات استان فارس، اکبر شریعت صاحب اثر ماندگار «کربلا کربلا ما داریم می‌آئیم» در دوران دفاع مقدس به همراه ۱۹تن از خانواده و وابستگان به کربلای معلی اعزام شد.

امیر سرلشکر «موسوی» فرمانده کل ارتش هزینه سفر به عتبات عالیات اکبر شریعت و ۶ تن از اعضای خانواده وی را متقبل شد و سایر وابستگان این رزمنده جانباز دوران دفاع مقدس نیز با مساعدت مسئولان استانی به این سفر نورانی و پر از معنویت مشرف شدند.

چندی پیش در برنامه بدون تعارف بخش خبری ۲۰:۳۰ شبکه دوم سیما، آقای اکبر شریعت تقاضای اعزام به کربلای معلی کرده بود که با اجابت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران خواسته ایشان محقق شد.

 

منبع:http://www.defapress.ir/fa/news/271261/صاحب-اثر-ماندگار-کربلا-کربلا-ما-داریم-می‌آئیم-کربلایی-شد

 

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

در پایان لینک گزارش تصویری این خبر نیز که از پایگاه اطلاع رسانی آجا می باشد تقدیم دوستان می گردد. در اینجا باید این سوال را پرسید که فرماندهان ارتش به خصوص نزاجا چرا اینقدر دیر به فکر یکی از پرسنل خویش افتادند ؟ امثال جناب شریعت تنها نمونه کوچکی از بی مهری هایی است که به پیشکسوتان و قهرمانان ارتشی میگردد.

http://www.aja.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=ALBUM&CategoryID=b8789b0b-9886-4e12-94fb-8ecaaa0f102e&WebPartID=eaee0bf1-06ba-4215-9694-6c59b1fe0ea1&ID=2d0b5110-63cd-4a5f-91dd-c76bb1a24dbb

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

1396/10/11 دوشنبه

مراسم استقبال از مداح اهل بیت اکبر شریعت برگزار شد

مراسم استقبال از مداح اهل بیت اکبر شریعت، پس از زیارت کربلای معلی و عتبات عالیات با حضور رئیس کانون بازنشستگان ارتش و جمعی از فرماندهان و مسئولین در شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، مراسم استقبال از سروان بازنشسته اکبر شریعت مداح اهل بیت در دوران دفاع مقدس (صاحب صدای ماندگار کربلا، کربلا، ما داریم می آییم) با حضور امیر سرتیپ بازنشسته اسدالله حیدری رئیس کانون بازنشستگان ارتش و جمعی از فرماندهان و پیشکسوتان در فرودگاه دسغیب شیراز انجام شد.
در این مراسم امیر سرتیپ بازنشسته اسدالله حیدری ضمن ابراز خرسندی از تحقق آرزوی دیرین این مداح اهل بیت، از حسن همکاری همه دستگاه ها و نهادهای مسئول در اعزام خانواده آقای شریعت به عتبات عالیات تقدیر و تشکر کرد.
پس از پخش مصاحبه اکبر شریعت با برنامه 30/20 که در آن آرزوی خود را سفر به کربلا اعلام کرد، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران مقدمات سفر وی را فراهم کرد.

منبع:http://nezaja.aja.ir/Portal/home/?news/89271/89311/1487192/مراسم-استقبال-از-مداح-اهل-بیت-اکبر-شریعت-برگزار-شد

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

شاید دوستان کمی از من ناراحت شوند ولی من حرف دلم را با دنیا عوض نمی کنم

 

میگویم بیش از 110 ماه با جمله کربلا کربلا ما داریم می آییم . یا تا کربلا یک یا حسین دیگر.

 

میگویم آیا بسیج یا سپاه یک قدم مثبت برای ارتشیان در سطح غیر فرماندهی برداشته اند که ارتش این کار فرهنگی را انجام داد؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

 

آیا ارتش این عمل فرهنگی را برای کارکنان خودش می کرد زمین و زمان نابود می شد و میز و صندلی فرماندهی و ریاست را از آقایان می گرفتند!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

تعداد بی شماری هستند که مثل من ، علاقه دارند به کربلا و حج مشرف شوند اما حقوق ارتشی جماعتی، تعدد فرزند و نوه ، مشکلات معیشتی ، و... مانع از سفر شده است چرا برای خودمان نمی توانیم کار و تلاش کنیم!!!؟؟؟؟؟؟

 

 

به فرمانده محترم ارتش کسی نیست بگوید بالاترین مسندی که قابلیت تکیه را داشتید را دارید هر کاری بکنید بالاتر نخواهید رفت و بعد از بازنشستگی فرماندار و یا استاندار شهر یا شهرستانی هم نخواهید بود بس برای هم لباست قدم مثبت بردار.

 

 

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

با سلام  همین جناب شریعت وقتی زندگی نامه ایشان و وضعیت معیشتی ایشان از رسانه ملی پخش شد فرماندهان تازه فیلشان یاد هندوستان افتاد و برای خود شیرینی ایشان را به این سفر فرستادند و اگر وضعیت زندگی فعلی ایشان از رسانه پخش نمی شد فرماندهان حتی حاضر نمی شدند نامی از ایشان ببرند و ایشان باید با ناملایمات روزگار  زندگی می کردند.

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now