Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

امیر رستگاری در گفت وگو با دفاع پرس عنوان کرد؛ همکاری سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با 300 شرکت دانش بنیان داخلی

رییس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: با بیش از 300 شرکت تولیدی، دانش بنیان و صنعتی داخلی در حال همکاری و تعامل هستیم.

 

همکاری سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با 300 شرکت دانش‌بنیان داخلیامیر دریادار «امیر رستگاری» رییس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس با اشاره به موقعیت استراتژیک و دریایی ایران اظهار داشت: ما در حوزه دریایی از طرف شمال با دریای خزر و از جنوب با خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواجه هستیم و به نوعی در مرکز کریدور شرق به غرب و جنوب به شمال قرار داریم.

وی افزود: در حوزه حمل و نقل، گردشگری ساحلی، شیلات و حوزه اکتشاف و از بسترهای عمیق و نیمه عمیق می‌توانیم فعالیت‌های اقتصادی پر سودی داشته باشیم.

امیر رستگاری همچنین با اشاره به فعالیت‌های سازمان صنایع دریایی در حوزه اقتصاد مقاومتی گفت: این سازمان نماد اقتصاد مقاومتی است؛ چرا که تمامی اقدامات، سیاستگذاری‌ها و برنامه‌های ما مبتنی بر دانش درونی و متکی بر نیروهای داخلی است.

رییس سازمان صنایع دریایی با بیان اینکه ما امروز با بیش از 300 شرکت تولیدی، دانش بنیان و صنعتی در حال همکاری و تعامل هستیم، افزود: محصولاتی که در سازمان دریایی مشاهده می‌شود، تماماً ایرانی است و در داخل به واسطه فکر و اندیشه ایرانی تولید شده است.

وی با اشاره به ایجاد اشتغال برای جوانان توسط وزارت دفاع و سازمان‌های زیرمجموعه عنوان کرد: وزارت دفاع با شبکه گسترده‌ای از شرکت‌های داخلی در حال همکاری است و ده‌ها هزار نفر امرور به طور مستقیم و غیر مستقیم با این وزارتخانه در حال کار و فعالیت هستند که به نوعی اشتغالزایی خوبی در کشور محسوب می‌شود.

 

 

منبع:http://defapress.ir/fa/news/286336/همکاری-سازمان-صنایع-دریایی-وزارت-دفاع-با-300-شرکت-دانش‌بنیان-داخلی

 

 

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0