Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

نمایشگاه هوانیروز در یادمان دهلاویه در نوروز 97 با حضور پیشکسوتان این یگان

هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی با برپایی نمایشگاهی در یادمان دهلاویه آماده میزبانی از زائران کاروان‌های راهیان نور هستند.
 
 

برپایی نمایشگاه هوانیروز در یادمان دهلاویه آماده بازدید زائران راهیان نوربه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی به منظور بزرگداشت شهدای این یگان عملیاتی، و تبیین نقش آفرینی های کارکنان خود، نمایشگاهی از یادمان شهدای هوانیروز را در دهلاویه برپا کرده است.


براساس این گزارش در این نمایشگاه که با حضور خلبانان و کارکنان فنی هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران برپا شده است، غرفه‌های اطلاعات و عملیات، تسلیحات و مهندسی، تبلیغات و عقیدتی سیاسی، کوهستان و نجات برای زائران به نمایش گذاشته شده است.

 

 

 

منبع:http://defapress.ir/fa/news/284166/برپایی-نمایشگاه-هوانیروز-در-یادمان-دهلاویه

2

Share this post


Link to post
Share on other sites
مسوول نمایشگاه هوانیروز در گفت‌وگو با دفاع پرس خبر داد:
مسوول نمایشگاه شهدای هوانیروز از حضور خلبانان پیشکسوتان این یگان عملیاتی در یادمان دهلاویه جهت تبیین نقش هوانیروز در دوران دفاع مقدس خبر داد.
 
 
 

حضور خلبانان پیشکسوت در یادمان هلاویهخلبان «محمد خلیق‌زاده» مسوول نمایشگاه هوانیروز در یادمان دهلاویه در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، از حضور خلبانان پیشکسوت هوانیروز در این یادمان خبر داد، و اظهار داشت: خلبانان پیشکسوت هوانیروز جهت تبیین نقش این یگان عملیاتی در پشتیبانی از یگان‌های سطحی ارتش و سپاه در عملیات‌های مختلف دفاع مقدس در یادمان دهلاویه حضور یافته‌اند.

وی با اشاره به نقش آفرینی خلبانان و کارکنان فنی هوانیروز در دوران دفاع مقدس گفت: همچنین از کادر پروازی و مهندسین فنی هوانیروز نیز در این یادمان جهت پاسخگویی به سوالات بازدید کنندگان استفاده می‌شود.

خلبان خلیق زاده با بیان فرازهایی از رشادت‌های شهید مصطفی چمران در دفاع از ایران اسلامی و نیز مبارزات قبل از انقلاب ایشان، الگوی برداری از زندگی شهید چمران را یکی دیگر از اهداف این نمایشگاه خواند.

وی گفت: حضور در حرکت عظیم معنوی راهیان نور برای من و همکارانم فرصت و غنیمتی است تا امانت گرانقدر خلبانان شهید هوانیروز را قدر بدانیم و بیعت‌مان را با شهدا و آرمان هایشان تجدید کنیم.

هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس نقش عمده‌ای را در مقابله با یگان‌های زرهی دشمن، پشتیبانی از نیروهای سطحی، هلی برن نیروها و همچنین نقل و انتقال مجروحان ایفا کرده است.

 

 

منبع:http://defapress.ir/fa/news/284176/حضور-خلبانان-پیشکسوت-در-یادمان-دهلاویه

 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در یادمان شهید چمران در دهلاویه از نمایشگاه تخصصی هوانیروز آجا بازدید کرد.
 
 

بازدید فرمانده کل ارتش از نمایشگاه تخصصی هوانیروز در دهلاویهبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش از نمایشگاه تخصصی هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در دهلاویه بازدید کرد.

در این بازدید سرهنگ خلبان بهمن ایمانی،استاد خلبان ارتش و راوی دفاع مقدس، گزارشی از اقدامات انجام شده توسط هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی را خدمت فرمانده کل ارتش ارائه کرد.

خلبان ایمانی با گرامیداشت یاد خلبانان شهید هوانیروز ارتش، از شهید خلبان وطن پور و شیرودی و کشوری نام برد و عهد خلبانان ارتش برای پاسداشت امانت این شهدا که عزت و قدرت ایران اسلامی است را یاد آور شد.

وی گفت عزت و آزادی کشور را از شهدایمان تحویل گرفته ایم و با حفظ امانت به نسل بعدی خلبانان و رزمندگان خواهیم سپرد .

امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی از زحمات هوانیروز در همه برهه های تاریخی نظام در خدمت به ملت و دفاع از ایران اسلامی تشکر کرد و به ارائه رهنمود هایی پرداخت.

در این بازدید امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از فرماندهان، فرمانده کل آجا را همراهی کردند.

 

 

منبع:http://defapress.ir/fa/news/284607/بازدید-فرمانده-کل-ارتش-از-نمایشگاه-تخصصی-هوانیروز-در-دهلاویه

2

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=

 

فرمانده پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان:دستاورد های هوانیروز در یادمان دهلاویه به نمایش گذاشته شده است

 

فرمانده پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان گفت: همزمان با اعزام کاروان های راهیان نور هوانیروز غرفه تجهیزات و دستاورد های هوانیروز در یادمان شهید چمران (دهلاویه) برای عموم به نمایش گذاشته شده است.
به گزارش روابط عمومی ارتش فرمانده پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان گفت: در این نمایشگاه انواع تجهیزات و دستاورد های جدید هوانیروز برای آشنایی هرچه بیشتر مخاطبین با فعالیت های هوانیروز و عملکرد این یگان در دوران دفاع مقدس و پس از آن به نمایش در آمده است.
وی ادامه داد: راویان دفاع مقدس نیز در این نمایشگاه  بصورت شبانه روزی حضور دارند تا نقش هوانیروز را در همه حوزه ها برای زائرین تشریح کنند.
فرمانده پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان با بیان این که برپایی غرفه هوانیروز تا اندازه زیادی توانسته است مخاطبین و به خصوص جوانان را به سمت خود جذب کند تصریح کرد: خیل عظیمی از زائرینی که به مناطق عملیاتی بویژه یادمان دهلاویه مشرف شده‌اند به دفتر عضو یابی ارتش مراجعه کرده و برای پیوستن به ارتش و هوانیروز  اعلام آمادگی و ثبت نام کرده اند.
وی افزود:هوانیروز در دوران دفاع مقدس نقش بسزایی در پیروزی عملیات ها داشته و در حال حاضر نیز کاملا درخدمت مردم است که از نمونه های بارز آن می‌توان به مردم یاری هوانیروز در زلزله سرپل ذهاب و کمک رسانی به حادثه سقوط هواپیمای تهران یاسوج اشاره کرد.
 

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1498465/دستاورد-های-هوانیروز-در-یادمان-دهلاویه-به-نمایش-گذاشته-شده-است

 
1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0