Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش؛ از مدافعان حرم تیپ ۳۹۲ زرهی دشت آزادگان تجلیل شد

تقدیر از مداغعان حرم تیپ 392
 
 

با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا، چهار نفر از کارکنان تیپ ۳۹۲ زرهی دشت آزادگان که از جبهه مقاومت مراجعت کرده بودند مورد تجلیل قرار گرفتند. 

به گزارش روابط عمومی ارتش، با حضور حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و حجت الاسلام والمسلمین صالحی نسب، رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا از 4 نفر از کارکنان تیپ ۳۹۲ زرهی دشت آزادگان که از جبهه مقاومت مراجعت کرده بودند تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در پاسخ به این شبهه که چرا ما در جبهه مقاومت حضور داریم اظهار داشت: به دو دلیل عقلی و شرعی ما مکلف به حضور در جبهه مقاومت هستیم. مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند اگر رزمندگان ما در جبهه مقاومت حضور پیدا نمی کردند و به دفاع با دشمن در همان منطقه نمی پرداختند امروز مشغول جنگیدن با دشمنان در داخل کشور بودیم.
وی افزود: از نظر دینی نیز موظف هستیم فریاد مظلوم را در هر نقطه از دنیا پاسخ دهیم. ایدیولوژی، عقیده، دکترین و راهبرد دین ما این است که اگر صدای مظلومی را بشنویم و فریاد رسی نکنیم مسلمان نیستیم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش خطاب  به فرماندهان و کارکنان  تیپ ۳۹۲ زرهی دشت آزادگان گفت: آنچه در سوریه، عراق و لبنان اتفاق افتاد یک رزمایش مقدماتی برای آزادی قدس شریف و بیرون کردن رژیم غاصب صهیونیسم از بخشی از سرزمین های اسلامی بود و ان شاالله به دست جوانان با غیرت رقم خواهد خورد.
وی تاکید کرد: ما باید کاری کنیم که  این غده سرطانی در منطقه حذف شود و زمینه را برای حاکمیت جهانی امام زمان (عج) فراهم کنیم و یادمان نرودکه  زمینه سازی برای حاکمیت اسلام بر کل جهان وظیفه ما است.
حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی با بیان اینکه ما مدیون و بدهکار رزمندگان و مدافعین حرم هستیم تصریح کرد: وجود همه شما رزمندگان و مدافعین حرم برای ملت نستوه و ولایت مدار ایران افتخاری بزرگ است .

منبع:http://nezaja.aja.ir/Portal/home/?news/89271/89311/1489261/از-مدافعان-حرم-تیپ-۳۹۲-زرهی-دشت-آزادگان-تجلیل-شد

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0