Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

آلبوم تصاویر خلبانان تامکت

551 posts in this topic

والا راجع به اشتیاقشان چیزی نمی‌دونم ، عرضم این بود که برخی از این افراد به دلیل عدم توانایی در کسب نمرات لازم ، موفق به دریافت گواهینامه پرواز با اف 14 نشده‌اند و برای برخی نیز چون در زمان جنگ بوده و به علت نیازهای جنگ ، بیشتر پروازها در خدمت جنگ بوده است و برای برقراری  پرواز آموزشی کمبود شدیدی بوده است ، به طور کلی دوره شان لغو گردیده .

در مورد سرنوشت آنها اطلاعی ندارم ، ولی به احتمال زیاد یا به تایپ قبلی خود بازگشته‌اند و یا به تایپ دیگری رفته‌اند

در ضمن شرمنده اسماعیل جان ، من اومدم برای پست شما پاسخ ارسال کنم ، ولی اشتباها اقدام به ویرایش پستتان نمودم‌ و ناخواسته چند خط از پست شما را حذف کردم. معذرت می خواهم

آقا اگه کلش رو هم حذف میکردی ما صدامون در نمیومد....

فقط گفتم به بزرگواران چراغ خاموش بگید آقا جون اینجا خونه خودشونه....ما آمادگی استقبال از این بزرگواران با نوربالا هم هستیم

10

I had seen this photo before in the web but I had not understood what type of  planes they flew until I recognised Yavidnia and Hazin in the back row

9

دوستان عزیز ، با کمک سرور گرامی جناب جاویدنیا ،  پست شماره 161 این تاپیک در صفحه 14 ، به‌روز شد و کل اسامی 58 نفر حاضر در عکس نوشته شده . اگر دوست داشتید سری به این پست بزنید ، چون تقریبا می‌تونه به عنوان یک مرجع برای شناسایی خلبانان تامکت مورد استفاده قرار بگیره

در ضمن شما ها می‌تونید عکسی که این آقای نیکولاس گذاشته رو ببینید ؟ من نمی‌تونم !!!!

12

دوستان عزیز ، با کمک سرور گرامی جناب جاویدنیا ،  پست شماره 161 این تاپیک در صفحه 14 ، به‌روز شد و کل اسامی 58 نفر حاضر در عکس نوشته شده . اگر دوست داشتید سری به این پست بزنید ، چون تقریبا می‌تونه به عنوان یک مرجع برای شناسایی خلبانان تامکت مورد استفاده قرار بگیره

در ضمن شما ها می‌تونید عکسی که این آقای نیکولاس گذاشته رو ببینید ؟ من نمی‌تونم !!!!

On line translation works sometimes. Thank you S.A.M for your efforts and time spent to identify persons shown in old pictures for all the forum mates, my thanks also to Mr Yavidnia for his powerful contribution.

9

ظاهرا لینک عکسش ف'ی!ل'تره

7

On line translation works sometimes. Thank you S.A.M for your efforts and time spent to identify persons shown in old pictures for all the forum mates, my thanks also to Mr Yavidnia for his powerful contribution.

Two things Nik: 1- Can't see the photo. 2- Is Y pronounced J in Greek? Coz name is Javidnia

8

عکس مورد نظر اینه ثمین جان 

b70bb28332911c0599ada5b83d5f1c95b385e2e6

13

روح درگذشتگان قرین رحمت حق وآرزوی سلامتی وطول عمر با عزت برای عزیزان حاضر-تاریخ آیندگان از شما دلیر مردان این آب وخاک باغرور یاد خواهد کرد....

11

مرحوم عباس حزین 

392303-263174057127277-694234434-n.jpg

14

Thanks Kalafe, the photo I meant is the one that Kalafe posted.

8

عکس مورد نظر اینه ثمین جان

b70bb28332911c0599ada5b83d5f1c95b385e2e6

ردیف اول از پشت از راست : صدیقیان ( احتمالا) ، ؟ ، منوچهر یزدانی ، مرحوم عباس حزین ، فضل الله جاویدنیا ، قیاسی

ردیف دوم از پشت از راست : پرویز مرادی ،حسن افغانطلوعی ، ابولفضل مهرگانفر ، ؟ ، ؟ ،

ردیف سوم ایستاده از راست : اسدلله عادلی ، جنانی ،‌عمادالدين كاوه ، مهدی جامه‌داری ، ؟ ، ؟ ، ؟ ، علیرضا برخور ، یوسف احمدی ، علیرضا جراح ، مهیار امینی نسب

ردیف نشسته : ؟ ، ؟ ، داود زنجانی ، ناصر دریا زاده ، ؟ ، منصور محمدی ، هادی زاده ( احتمالا)

From back Row:

1st Row From Right: Sedighian ,?,Yazdani,Late Hazin,Javidnia ,Ghiasi

2nd Row From Right: Parviz Moradi, Afghantoluiee ,Mehreganfar,?,?a

3rd Row From Right: Adeli,Jenani,Kaveh,Jamedari,?,?,?,Barkhor,Ahmadi,Jaraah,Amininasab

Sitting Row From Right: ?,?,Zanjaani,Daryazadeh,?,Mohammadi,Hadizadeh

13

در عکس بالایی نفری که کنار جناب عادلی و جناب جنانی هستند ( نفرسوم) و اسمشون رو ؟ درج کردید، ایشون سرتیپ خلبان عماد الدین کاوه هستند که قبل از جناب جراح ایشون جانشین امیربرخور بودند وبعد به ستاد نهاجا رفتند و با درجه امیری در پست دیگری به خدمتا مشغول شدند.

8

aram-%D8%A7barkhor.jpg

امیر برخور درکنار استادشون در روز سلو شدن

IMG-4642.jpg

امیر برخور در سال اول فرماندهی پایگاه هشتم شکاری

n00054683-r-b-006.jpg

امیر برخور و سرهنگ محمد جعفر تک از بهترینهای حال حاضر تامکت

13

شهيد آرام ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

خدا رو شكر كه ايشون سالم و سلامت هستند

12

بهروز پاشاپور