Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

برگزاری مراسم فارغ التحصیلی خلبانان شکاری در پایگاه وحدتی دزفول

1
 
 

 


مراسم فارغ التحصیلی خلبانان هواپیمای شکاری f5 و سوخو24 با حضور امیر سرتیپ خلبان شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش در  پایگاه شکاری وحدتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، در این مراسم که با حضور فرماندهان و مسئولین پایگاه شکاری وحدتی برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش گفت: خدمت در نیروی الهی هوایی و پوشیدن لباس مقدس این نیرو افتخار و سعادتی بزرگ محسوب می شود.

وی افزود: نیروی هوایی ارتش افتخارات بسیار بزرگی در دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و بعد از آن کسب کرده و برگ های زرین بی شماری به تاریخ ایران اسلامی افزوده است.
رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا با اشاره به خودکفایی نیروی هوایی اظهار داشت: یکی از جنبه های بارز خودکفایی در این نیرو، آموزش خلبانی است که بطور تمام و کمال در داخل انجام می شود و عملیات ها و رزمایش های انجام شده در طول این دوران حاکی از آموزش اصولی و موفقیت صد درصدی این آموزش ها دارد.
 وی ادامه داد: ما میراث دار شهدای بزرگ و پیشکسوتان متعهدی در نیروی هوایی هستیم و باید با الگو پذیری از این بزرگواران، بیش از پیش در راه تعالی و پیشرفت این نیروی الهی بکوشیم.
حجت الاسلام والمسلمین قاضی گفت: بدون شک کسب علم یکی از برترین راه های استقلال و پیشرفت کشور ما است و برای ارتقاء معنوی،  فتح قله های انسانیت و ارزش های والا،  علم و ایمان توامان نیاز هست، چرا که  ایمان بدون علم و بصیرت دینی مایه سقوط و گمراهی و انحراف آدمی خواهد بود.     
گفتنی است، درابتدای این مراسم امیر سرتیپ 2 سید حمید رضا آشنا فرمانده پایگاه شکاری وحدتی گزارشی درباره چگونگی دوره های آموزش خلبانان جوان ارائه داد.
در پایان مراسم با حضور امیر سرتیپ خلبان شاه صفی، دانشنامه و نشان حلبانی به خلبانان اهداء شد .

 

 

5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0