Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

ابراهیم حاتمی کیا؛ من شهادت می دهم نیروی هوایی برای ساخت فیلم به وقت شام با دل و جان به میدان آمد

ابراهیم حاتمی کیا

کارگردان فیلم به وقت شام گفت: من شهادت می دهم نیروی هوایی ارتش برای ساخت فیلم"به وقت شام" با دل و جان به میدان آمد و من از آنان تشکر صمیمانه می کنم.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم به وقت شام در مراسم آیین اکران این فیلم که با حضور امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش و حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سیدیان معاون تبلیغات و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش وجمعی از فرماندهان، کارکنان و خانواده های پایگاه شهید لشکری مهرآباد برگزار شد گفت: من شهادت می دهم نیروی هوایی برای ساخت فیلم"به وقت شام" با دل و جان به میدان آمد و من از آنان تشکر صمیمانه می کنم.
وی افزود: برای تهیه فیلم، نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران زحمات بسیار زیادی متحمل شد و
در حین ساخت مدام از خداوند در خواست می کردم که شرمنده کارکنان نهاجا نباشم.
ابراهیم حاتمی کیا گفت: امروز که به اینجا آمده ام، دلم بسیار آرام است، زیرا واکنش های خوبی از فیلم به وقت شام دیدم و خدا را شاکر هستم که امروز من در کنار شما که در ساخت این فیلم نقش داشتید و سهیم هستید، می توانم این فیلم را ببینم.
این کارگردان سینما با بیان اینکه
کارکنان نیروی هوایی ارتش با دل و جان ما را در ساخت فیلم "به وقت شام" همکاری و کمک کردند، افزود: من هنوز خودم را وام دار این احساس می دانم و امیدوارم روزی بتوانم پاسخ این محبت را در مورد ارتش و به خصوص نیروی هوایی بدهم و واقعا از صمیم قلب دلم میخواهد این اتفاق بیفتد.
وی فیلم ساختن در مورد خلبانان نیروی هوایی ارتش را کاری سخت و دشوار دانست و بیان داشت: امیدوارم این فیلم مورد رضایت و پسند خلبانان نهاجا قرار بگیرد.

ShowPicture.aspx?ID=ebd7e16b-3282-43df-9
ابراهیم حاتمی کیا در پایان از کمک های ارزشمند امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش،امیر سرتیپ شاه صفی فرمانده نیروی هوایی،امیر سرتیپ زنگنه،سازمان عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات ارتش در تهیه و ساخت این فیلم تشکر کرد.

منبع:http://nahaja.aja.ir/Portal/home/?news/62745/65393/1499744/-من-شهادت-می-دهم-نیروی-هوایی-برای-ساخت-فیلمبه-وقت-شام-با-دل-و-جانبه-میدان-آمد

2 people like this

من که این فیلم رو نمیبینم ولی اگر کسی دید به ما هم بگه این فیلمی که با هواپیمای نهاجا تهیه شده به اسم کی در فیلم تموم شده 

2 people like this

این مردک جشنواره فجر را به گند کشانده است

2 people like this

شرط می بندم جناب حاتمی کیا از وجود ناوگان ایلیوشین سپاه بی اطلاع بوده و گرنه سراغ نهاجا نمیرفت

3 people like this

شاید تفاوت رنگ لباسهای ارتش و سپاه رو نمیدونه 

شاید میخواسته بگه سپاه زبونش نچرخید طفل معصوم 

به نظر میاد نام بردن از ارتش به معنای واقعیش یک قدرت و یک بلوغ فکری میخواد 

چیییییطوری !!!! حاتمی

download.jpg

2 people like this

جناب حاتمی کیا در فیلم به وقت شام اگر  به جای نهاجا به نهاسا سابق یا هوافضای فعلی مراجعه می کرد و از آنها در ساخت فیلمش کمک می گرفت مطمئن باشید چندین بار با افتخار نام سپاه را می برد شک نکنید.

2 people like this

ابراهیم حاتمی کیا

ابراهیم حاتمی کیا: 40درصد از فیلم به وقت شام در پایگاه شهید دوران تصویربرداری شده است

کارگردان فیلم به وقت شام گفت: 40درصد از فیلم به وقت شام در پایگاه هوایی شهید دوران تصویربرداری شده است و کارکنان این پایگاه با دل و جان در تولید این فیلم مارا یاری کردند.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، ابراهیم حاتمی کیاکارگردان فیلم به وقت شام با حضور در جمع خانواده های پایگاه هوایی شهید دوران گفت: 40درصد از فیلم به وقت شام در پایگاه هوایی شهید دوران تصویربرداری شده است و کارکنان این پایگاه با دل و جان در تولید این فیلم مارا یاری کردند و از زحمات آنان صمیمانه تشکر و قدر دانی می کنم.

وی در ادامه افزود: با شوق به شیراز آمده ام، زیرا حضورا میخواستم از نیروی هوایی ارتش و پایگاه هوایی شهید دوران که مارا در ساخت فیلم "به وقت شام" یاری کردند، تشکر کنم.

ابراهیم حاتمی کیا گفت: کارکنان پایگاه شهید دوران از روی علاقه و از صمیم قلب به ما کمک کردند و هیچگاه احساس نکردم که همکاری آن ها از روی بخشنامه است.

در پایان این مراسم از عوامل تولید فیلم به وقت شام توسط امیر سرتیپ دوم خلبان منصور محمدی تجلیل شد.

منبع:http://nahaja.aja.ir/Portal/home/?news/62745/65393/1501365/40درصد-از-فیلم-به-وقت-شام-در-پایگاه-شهید-دوران-تصویربرداری-شده-است

1 person likes this