Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

امیر خانزادی شناورهای جدید سطحی و زیر سطحی جدید به نداجا ملحق خواهند شد

امیر خانزادی مصاحبه ای با باشگاه خبرنگاران جوان داشته. در این مصاحبه دریادار خانزادی اشاره به الحاق شناورهای جدید چه سطحی و چه زیر سطحی به ناوگان نداجا داشته که لینک این مصاحبه تقدیم دوستان می گردد.

 

https://www.yjc.ir/fa/news/6512893/الحاق-ناوشکن‌ها-و-زیردریایی‌های-جدید-در-آینده‌ای-نزدیک-امنیت-دریا‌های-منطقه-نباید-به-دست-دیگران-برقرار-شود

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

عامو 

اینقدر لینک نذار 

 

لینک بذار توی منبع

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

چشم , اطاعت امر . البته در برخی مقاله هاو اخبار بنده لازم می بینم تا توضیحاتی راجب آن موضوعات بدهم . و به یک نحوی در اصل موضوع دست ببرم وآن را تغییر بدهم . به خاطر همین گفتم شاید از نظر حقوقی مشکلی برای انجمن به وجود بیاید . درضمن برخی سایت ها وقتی کپی پیست در انجمن میشوند به صورت نامرتب و بد شکل در انجمن بالا می آیند که فرم انجمن و تایپیک های مربوطه را به هم می ریزند. این شد که برخی موضوعات را به صورت لینک ارسال نمودم. با این حال بنده سعی می کنم مو ضوعات را به صورت مستقیم ارسال و لینک را در منبع درج نمایم.

1

Share this post


Link to post
Share on other sites
حسین خانزادی

انزلی- فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به ظرفیت ناوگان جنوب از الحاق چند ناوشکن و زیردریایی به این ناوگان خبرداد و گفت: ساخت ناوشکن سهند به پایان رسیده و به این ناوگان ملحق می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر دریادار حسین خانزادی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع حادثه برای ناوشکن دماوند در سال گذشته در شهرستان انزلی، اظهار کرد: از همان روزهای ابتدایی احیای دوباره این ناوشکن در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه انتظار می رود براساس وعده ها داده شده تا پایان سال جاری کار احیای ناوشکن دماوند به اتمام برسد، افزود: در روزهای آینده کار بلوک چینی و نصب بدنه در حوضچه نیروی دریایی آغاز می شود.

به گفته این مسئول در تلاش هستیم تا این ناوشکن با وضعیت بهتر و پیشرفته تر نسبت به گذشته با بهره گیری از توان و پتانسیل داخلی احیای و برای انجام عملیات در دریای خزر آماده شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه با اشاره به ظرفیت ناوگان دریایی جنوب کشور از الحاق شناورهای جدید در کلاس ناوشکن جمهوری اسلامی و همچنین ناو جماران خبرداد و گفت: کار ساخت ناوشکن سهند نیز به پایان رسیده و موارد آزمایش آن نیز طی شده و در ماه های آینده به نیروی دریایی ملحق می شود.

وی به برخی ویژگی های این شناور در مقایسه با نمونه های قبلی آن اشاره و خاطرنشان کرد: این شناور دارای سامانه های دفاعی جدید در حوزه آفندی و پدافندی است.

دریادار خانزادی همچنین با بیان اینکه طی ماه های آینده همچنین شاهدالحاق ناوشکن دنا نیز خواهیم بود، ادامه داد: ساخت این ناوشکن در صنایع دریایی شهید درورشی وزارت دفاع در حال انجام بوده و مراحل پایانی خود را طی می کند.

برگزاری مسابقات جام دریایی با حضور ۱۰ کشور در ایران

وی یکی دیگر از برنامه های نیروی دریایی ارتش را الحاق یک فروند زیردریایی تماما ایرانی به ناوگان جنوبی اعلام کرد و گفت: خوشبختانه با توجه به ظرفیت و پتانسیل و توان متخصصان داخلی در راستای حفظ تمامیت ارضی و برقراری امنیت در دریاهای تحت حاکمیت ایران حرکت می کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش به برگزاری مسابقات جام دریا طی ماه آینده نیز اشاره و خاطرنشان کرد: این رقابت ها در راستای توسعه تعاملات بین کشورهای حاشیه دریای خزر با هدف خزر دریایی صلح و دوستی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش میزبان این مسابقات در حوزه غواصی در دانشگاه امام خمینی (ره) نوشهر است، تصریح کرد: ۱۰ کشور در این مسابقات شرکت می کنند.

به گفته این مسئول مسابقات در بین تکاروان و رقابت بین ناوهای رزمی به میزبانی کشور آذربایجان برگزار می شود.

 

 

منبع:https://www.mehrnews.com/news/4317346/ناوشکن-سهند-به-ناوگان-جنوب-کشور-ملحق-می-شود

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

باز هم حرفهای تکراری و صد تا یه غاز 

 

ناوشکن 

فناوری داخلی 

تولید ملی 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

این شعارها برای عامه مردم خوب جواب می دهد همین که سر اکثریت کلاه گشادی برود کافی است .

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

فرمانده جدید پدافند که قراره خودش شخصا بره رو هوا و هواپیماهای دشمن رو بادقت بالا سرنگون بکنه

صبر کنین ببینیم فرمانده جدید نیروی هوایی هم خبر از ساخت هواپیمای جدید میده 

یا فرمانده جدید نیروی زمینی خبر از ساخت تانک های گوگولی مگولی میده 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ای کاش اینقدر که آقایان به فکر سر دادن شعار های توخالی ومنم منم هستند کمی هم به فکر معیشت پرسنل نیز باشند . این شعار ها شاید در خواب 7 پادشاه جوابگو باشند ولی در واقعیت خیر.جز اینکه ما را در دنیا مضحکه خواهند کرد.

1

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

 

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به احیای ناوشکن دماوند تا پایان امسال گفت: یک فروند زیردریایی تمام ایرانی ساخت متخصصان توانمند کشورمان در کلاس متوسط به ناوگان جنوب نیروی دریایی الحاق می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی ارتش؛ دریادار حسین خانزادی در حاشیه مراسم معارفه فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش در جمع خبرنگاران در بندر انزلی اظهار کرد: پس از وقوع حادثه برای ناوشکن دماوند از همان روزهای آغازین، کار احیای این ناوشکن آغاز و بر اساس وعده داده شده، تا پایان سال جاری ناوشکن دماوند با وضعیتی بهتر و پیشرفته‌تر از گذشته با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بیشتر برای انجام عملیات در خزر، به ناوگان شمال اضافه می‌شود .

وی به الحاق شناورهای جدید به ناوگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: در ناوگان جنوب الحاق شناورهای جدید انجام می شود و ناوشکن سهند نیز که کار ساخت آن به پایان رسیده بود، روند عملیات‌های آزمایشی در دریاها را پشت سر گذاشته و در ماه‌های آینده به نیروی دریایی ملحق می‌شود .

دریادار خانزادی یادآور شد: ناوشکن سهند، نسبت به شناورهای مشابه خود پیشرفته‌تر بوده و سامانه‌های دفاعی جدید آفندی و پدافندی را در اختیار دارد .

وی با اشاره به رو به پایان بودن ساخت ناوشکن دنا در صنایع دریایی شهید درویشی وزارت دفاع گفت: ساخت یک فروند زیردریایی تمام ایرانی در کلاس متوسط با استفاده از توانمندی متخصصان داخلی به پایان رسیده که به ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش ملحق می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: تمامی این تجهیزات و شناورها با استفاده از توانمندی متخصصان داخلی و برای دفاع از تمامیت ارضی کشور و تحکیم امنیت در دریاهای تحت حاکمیت ایران و دسترسی به امنیت جمعی پایدار بدون حضور کشورهای بیگانه است.

دریادار خانزادی با اشاره به برگزاری مسابقات جام دریا تاکید کرد: دریای خزر، دریای صلح و دوستی است و این رقابت‌ها در راستای توسعه تعاملات بین کشورهای حاشیه خزر با شعار خزر دریای دوستی انجام می‌شود تا علاوه بر اشتراک‌گذاری ظرفیت‌ها به صورت متقابل و آشنایی با توانمندی‌ها، مودت و دوستی بین همگان در سطوح مختلف ایجاد شود.

وی با اشاره به فراهم‌سازی مقدمات میزبانی بخشی از رقابت‌های جام دریا در ایران یادآور شد: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ماه آینده میزبان مسابقات غواصی این دوره از رقابت‌های جام دریا با حضور 10 کشور در دانشگاه امام خمینی(ره) نوشهر در استان مازندران است.

دریادار خانزادی گفت: مسابقه بین تکاوران و همچنین رقابت بین ناوهای رزمی به میزبانی کشور آذربایجان برگزار خواهد شد که برگزاری این رقابت‌ها و مجموع این برنامه‌ها، موجب تثبیت توانمندی، اقتدار و امنیت پایدار در خزر می‌شود.

دریادار خانزادی همچنین طی سخنانی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی همواره مسیر توسعه‌ای را طی می‌کنند که به دور از تسلط هر قدرت بیگانه است.

وی با اشاره به اهمیت موقعیت استراتژیکی دریای خزر افزود: در شرایطی که استکبار جهانی تلاش می‌کند تعامل بین کشورهای منطقه را برهم زند، نیروی دریایی مکلف است تعامل با کشورهای منطقه را بیش از پیش در دستور کار خود داشته باشد.

امیر خانزادی افزود: اتفاقی که برای ناوشکن دماوند افتاد درس بزرگی برای ما داشت تا نقاط ضعف در موضوعات دانشی خود را بررسی و آن را رفع کنیم .

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت حضور پر قدرت و توانمند نیروی دریایی در دریاهای شمال و جنوب تصریح کرد: برقراری ارتباطات و دید و بازدیدهای بین‌المللی جمهوری اسلامی با سایر کشورهای منطقه از جمله کارهایی است که در دوران صلح می‌توان انجام داد و در همین راستا در ماه آینده برگزاری مسابقات جام دریا با هدف نمایش توانمندی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی و برقراری ارتباط دوستانه انجام می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه هرکدام از مناطق دریایی شمال و جنوب شرایط و ویژگی‌های خاص خود را دارد تصریح کرد: منطقه چهارم دریایی با استفاده از نیروی انسانی توانمند توانست تجربه بسیار خوبی در زمینه حضور در دریای خزر و انجام ماموریت‌های متعدد با هدف صلح و دوستی با کشورهای حاشیه خزر کسب کند.

امیرخانزادی یادآور شد: امروز بعد از دو دهه از ورود زیردریایی به کشور، کار ساخت زیر دریایی درکشور نتیجه مطلوبی داده و به رشد و بلوغ بسیار خوبی دست یافته و در منطقه، سرآمد تر از نیروی دریایی ارتش، صنایع دفاع و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و زیرساخت‌های نظامی ایران وجود ندارد.

وی با تاکید بر لزوم تداوم حرکت در مسیر خودکفایی تصریح کرد: حضور قدرتمند ایران در مناطق تحت حاکمیت نشان دهنده آن است که نیروی دریایی راه خود را در مسیر توسعه به درستی طی کرده و همچنان این مسیر تداوم دارد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به وجود امنیت کامل در دریای خزر تصریح کرد: نیروهای دریایی ارتش و سپاه دوشادوش هم، به عنوان مشت محکم نظام عمل می کنند تا هیچ خلاء امنیتی وجود نداشته و کانون ناامنی در دریای خزر شکل نگیرد.

وی با اشاره به لزوم ایجاد امنیت جمعی در بین کشورهای حاشیه خزر افزود: دریای خزر دریای صلح و دوستی است که تلاش می‌شود امنیت پایدار در آن افزایش یابد و معتقدم این امنیت باید به صورت جمعی شکل گرفته و کشورهای حاشیه خزر نیز در تامین و ثبات این امنیت سهم داشته باشند.

 

 

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1506063/زیردریایی-ایرانی-به-ناوگان-جنوب-الحاق-می‌شود

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0