Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

در پایگاه چهارم هوانیروز ارتش انجام شد؛ اجرای رزمایش امداد و نجات توسط بالگردهای هوا نیروز

 
ShowObjectPicture.aspx?Width=69&Height=5

 تمرین امداد و نجات در حوادث غیرمترقبه توسط گردان زمینی امداد و نجات، با استفاده از بالگرد‌های پایگاه چهارم هوانیروز ارتش در این پایگاه اجرا شد.
 
به گزارش روابط عمومی ارتش ،خلبانان ، بالگردها و تیم مهندسی بالگردی ، در این تمرین آمادگی خود را در جهت اجرای پرواز امدادی به نقاط نیازمند امداد به تمرین گذاشتند .گردان مجهز امداد و نجات زمینی این پایگاه نیز تجهیزات خود را به کار گرفتند، تا آمادگی لازم برای امداد و نجات در استان‌های معین این پایگاه  را داشته باشند .در این تمرین گردان زمینی امداد، تجسس و نجات، امداد و نجات، آواربرداری و ترابری امکانات حمل سوخت و آب و تریلر‌های حمل اقلام آمادی و امدادی خود را به نمایش گذاشتند.

سرهنگ ستاد خلبان علی عفیف فرمانده
پایگاه چهارم هوانیروز ارتش در جلسه شور ستادی آغاز و پایان این تمرین ضمن تاکید بر حفظ آمادگی حداکثری این پایگاه در نقش آفرینی در دفاع از کشور و قطع دست متجاوز، اظهار داشت: در حوزه امداد در مواقع بحران، پایگاه‌ چهارم  هوانیروز در حداکثر آمادگی قرار دارد و بازوی توانمند ستاد بحران منطقه خواهد بود.
سرهنگ علی عفیف خطاب به خلبانان و کارکنان این
پایگاه گفت: در ذهن مردم کشورمان و در صفحات پر افتخار تاریخ، هوانیروز، همانقدر که حماسه آفرین عملیات های بزرگی نظیر بیت المقدس و فتح المبین و مرصاد بوده است، همانقدر هم حماسه خدمت در سیل سیستان و بلوچستان و زلزله بم و قزوین و منجیل و کرمانشاه و سر پل ذهاب در کارنامه دارد. همانقدر که موظف و متعهد به دفاع از ایران اسلامی در برابر دشمنان هستید، آمادگی هایتان را برای خدمت به مردم در بحران‌ها حفظ کنید.

سرهنگ عفیف، فرصت و توانایی خدمت به مردم را نعمتی خدایی دانست و گفت: قدر این فرصت‌ها را بدانید و آمادگی‌هایتان را برای روز مبادا حفظ کنید و ارتقا دهید.

پایگاه چهارم رزمی هوانیروز ارتش ضمن اینکه به عنوان
پایگاه معین هوانیروز در امداد به استان‌های مجاور و نیز پشتیبانی بالگردی از کلیه پایگاه‌های هوانیروز کشور است به عنوان پایگاه معین امداد به استان  تهران نیز وظایفی را برعهده دارد.

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1491484/اجرای-رزمایش-امداد-و-نجات-توسط-بالگردهای-هوا-نیروز

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0