Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

در دیدار با خانواده شهید قوطاسلو :فرمانده آجا آنچه از اتحاد سپاه وارتش گفتم اعتقاد قلبی من است

سرلشکر موسوی در دیدار خانواده شهید مدافع حرم ارتش:

آنچه در مورد اتحاد ارتش و سپاه گفتم اعتقاد قلبی‌ام است

خبرگزاری فارس: آنچه در مورد اتحاد ارتش و سپاه گفتم اعتقاد قلبی‌ام است

فرمانده کل ارتش گفت: امروز وحدت بین ارتش و سپاه و انسجام کل ملت از آن جمله کارهای بزرگی است که چشم دشمن را کور می‌کند. آنچه که بنده گفتم سخن جدیدی نبود در واقع اعتقادات قلبی خود را بار دیگر بیان کردم.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش به همراه حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، امیر حبیبیان رئیس سازمان حفاظت و اطلاعات و امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی در منزل شهید مدافع حرم ارتش محسن قوطاسلو با خانواده ایشان دیدار کردند.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه خانواده شهدا باید مورد تکریم واقع شوند، گفت: وظیفه همه ما این است تا آنجا که می‌توانیم با خانواده‌های معظم شهدا دیدار کرده و مراتب تکریم خود را بیان کنیم.

موسوی تاکید کرد: دیدار و سرکشی از خانواده‌های شهدا موجب می شود انرژی بسیار مثبتی برای ادامه راه خطیر سربازی بگیریم و کمک می کند تا مسیر را محکم تر و درست تر پیش برویم.

فرمانده کل ارتش در ادامه افزود: از روح بلند شهدا همیشه مدد می طلبیم که به ما کمک کنند تا راه آنها را بخوبی ادامه بدهیم.

موسوی در خصوص اتحاد بین ارتش و سپاه که این روزها مطرح شده است، تصریح کرد: یک موضوع بسیار بدیهی است که دو نیروی مسلح که در مقابل یک تهدید قرار گرفته اند هرچه با هم منسجم تر و محکم تر باشند دشمن ناراحت تر می شود.

وی ادامه داد: یک اصل است که هرکس باید کاری کند که دشمن را کور کرده و دل خودی‌ها و دوستان را شاد کند.

فرمانده کل ارتش اظهار داشت: امروز وحدت بین ارتش و سپاه و انسجام کل ملت از آن جمله کارهای بزرگی است که چشم دشمن را کور می‌کند. آنچه که بنده گفتم سخن جدیدی نبود در واقع اعتقادات قلبی خود را بار دیگر بیان کردم.

منبع:http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13970204000351

2 people like this

ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در دیدار با خانواده اولین شهید مدافع حرم ارتش محسن قوطاسلو گفت: مهمترین رسالت همه آحاد ملت، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا است و با حفظ این راه می توانیم آرمان های شهدا را پاسداری کنیم .

حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی بیان داشت: روایتی از حضرت رسول اکرم نقل شده است که می فرمایند . هیچ کس نیست که وارد بهشت شود ولی دلش بخواهد از بهشت خارج شود جز شهید که دوست دارد از بهشت بیرون آید، شهید دوست دارد برگردد و ده مرتبه دیگر به شهادت برسد .

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تصریح کرد:خداوند متعال عنایت ویژه ای به شهدا و خانواده های معظم آنها دارد و این افتخار نصیب هر کس نمی شود .

وی در پاسخ به این سوال که چرا عده ای لیاقت پیدا می کنند که به درجه شهادت نایل شوند افزود: این موضوع ریشه در پدر ، مادر و آن لقمه حلالی دارد که در خانواده های شهدا می شود پیدا کرد .

وی همچنین به پدر شهید مدافع حرم ارتش گفت: از شناختی که از شما، مادر و خانواده شهید قوطاسلو پیدا کردم به این نتیجه رسیدم که اگر شما شهید نداشتید، اصلا حق شما ادا نمی شد .

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی ادامه داد: رسالتی که بر دوش همه ما است رسالت بسیار سنگینی است و به فرجام نیک رساندن این رسالت جز با لطف خدا و در سایه دعای خود شهید و خانواده های آنها میسر نمی شود.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در پایان خاطر نشان کرد: فرهنگ زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در جامعه و از جمله در ارتش جمهوری اسلامی ایران موج می زند و امیر فرماندهی کل ارتش در این راه نورانی حمایت های مطلوبی را در دستور کار خود قرار داده است  و ان شا الله که ما نیز به وظیفه خود عمل کنیم.

منبع:http://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1500824/مهمترین-رسالت-ما-زنده-نگه-داشتن-یاد-و-خاطر-شهدا-است

2 people like this

گزارش تصویری این دیدار در لینک پایین می باشد که تقدیم دوستان می گردد.

http://www.aja.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=ALBUM&CategoryID=b8789b0b-9886-4e12-94fb-8ecaaa0f102e&WebPartID=eaee0bf1-06ba-4215-9694-6c59b1fe0ea1&ID=f3a9bddb-1b10-4f7d-8cab-dd3d8aba3470

2 people like this