Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

سرتیپ کیومرث حیدری؛ ارتش مشکلی برای انتقال پادگان لشکر ۷۷ ندارد

1
 
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:در جابجایی پادگان لشکر 77 هیچ مشکلی از ناحیه ارتش وجود ندارد و این امر مستلزم همکاری بعضی نهادهای استانی و شهری، استانداری خراسان رضوی، شهرداری مشهد و سازمان بازرسی است.
 

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بازدید از تیپ ۳۷۷ پیاده سرلشکر شهید پرویز حبرانی و دیدار با کارکنان پایور و وظیفه این تیپ اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره آماده بوده  و امروز آمادهتر از گذشته است، هیچ خطری تهدیدکننده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست و این آمادگی موجب بازدارندگی میشود.

وی افزود: تمامی مرزهای ایران اسلامی از امنیت کامل برخوردار است و برای آرامش بیشتر مردم و رصد مرزهای داخلی، به دنبال حضوری قدرتمندانهتر در تمامی مرزهای ایران اسلامی بهویژه مرزهای شرقی کشور عزیزمان هستیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دست آوردهای تیپ شهید پرویز حبرانی ر مشهد ایران گفت: در صورتیکه کوچکترین تهدیدی از سوی دشمنان سر بزند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آن خطا را با کوبندهترین پاسخ جواب خواهند داد.

 سرتیپ حیدری تصریح کرد: در جابجایی پادگان لشکر 77 هیچ مشکلی از ناحیه ارتش وجود ندارد و این امر مستلزم همکاری بعضی نهادهای استانی و شهری، استانداری خراسان رضوی، شهرداری مشهد و سازمان بازرسی است .و در این زمینه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نه تنها هیچگونه کوتاهیای نداشته، بلکه حتی فراتر از میزان مسئولیتش قدم برداشته و تنها علت اجرای آن هم عمل به فرامین مقام معظم رهبری است.

وی گفت: از کلیه مسئولین درخواست دارم اگر بابت موضوع انتقال پادگان به خارج از شهر مشکلی با نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران دارند بیایند تا در یک جلسه حضوری نسبت به رفع مشکل اقدام کنیم، اما باز هم اعلام میکنم که مشکلی از ناحیه ما وجود ندارد و مسئولان استانی و شهری اشاره به مواردی دارند که اجرای آن وظیفه خودشان است و بهجهت آنکه این موارد در دورههای قبلی مدیریت شهری عنوان شده مسئولین جدید بخشی از آن را  قبول ندارند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه کوتاهی دیگر مسئولین نباید به نام کوتاهی ارتش بیان شود، گفت: با تغییرات مسئولیتی شاهد تغییرات ضائقهای هم هستیم، اما من همین امروز آماده هستم که این مشکل را حل کنم، به شرط آنکه مسئولین هم همراهی و همکاری لازم را داشته باشند.

امیر سرتیپ دوم ستاد رضا آذریان، فرمانده قرارگاه منطقهای شمالشرق نزاجانیز در سخنانی گفت: امروز سالروز آزادسازی هویزه است که به واقع یکی از روزهای بزرگ در جنگ تحمیلی بود و فرارسیدن این روز را به ملت شریف ایران تبریک عرض میکنیم. یکی از اقدامات شاخص دوران دفاع مقدس آزادسازی هویزه با حضور قدرتمندانه نیروهای مردمی، ارتشی و سپاهی بود.

وی افزود: یگانهای ارتش در همه زمانها از آمادگی و اقتدار کامل و لازم برخوردار هستند و این آمادگی مورد تایید فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.

 
 
 
منبع:http://nezaja.aja.ir/Portal/home/?news/89271/89311/1502588/ارتش-مشکلی-برای-انتقال-پادگان-لشکر-۷۷-ندارد

 

 

 

 

 

4

Share this post


Link to post
Share on other sites

دیگه واقعا امیدی به اینها نیست 

 

 

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

سلام حدود یکماه قبل برای کارت مافیت پسرم به تیپ 377 رفتم . از عوارضی مشهد به سمت نیشابور که عبور میکنید باید پانزده کیلومتر در آزاد راه بیایید تا به تیپ377 برسید . همان ابتدای ورودی چند ساختمان احداث شده است . ساختمان مربوط به ایثارگران نیز در ابتدای ورودی است . فکر میکنم از درب جبهه تا مقر ساختمان های اداری تیپ دوکیلومتری راه باشد . ایستادم و به سال 62فکر کردم که وقتی از هر درب (بوت) وارد لشکر 77 میشدی همه چیز بوی انضباط داشت و منظم بود . مرتب بود . دورۀ 14 در پادگان شمارۀ 4 مستقر بود . توپخانه ، آماد و پشتیبانی ، لجستیک ، مهمات ، بهداری ، ستاد لشکر ، فرماندۀ لشکر ، سه گردان از تیپ 3 لشکر77 و . . . . همه در داخل لشکر و در داخل شهر وجود داشت .  

ولی وقتی امروز وارد محیط نظامی میشوی میبینی هیچی سرجای خودش نیست . انضباط پِر . جا دارد از جناب ابراهیم دوست محمدی که در خصوص اقدام برای دریافت کارت ایثار و کارت معافیت فرزندم صمیمانه همکاری نمودند تشکر و قدردانی کنم . البته در یکی دو جلسه ای که با ایشان برخورد داشتم با تمام مراجعین آنگونه که شایستۀ یک افسر ارتشی است برخورد میکرد . جناب دوست محمدی ممنونم

 

4

Share this post


Link to post
Share on other sites

دیگه واقعا امیدی به اینها نیست 

مگه قرار بود از اول به اینها امید داشت ؟ کسانی که به فکر جیب خودشانند و به مقام ریاست ومدیریت می اندیشند. کسانی که میشد به آنها امید داشت یا در گوشه ای خلوت با سختی های روزگار دست و پنجه نرم می کنند و یا دربین ما نیستند.

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

لشکر تبریز که ریز ریز شد و منتقل

 

 

از لشکر فقط اسمی مانده بنام تیپ

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

لشکر تبریز که ریز ریز شد و منتقل

 

 

از لشکر فقط اسمی مانده بنام تیپ

 

مثل ل-64 پیاده ارومیه ,مثل ل-16 زرهی قزوین مثل ل-23 تکاور و.... این حکایت همچنان باقیست تازمانی که خدای ناکرده ارتش کاملاً منحل شود!واین یعنی پایه ارکان واساس کشور .یعنی هویت وطن . 40سال پیش اگر از انحلال ارتش صحبت بود دشمنان نیت شومشان را به طور آشکارا بیان می کردند . اما حالا نیت پلیدشان را نهان و با حیله ای جدید اهدافشان را پیش میبرند و از پشت خنجر می زنند و نه از روبرو .

 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now