Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

به مناسبت دهه مبارکه فجر؛ نمایشگاه فرهنگی و نمایشگاه تجهیزات نظامی در منطقه پدافند هوایی غرب افتتاح شد

 
ShowObjectPicture.aspx?Width=69&Height=5

 

با حضور امیر سرتیپ دوم محمد رضا صادقی زاد فرمانده منطقه پدافند هوایی شهدای سوباشی غرب، نمایشگاه تجهیزات نظامی این منطقه در شهرستان کبودرآهنگ به مناسبت دهه  مبارکه فجر افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)در این نمایشگاه سامانه های دفاعی از قبیل توپ 23، اورلیکن، موشک هاگ، لانچرهای موشک های اس 200 و تجهیزات جنگ های الکترونیکی برای بازدید عمومی در ایام مبارک دهه فجر دایر شد.
 سرهنگ مهدی نژاد فرمانده عملیات منطقه پدافند هوایی شهدای سوباشی غرب و دبیر نمایشگاه تجهیرات نظامی گفت: یکی از بارزترین ویژگی های کارکنان پدافند هوایی، ولایت مداری، ایمان، هوشیاری و تیز بینی آنهاست که هیچ چیز در آسمان امن ولایت از چشمان تیز بین آنها پنهان نخواهد ماند و با قلب های مملو از عشق به وطن در هر جای این سرزمین به خدمت و دفاع از ملت قهرمان ایران اسلامی تحت فرماندهی حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) خواهد پرداخت.
در بخش دیگر این نمایشگاه یک واحد سیار از تیم پزشکی مستقر است که بصورت رایگان به مردم شهرستان کبودرآهنگ خدمات پزشکی ارائه می دهد لازم به ذکر است این نمایشگاه به مدت دو روز دایر است.
همچنین با حضور امیر فرمانده سرتیپ دوم محمد رضا صادقی زاد، رییس عقیدتی سیاسی نمایشگاه کتاب، خوشنویسی، نقاشی و صنایع دستی در منطقه پدافند هوایی شهدای سوباشی غرب به مناسبت دهه  مبارکه فجر افتتاح شد.
در این نمایشگاه بیش از صد ها نوع کتاب مختلف و همچنین صنایع دستی از قبیل کیف، کفش، قالی همچنین آثاری خوشنویسی و نقاشی از اساتید این حوزه به مناسبت ایام مبارک دهه فجردر معرض بازدید عمومی قرار گرفت.
محفل انس با قرآن کریم نیز با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید موسی حسینی مجد امام جمعه شهرستان اسد آباد، حجت الاسلام الفتی رییس عقیدتی سیاسی، و کارکنان منطقه پدافند هوایی شهدای سوباشی غرب در مهدیه برگزار شد.
حجت الاسلام سید حسینی مجد به مناسبت دهه مبارکه فجر و همچنین تسلیت بمناسبت شهادت بانوی دوعالم حضرت زهرا (س) گفت: هر خانه ای که در آن قرآن زیاد تلاوت شود آن خانه را سراسر نور و زیبایی الهی احاطه خواهد کرد.
همچنین مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور حجت الاسلام والمسلمین باقری امام جمعه شهرستان کبودرآهنگ، سرهنگ کوکبی جانشین گروه پدافند هوایی همدان وکارکنان ایستگاه رادارشهید دستنبو در نماز خانه این ایستگاه برگزار شد.
 
سرهنگ کوکبی گفت: ایستگاه رادار سوباشی دارای جایگاه ویژه ای می باشد چرا که با ایثار 20 لاله گلگون کفن همیشه عطر شهدا را در دل خود دارد و عظمتش برای همگان ستودنی است.
حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان کبودرآهنگ نیز ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه مبارکه فجر و همچنین تسلیت بمناسبت شهادت بانوی دوعالم حضرت زهرا (س) گفت : بنده توفیق پیدا کردم که در چنین ایام با شکوهی در یادمان این شهدای عزیز حضور پیدا کنم و این باعث افتخار بنده است.
وی در ادامه اظهار داشت: جان فدایی، ولایت مداری، بصیرت و توان رزمی پدافند هوایی از نکات بارز و برجسته می باشد که بر هیچکس پوشیده نیست.

 
منبع:http://padafand.aja.ir/Portal/home/?news/77139/76246/1493851/نمایشگاه-فرهنگی-و-نمایشگاه-تجهیزات-نظامی-در-منطقه-پدافند-هوایی-غرب-افتتاح-شد

 

 
1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0