Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

معرفی رادارهای ساخت داخل رادار ملی و رادارهای کاشف 1 و2

لینک پایین که از باشگاه خبرنگاران جوان می باشد به معرفی  برخی از رادار های ساخت داخل پرداخته که تقدیم دوستان می گردد.

https://www.yjc.ir/fa/news/6509241/گام‌های-اولیه-ایران-در-ساخت-رادار-چشمان-نابینای-ایران-قبل-انقلاب-با-همت-جوانان-نوری-دوباره-گرفت

2 people like this

میشه لینک رو فقط بصورت منبع ارسال کنید و عین متن رو ارسال کنید ؟

2 people like this

با توجه به وضعیت ایران من تعجب میکنم که ایتقدر بی پروا دم از رونمایی برای سیستمهای جدید میزنن

لا اقل ابعاد و هندسه بسیاری از ادوات مون با نمونه کپی شده مو نمیزنه 

حالا چطور شده که چینی ها و روسها در این مورد چیزی نمیگن به نظرتون کدوم پزینه صحیح تره

1- صبر وبزرگواری شون زیاده

2-مسایل مهم تر از این ها دارن که وقت کل کل کردن با ما رو ندارن

3- حواسشون نیست وگرنه کاری میکردن که از کرده خودمون پشیمون بشیم

4- یه جنس بنجل که ارزش دعوا مرافه نداره 

5- اونا نمیخواستنش و گذاشتن توی سایت دیوار شون ما هم از سایت دیوار اونا برداشتیم

3 people like this

میشه لینک رو فقط بصورت منبع ارسال کنید و عین متن رو ارسال کنید ؟

بله این امکان وجود دارد . البته درج عین متن کمی وقت گیر است به خاطر همین ناچار شدم فقط به درج لینک اکتفا کنم .با این حال اگر از نظر شما ضرورت دارد بنده دوباره عین منبع را در اینجا ارسال نمایم .

با توجه به وضعیت ایران من تعجب میکنم که ایتقدر بی پروا دم از رونمایی برای سیستمهای جدید میزنن

لا اقل ابعاد و هندسه بسیاری از ادوات مون با نمونه کپی شده مو نمیزنه 

حالا چطور شده که چینی ها و روسها در این مورد چیزی نمیگن به نظرتون کدوم پزینه صحیح تره

1- صبر وبزرگواری شون زیاده

2-مسایل مهم تر از این ها دارن که وقت کل کل کردن با ما رو ندارن

3- حواسشون نیست وگرنه کاری میکردن که از کرده خودمون پشیمون بشیم

4- یه جنس بنجل که ارزش دعوا مرافه نداره 

5- اونا نمیخواستنش و گذاشتن توی سایت دیوار شون ما هم از سایت دیوار اونا برداشتیم

به نظر بنده چند برابر هزینه این تبلیغات و بزرگنمایی ها را به صورت باج سیبیل شیرین شیرین نوش جان می نمایند . وگرنه روس و چین دست و دلباز باشند ؟ من که فکر نمی کنم .

3 people like this

در در 5/2/2018 در 10:46 AM، ناشناس عجیب گفته است :

بله این امکان وجود دارد . البته درج عین متن کمی وقت گیر است به خاطر همین ناچار شدم فقط به درج لینک اکتفا کنم .با این حال اگر از نظر شما ضرورت دارد بنده دوباره عین منبع را در اینجا ارسال نمایم .

کلی گفتم 

: MUSIC :

1 person likes this

امر امر شماست چون برای بنده این ابهام به وجود آمد که اگر مطالب به صورت لینک باشند خدای نکرده برای انجمن مشکلی پیش نیاید

2 people like this

ساخت ایران|رادار کاشف موشک‌های کروز + عکس

رادار کاشف -۱ با برد ۱۵۰کیلومتر توان کشف موشک‌های کروز و پهپاد را دارد.

ساخت ایران|رادار کاشف موشک‌های کروز + عکس

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، رادار کاشف-1، یک رادار نظارتی با توان 800کیلووات و با بیشینه برد 150 کیلومتر است. از این رادار  برای شناسایی اهداف پروازی استفاده می شود و قادر به اندازه گیری فاصله و زاویه هدف و مختصات "X" و "Y" آن است در دو بعد است.

رادار کاشف-1 راداری با تحرک پذیری بالا است که قابلیت کشف اهداف پرنده باسطح مقطع کم مانند پهپادها و موشک‌های کروز را دارد.

این رادار که در باند S کار می‌کند، اطلاعاتی را که جمع آوری کرده است در اختیار سامانه‌های فرماندهی و کنترل و آتشبارها قرار دهد.

1397042015332428514713584.jpg13970420153241363147135710.png

منبع:https://www.tasnimnews.com/fa/news/1397/04/21/1773681/ساخت-ایران-رادار-کاشف-موشک-های-کروز-عکس

1 person likes this