Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

از مقام شامخ سرلشگر شهید هوشنگ اسدالله پور تجلیل شد

 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=

 

مراسم عطر افشانی گلزار شهدا و تجلیل از مقام شامخ سرلشگر شهید هوشنگ اسدالله پور با حضور جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح، همرزمان، اساتید و دانشجویان دافوس در جوار آستان مقدس یحیی بن زید(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم ایرج تذکری جانشین فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر۳۰گرگان در این مراسم گفت:شهید اسدالله پور در جبهه حق علیه باطل خدمات بسیار ارزنده ای را انجام داد و با شجاعت،دلاوری و از خودگذشتگی ضربات سنگینی را به دشمن وارد کرد و سرانجام در نبرد با منافقین به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی افزود: ما رزمندگان در نیروهای مسلح باید راه شهیدان را ادامه دهیم و آمادگی خود را در بالاترین سطح حفظ کنیم و خوشبختانه با عنایت خداوند و به دلیل وجود نیروهای مسلح قدرتمند، اقتدار ایران نه تنها در منطقه بلکه در جهان زبانزد است.

امیرتذکری در ادامه تصریح کرد: به پاس قدردانی از خودگذشتگی شهدا و جانبازان با وجود اینکه امروزه ما شاهد تهدیدات متفاوتی از سوی دشمنان خود از جمله آمریکا و اسرائیل هستیم آمادگی نیروهای مسلح ایران اسلامی در سطحی است که به هر تهدیدی پاسخ کوبنده می‌دهد و این اطمینان را به هم وطنان می دهیم هرگونه چشم طمع به ایران اسلامی با نابودی طرف مقابل همراه است.

جانشین قرارگاه عملیاتی لشگر۳۰گرگان بیان کرد: زیاده گویی دشمنان و هزینه های بسیار سنگینی که برای نفوذ به ایران و بر هم زدن امنیت آن متحمل می شوند به دلیل وجود خون شهدا و جوانانی که ادامه دهنده مسیر آنان هستند بی اثر بوده و کشور ایران را در سطح امنیتی بسیار خوبی حفظ کرده است.

وی افزود: اگر انقلاب اسلامی ایران به چنین اقتدار و صلابتی رسیده و در برابر قدرت های جهانی مقتدرانه می ایستد به دلیل وجود شهدا، جانبازان و صبر و استقامت خانواده این عزیزان است.

امیر تذکری به نقش موثر همسر شهیدان اشاره کرد و تصریح کرد: در جبهه فرهنگی همسران شهدا نیز افتخارات بسیاری را آفریده اند و فرزندان برومندی را وارد جامعه کردند که مایه سربلندی ایران هستند.

گفتنی است در پایان از خانواده سرلشگر شهید هوشنگ اسدالله پور و شهید محمد قربانی تقدیر و قدردانی شد.

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&CategoryID=b8789b0b-9886-4e12-94fb-8ecaaa0f102e&WebPartID=8f4ea065-6385-42a4-b57e-87b7304cd4ba&ID=913d38ca-8e1e-4e0a-a694-9fcc2489dcbe

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0