Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

بازی موبایلی نوهد ساخته می شود

بازی موبایلی نوهد با  همکاری  مدیریت هنری سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و شرکت رسانه پرداز آمیتس ساخته می شود.

به گزارش روابط عمومی ارتش، پس از تجربه موفق تولید بازی های  مبارزه در خلیج عدن و مدار ۱۰ درجه، بازی موبایلی مبارزه در خلیج عدن ۲ ، شکارچی و صاعقه که با استقبال بسیار خوبی همراه بود، تولید بازی موبایلی نوهد که به حماسه آفرینی های تکاوران ارتش جمهوری اسلامی ایران در تیپ ۶۵ نیروهای ویژه هوابرد می پردازد آغاز شده است.

این بازی در سبک تیراندازی اول شخص و برای دو بستر(پلتفرم) اندروید و iOS طراحی شده است. روند بازی(گیم پلی) متنوع و گرافیک بالا از جمله نکات برجسته این بازی نسبت به بازی های تولید شده قبلی است که امید می رود بتواند موفقیت های گذشته را تکرار نماید.

 

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&CategoryID=b8789b0b-9886-4e12-94fb-8ecaaa0f102e&WebPartID=8f4ea065-6385-42a4-b57e-87b7304cd4ba&ID=086fc7fa-9fa1-4480-9609-15c548ca6b70

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

حالا اول بدن بیرون اگه خوب بود مردم خودشون نظر میدن 

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

متأسفانه ازنظر گرافیکی وکیفیت بازی های ساخت داخل قابل رقابت با مشابه خارجی نیستند . ولی همین که ارتش اراده کرده تکانی به خود دهد جای شکرش باقی است و به قول معروف کاچی بهتر از هیچی .

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=

 

بازی موبایلی «نوهد» رونمایی شد

 

بازی موبایلی نوهد (نیروهای ویژه هوابرد) به همت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و نیروی زمینی ارتش معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی ارتش؛ آیین رونمایی از بازی موبایلی «نوهد» صبح امروز در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ دوم امان الهی فرمانده تیپ 65 نوهد و دیگر مسئولین و فرماندهان حضور داشتند.

بازی موبایلی «نوهد» به معرفی توانایی و قابلیت نیروی ویژه هوابرد می‌پردازد. این بازی برای پلتفرم موبایل و نسخه اندروید طراحی شده و به زودی از مارکت‌های تلفن همراه منتشر می‌شود.

سبک این بازی به صورت اول شخص و تیراندازی است که کاربران می‌توانند با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف، امتیازات بیشتری را به دست بیاورند. این بازی بدون پایان و به صورت سه بعدی طراحی شده است.

بازی موبایلی نوهد در استودیو رسانه پرداز آمیتیس و با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران طراحی شده است.

گفتنی است، خلیج عدن 1 و 2،  شکارچی، صاعقه و  قطار ابدی از جمله بازی‌هایی است که در سال‌های گذشته به همت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش طراحی و عرضه شده است.

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&CategoryID=b8789b0b-9886-4e12-94fb-8ecaaa0f102e&WebPartID=8f4ea065-6385-42a4-b57e-87b7304cd4ba&ID=1455d347-f102-41c8-bad5-d9e82e81e725

 
3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تیپ 65 نوهد به طور عملی مایه امیدواری، تکیه گاه و راه گشا است.

به گزارش روابط عمومی ارتش؛ امیر سرتیپ کیومرث حیدری در آیین رونمایی از بازی موبایلی «نوهد» گفت: در نظامی زندگی می‌کنیم که باید خدا را بابت نعمت عظیم ولایت شکر کنیم. تعریف من از آیه «اهدنا الصراط المستقیم» در سوره شریفه حمد، نعمت ولایت است که موجب رهایی از گمراهی می شود. امروز ما می‌دانیم از کجا آمدیم و به کجا می‌رویم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، تیپ 65 نوهد (نیروی ویژه هوابرد) را خط شکن و راه‌گشا معرفی کرد و افزود: به تعبیر احساسی و اسلامی، این تیپ تکیه‌گاه، کار گشا، راه گشا، خط شکن و مایه امیدواری است که به طور عملی این تعابیر را نشان داده است..

امیر سرتیپ حیدری با کسب اجازه از فرمانده کل ارتش و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، پیشنهاد اضافه شدن پسوند جدید برای تیپ 65 نوهد را مطرح کرد و گفت: در روز عاشورا، حضرت ابوالفضل العباس (ع) تکیه گاه امام حسین (ع) بود. علاقه‌مندم پسوند قمر بنی هاشم را به این تیپ اضافه کنم. البته از امیر سرلشکر موسوی اجازه خواهم گرفت و در صورت موافقت ایشان این پسوند را ابلاغ می‌کنیم. پسوند قمر بنی هاشم احساس من نسبت به این تیپ است و دوست داشتم آن را بیان کنم.

امیر سرتیپ حیدری در ادامه درخصوص رشادت های تیپ مخصوص نوهد در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: این تیپ خدمات و رشادت های فراوانی در دفاع مقدس از خود به یادگار گذاشت، پس شایسته است به روش های گوناگون حماسه آنها به جوانان منتقل شود.

امیر سرتیپ حیدری با استقبال از طراحی بازی موبایلی «نوهد» گفت: موضوع بازی موبایلی نوهد رهایی گروگان است که این اقدام یکی از قابلیت‌های تیپ 65 است. ما آمادگی سرمایه گذاری برای طراحی هرگونه بازی در راستای معرفی قابلیت‌های تیپ 65 نوهد را داریم.

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&CategoryID=b8789b0b-9886-4e12-94fb-8ecaaa0f102e&WebPartID=8f4ea065-6385-42a4-b57e-87b7304cd4ba&ID=394da9b7-efde-48e4-bb88-dd7190cfaea9

 

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

هیییییییی

فرمانده نزاجا که این باشه و بجای تجهیزات و اموزش و امکانات دنبال اسم و دعا و رمل و اسطرلاب باشه معلومه اخرش چی میشه 

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

علت این است که فرماندهان ارشد تا از ع. س تایید نشوند و از فیلترینگ آن عبور نکنند نمی توانند جایگاه فعلی خود را حفظ کنند .حتی اگر به قیمت لگد مال کردن حقوق پرسنل یاشد .

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0