Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

سرهنگ میرسمیعی؛ هیچ دشمنی نمی تواند به مرزهای هوایی ایران نزدیک شود

سرهنگ میرسمیعی:
 
 

 

جانشین فرماندهی پایگاه هشتم شکاری شهید بابایی اصفهان گفت: نیروی هوایی ماموریت خود در حراست از آسمان را در کنار پدافند هوایی دنبال میکند به نوعی که هیچ دشمنی نمی تواند به مرزهای ما نزدیک شود.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، سرهنگ محسن میرسمیعی جانشین فرماندهی پایگاه هشتم شکاری شهید بابایی اصفهان در نشست خبری با اصحاب رسانه، با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب و دفاع مقدس و امیر صیاد شیرازی اظهار داشت: نیروی هوایی ارتش جمموری اسلامی ایران بر اساس ماموریت ذاتی همواره در طول حیات خود نقش اساسی ایفا و در پیروزی انقلاب اسلامی و تثبیت آن، دوران دفاع مقدس و پس از آن تاثیر سرنوشت سازی داشته است.
وی با بیان اینکه در زلزله کرمانشاه نخستین هواپیمایی که کمک های مردم را انتقال داد مربوط به نیروهای هوایی اصفهان بوده است، افزود: نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران در بحث حمایت از جبهه مقاومت نقش اساسی داشته است و در حال حاضر با تکیه بر توان داخلی ماموریت های محوله را در پشتیبانی از تمام نیروهای مسلح و دفاع از مردم مظلوم منطقه به نحو احسن انجام داده است.
جانشین فرماندهی پایگاه هشتم شکاری شهید بابایی اصفهان بیان داشت: توان پایگاه هشتم شکاری به عنوان یکی از پایگاه‌های نیروی هوایی ارتش در بخش تولید و ساخت تجهیزات و بومی سازی با تکیه بر توان داخلی در حدی است که نیازی به واردات ندارد و شعار ما می توانیم را به درستی عملیاتی ساخته است.
تمام نیازهای داخلی نیروهای هوایی مانند آموزش خلبانی در کشور خودمان انجام می شود
وی با بیان اینکه پیش از انقلاب تمامی آموزش های خلبانی و سرمایه های انسانی در خارج از کشور انجام می شد، اظهار داشت: امروز با هدایت و رهنمودهای رهبری تمام نیازهای داخلی ما در بخش آموزش خلبانی تقویت و آموزش سرمایه انسانی مورد نیاز را خودمان انجام می دهیم به نوعی که این توانمندی را داریم که از کشورهای دیگر دانشجو بپذیریم و این کار را انجام داده‌ایم.
سرهنگ میرسمیعی در پایان با بیان اینکه در بخش نظامی و بومی سازی، تمامی تجهیزات را بدون نگرانی و وابستگی به خارج از کشور خودمان تامین می کنیم، بیان داشت: در حال حاضر نیروی هوایی ماموریت خود در حراست از آسمان کشور در کنار نیروی پدافند هوایی به شکل شبانه روزی دنبال می کند به نوعی که هیچ دشمنی نمی تواند به مرزهای ایران نزدیک شده یا حتی فکر آن را در ذهن بپروراند.
 

 

منبع:http://nahaja.aja.ir/Portal/home/?news/62745/65393/1499626/-هیچ-دشمنی-نمی-تواند-به-مرزهای-هوایی-ایران-نزدیک-شود

 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites
در 13 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

وی با بیان اینکه در زلزله کرمانشاه نخستین هواپیمایی که کمک های مردم را انتقال داد مربوط به نیروهای هوایی اصفهان بوده است

 

با f-14 بردن یا آبگرمکن ؟ شاید هم PC-7 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

با f-14 بردن یا آبگرمکن ؟ شاید هم PC-7 

خوب معلومه دیگه ابتدا از شیراز هرکولسها بی سرو صدا رفتن اصفهان و از اونجا رفتن کرمانشاه : SWEAT :

 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0