Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

234 posts in this topic

دانلود کتاب ماموریت در ساحل نیسان

خاطرات سرتیپ 2 زرهی ستاد

جناب محمود فردوسی

خودم بعد از خوندن این کتاب اطلاعات ام در مورد زرهی ایران در جنگ ( خصوصا تانک چیفتن و مشکلاتی که در جنگ با آن دست و پنجه نرم میکرد آشنا شدم ) البته کتاب بیشتر در مورد خاطرات اوایل جنگ هست

خواندن این کتاب رو به همه توصیه میکنم

دوستانی که دسترسی دارند ممنون میشم کتاب رو تهیه کنند و بخرند واین پست رو به عنوان راهنما استفاده کنند ( که همچین کتابی هست ) دوستانی هم که گشتن و پیدا نکردن دانلود کنند لذتش رو ببرند

دانلود کتاب ( به این میگن آپلود سنتر )

11 people like this

ارش جان دستت درد نکنه دمت گرم دیگه میخواستم این تایپیکو فراموش کنم قابل توجه دوستان  بخصوص مدیریت محترم 

9 people like this

حجم 4 مگابایت 

دانلود از پیکوفایل  :haha_resize:  :haha_resize:  :haha_resize: 

c208b8f0e00d.png

5 people like this

بشتابید ................................................. بشتابید

اگر خواهان طراحی زیر دریایی هستید بشتابید

کتاب اصول طراحی زیردریای

نویسنده : روی بلچر - لوئی رایدیل

ترجمه : محمد مونسان

انتشارات دانشگاه صنعتی مالک اشتر

523 صفحه

6 مگابایت

لینک دانلود ( از آپلود سنتر درست و حسابی )

8 people like this

کاکو میخندی؟یکم یاد بگیر ارش جان دستت درد نکنه :victory_resize:

4 people like this

شماها آدم مجبور میکنید آپلود سنتر به اون خوبی رو الکی عوض کنه  :bouaaaaah: 

این هم مجله combat aircraft فوق العاده زیبا با کلی مطالب مفید 

حجم 24 مگابایت 

دانلود 

87198158352223667399.png

7 people like this

دوستان این واقعه رو هم تو وقایع مهم تاریخی برای ثبت تو تقویم انجمن بنویسن :grin:

7 people like this

و حالا چند کتاب در مورد تامکت های محبوب

البته بگم این ها رو خودم آپلود نکردم

FABT.jpg

نام کتاب:  F-14 A & B in detail & scale | نویسنده: برت کینزی | زبان: انگلیسی | تعداد صفحات: 73 | حجم: 64 مگابایت

لینک دانلود

GFTA.jpg

نام کتاب: F-14 Tomcat Atlantic Squadrons | نویسنده: برت کینزی | زبان: انگلیسی | تعداد صفحات: 66 | 16 مگابایت

لینک دانلود

IFTUIC.jpg

نام کتاب: Iranian F-14 Tomcat Units In Combat | نویسنده: تام کوپر و فرزاد بیشاپ | زبان: انگلیسی | تعداد صفحات: 100 صفحه | حجم: 55 مگابایت

لینک دانلود

GFTUSN.jpg

نام کتاب: Grumman F-14 Tomcat Leading US Navy Fleet Fighter | نویسنده: دنیس جنکینز | زبان: انگلیسی | تعداد صفحات: 90 صفحه | حجم: 29 مگابایت

لینک دانلود

51CUgrdWHbL._SX258_PJlook-inside-v2,TopR

نام کتاب: Grumman F-14 Tomcat Bye Bye Baby | نویسنده: دیو پارسونز ، جرج هال و باب لاوسون | زبان: انگلیسی | تعداد صفحات: 200 صفحه | حجم: 51 مگابایت

لینک دانلود

514yhrCRvBL._SX258_BO1,204,203,200_.jpg

نام کتاب: Grumman F-14 Tomcat In Combat | نویسنده: فردریک لرت و نیکولاس گوهین | زبان: انگلیسی | تعداد صفحات: 84 | حجم: 50 مگابایت

لینک دانلود

11 people like this

کتاب Grumman F-14 Tomcat Bye Bye Baby بسیار عالی و زیبا تهیه شده. من ۲ نسخه از ان را دارم. هم چاپ اول و هم چاپ دوم. اما مهمتر از زیبایی این کتاب تقریبا بزرگ که از لحاظ سایز تقریبا شبیه البوم عکسهای قدیمی هست، پرداختن قسمت اخر کتاب به اف-۱۴ های ایرانی هست و نقل قولی از یک خلبان F-14 ایرانی با نامی مستعار که از tomcat تمجید کرده و از اینکه شلیک موشکهای AIM-54A توسط اف-۱۴ های ایرانی موفق بوده و ….

جالب اینجاست که سرهنگ ۲ خلبان 'بازنشسته' دیوید پارسونز نویسنده و عکاس این کتاب خودش از خلبانان F-14A در نیروی دریایی امریکا بوده است و سابقه شرکت در جنگ اول خلیج فارس را هم دارد. ایشان در حال حاضر رییس انجمن اف-۱۴ تامکت F-14 Tomcat Association امریکاست.

11 people like this

کتاب پرواز دور از خطر - Flying out of danger - به قلم Avram Goldstein مجموعه جمع اوری شده از 64 سانحه پروازی است که توسط کمیسیون ملی ایمنی در کشور امریکا NTSB- National Safety Bord Tronsportation مورد بررسی قرار گرفته است

این کتاب خلبانان صنعت هوانوردی را مورد خطاب قرار داده و اطلاعات ان از تجزیه و تحلیل گزارش بررسی سوانح پروازی که توسط NTSB بررسی شده استخراج شده است. هدف کتاب نیز اموزش اشتباهات گذشتگان به هوانوردان فعلی است تا انان خود مورد عبرت دیگران قرار نگیرند تا حداقل نفعی از این همه سوانح دلخراش و مرگ ومیرها حاصل شده و این خسارات سنگین بیهوده و عبث نباشد

دو مورد از حوادثی که در این کتاب منتشر شده را ان شاء الله در اینده نزدیک در بخش مرتبط قرار خواهم داد

از دوست عزیز جناب فونیکس تقاضا دارم اگر مقدور هست لینک دانلود ان را در این بخش قرار دهند

11 people like this

چشم. اگر لینک دانلود آنرا دیدم حتما برای دوستان ارسال میکنم.

10 people like this

مجله sport  aviation 

حجم 23 مگابات 

دانلود 

a63360089aa0.png

8 people like this

کتابی بسیار خواندنی از مرحوم Tom Clancy (به انگلیسی) راجع به نحوه کارکرد, مشخصات و عملیات یک Wing شکاری نیروی هوایی امریکا یا همان تیپ هوایی خودمان. این کتاب در حقیقت یک راهنمای عمومی به اجزاء مختلف یک یگان هوایی شکاری امریکا و نحوه فرماندهی ان هست. این هم لینک چند جور دانلود:

http://pdfspider.com/61906-GT03-Fighter-Wing-A-Guided-Tour-of-an-Air-Force-Combat-Wing-Tom-Clancy-John-Gresham-epub

45487511663262897531.jpg

9 people like this

چشم. اگر لینک دانلود آنرا دیدم حتما برای دوستان ارسال میکنم.

فونیکس جان اگر این کار رو انجام بدی قطعا خیر دنیا و اخرت نصیبت میشه

فقط تصورکن یک خلبان شکاری و یا حتی غیرنظامی این کتاب رو دانلود و حوادث مختلف و راه های واکنش مناسب به ان ها رو مطالعه کنه.... اون وقت از چه اسیب هایی جلوگیری میشه

10 people like this

فونیکس جان اگر این کار رو انجام بدی قطعا خیر دنیا و اخرت نصیبت میشه

فقط تصورکن یک خلبان شکاری و یا حتی غیرنظامی این کتاب رو دانلود و حوادث مختلف و راه های واکنش مناسب به ان ها رو مطالعه کنه.... اون وقت از چه اسیب هایی جلوگیری میشه

خوب اگر شما قول بدهید که ان را ترجمه میکنید من اصل کتاب را به صورت پستی ارسال میکنم که شما ترجمه کنید.

10 people like this