Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

امیر حیدری عنوان کرد؛ بازآماد تجهیزات زمینگیر شده در نیروی زمینی ارتش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: فعالیت‌ها و برنامه‌های بسیار مطلوبی در نیروی زمینی ارتش از جمله فعال‌سازی منابع و کارخانجات، بازآماد تجهیزات زمین‌گیر شده، تولید قطعات مورد نیاز، تجهیز ناوگان بالگردی به ویژه به دوربین‌های دید در شب و دستیابی به راکت‌های دقیق‌زن انجام شده است.

 

بازآماد تجهیزات زمین‌گیر شده در نیروی زمینی ارتشبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در دیدار با فرماندهان، معاونین و کارکنان ستاد این نیرو گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، این روزها پروژه بزرگ‌نمایی خروج ترامپ از برجام را کلید زدند تا یاس و ناامیدی را در جامعه رواج دهند.

امیر حیدری با بیان اینکه ما باید با هوشیاری در جریان توطئه‌های دشمن قرار بگیریم، افزود: ملت با بصیرت ما باید بدانند که حضور ترامپ در برجام هیچ منفعتی برای ما نداشت و اینکه از برجام خارج شده است نیز هیچ‌گونه ضرری به ما نخواهد رسید.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: هدف دشمن ناامیدسازی مردم از نظام است و عده‌ای ماموریت دارند با سیاه‌نمایی فعالیت‌های رو به رشد کشور را به صورت منفی بیان کنند. دشمن درصدد است با ایجاد جنگ روانی ملت ما را از آرمان‌های انقلاب اسلامی دور کند. همه آحاد جامعه باید در مقابل این دسیسه هوشیار باشند، به ویژه ما نظامی‌ها هیچ وقت نباید از توطئه‌های دشمن غافل شویم.

وی ایجاد رعب و وحشت را از دیگر گزینه‌های دشمن خواند و اشاره کرد: یکی از مهمترین مولفه رعب و وحشت شایعه جنگ نظامی است که دشمن سعی دارد از این طریق ترس را در دل مردم جاری کند، غافل از اینکه بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) فرمودند «جنگ موهبت الهی است»؛ پس جنگ برای ما ترس و ناامیدی نیست، اگر جنگی صورت گیرد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تمام توانمندی‌هایی که دارند به لطف خدا طومار دشمن را در هم خواهند پیچید.

امیر حیدری در ادامه اظهار داشت: برابر منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) مبنی بر چابک‌سازی در نیروی زمینی، تغییرات اساسی در ساختار این نیرو صورت گرفته است. امروز یگان‌های نیروی زمینی ارتش با برخورداری از نیروی انسانی کارآمد و تجهیزات مدرن توان مقابله با هر نوع عملیات روز دنیا را دارند و با هدایت‌های داهیانه فرماندهی معظم کل قوا به یک نیروی تاثیرگذار در سطح نیروهای مسلح رسیده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: فعالیت‌ها و برنامه‌های بسیار مطلوبی در نیروی زمینی ارتش از جمله فعال‌سازی منابع و کارخانجات، بازآماد (اورهال) تجهیزات زمین‌گیر شده، تولید قطعات مورد نیاز، تجهیز ناوگان بالگردی به ویژه به دوربین‌های دید در شب، دستیابی به راکت‌های دقیق زن و ... صورت گرفته است و به واسطه این توانمندی‌ها است که باید همه را به آینده‌ای روشن امیدوار کنیم.  

 

منبع:http://defapress.ir/fa/news/292107/بازآماد-تجهیزات-زمین‌گیر-شده-در-نیروی-زمینی-ارتش

 

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

مملکت شده یک حزب بزرگ و همه فقط برای خوش ایند بقیه سخنرانی میکنن نه از روی درک و دانایی 

 

در 5 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

«جنگ موهبت الهی است»؛

قطعا همینطور هست ولی نه برای مردم عامی ، برای قشر خاص

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

جنگ موهبتی است الهی ؟ خوب لابد کمتر از جنگ خسارت دیدیم خوب است این بار خودمان یک جنگ به راه بیاندازیم . همینطوری الکی که از بیکاری حوصله مان سر نرود!

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

الانه عده ای هستند که دوست دارند تنش در منطقه باشد ایران هراسی باشد و ...

 

تا در لوای این تنش ، دزدی هاییشان، چپاولشان و .... ادامه داشته باشد

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

الانه عده ای هستند که دوست دارند تنش در منطقه باشد ایران هراسی باشد و ...

 

تا در لوای این تنش ، دزدی هاییشان، چپاولشان و .... ادامه داشته باشد

 

بله استاد به نکته دقیقی اشاره فرمودین . جنگ یک بازی دوسر باخت برای طرفین متخاصم است که هر دوطرف زیان می کنند . تنها این وسط عده ای اندک که سودشان و منافعشان از به راه انداختن جنگها تأمین می گردد برنده می شوند.

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now