Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

مادر شهید مجتبی یدالهی منفرد گفت:حماسه مدافعین حرم از نتایج راهیان نور است

مادر شهید مجتبی یدالهی منفرد گفت: اردو‌های راهیان نور نقش مهم و موثری در فکر و زندگی جوانان ما داشته است و می‌توان گفت که حماسه مدافعین حرم یکی از نتایج راهیان نور است.
 
 

حماسه مدافعین حرم از نتایج راهیان نور استبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، «سکینه حسینی» مادر شهید مدافع حرم مجتبی ید‌الهی منفرد با بیان اینکه پسرش اولین و جوان‌ترین شهید مدافع حرم ارتش است، اظهار داشت: اردوهای راهیان نور نقش مهم و موثری در فکر و زندگی جوانان ما داشته است و حماسه‌ مدافعین حرم یکی از نتایج راهیان نور است.

وی افزود: شهیدان مدافع حرم اکثرا متولدین دهه‌ شصت و دهه هفتاد هستند که اوایل انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس را ندیده‌اند ولی با حضور اردوهای راهیان نور و با خواندن وصیت‌نامه‌های شهدا توانستند با معرفت و بصیرت راه را تشخیص داده و به این میدان ورود پیدا کنند.

مادر شهید مدافع حرم مجتبی ید‌الهی منفرد ضمن تشکر از همه‌ کسانی که در راه‌اندازی اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی دخیل هستند افزود: اعتقاد دارم شروع رشد واقعی فرزندم از حضور در اردوهای راهیان نور بود،‌ رشدی که به شهادت در رکاب حضرت زینب(س) ختم شد.

وی تصریح کرد: توصیه می کنم و لازم می‌دانم که نوجوانان و جوانان در راهیان نور حضور یابند تا بتوانند سنگ بنای زندگی خود را درست قرار دهند.

 

منبع:http://defapress.ir/fa/news/284688/حماسه-مدافعین-حرم-از-نتایج-راهیان-نور-است

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0