Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

رئیس ادراه بهداشت درمان نیروی زمینی ارتش خبر داد؛ اجرای ۱۱ مرحله ای مردم یاری در مناطق محروم کشور

رئیس اداره بهداشت نیروی زمینی ارتش گفت: ۱۱ مرحله‌ای طرح مردم یاری توسط ادراه بهداشت درمان نزاجا در مناطح محروم کشور اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دکتر بابلی رئیس اداره بهداشت نیروی زمینی ارتش، در رابطه با طرح خدمات پزشکی نزاجا در روستای زلزله زده کوئیک کرمانشاه گفت:در راستای اقدامات اولیه که اداره بهداشت و درمان نزاجا که با احداث بیمارستان صحرایی برای زلزله زدگان کرمانشاه انجام داده بود، بلافاصله طرح مردم یاری و رسیدگی به مشکلات بهداشتی درمانی با همکاری بسیج  نیروی زمینی ارتش به مدت سه روز در منطقه کوئیک نامدار انجام شد.

 وی با بیان اینکه در این مدت سه روزه نزدیک به ۵۰۰ نفر به صورت رایگان ویزیت شدند،افزود: پزشکان عمومی، متخصصان طب اورژانس، مغز و اعصاب، قلب و عروق، زنان و زایمان، ارتوپدی، چشم، گوش و حلق و بینی، پوست، دندانپزشک، متخصص عفونی و جراحان عمومی و تخصصی در اجرا و برگزاری طرح مردم یاری و امدادرسانی حضور داشتند.

امیر  بابلی از طرح ۱۱ مرحله‌ای مردم یاری ادراه بهشت درمان نزاجا در  دیگر مناطق محروم کشور خبر داد و خاطر نشان کرد: در ادامه این طرح از روز دوشنبه ۱۰ اردیبشهت ماه به روستاییان رجایی دشت واقع در ۵۵کیلومتری قزوین در جاده الموت  خدمات پزشکی و بهداشتی ارائه خواهد شد.

 

 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0