Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

رخصت هست ؟ فرصت چی ؟ میشه یا نمیشه ؟

27 posts in this topic

با سلام و ادب

میخواستم از جناب کلافه ، مدیریت محترم بپرسم که آیا در خصوص اوضاع پیش آمده فعلی (اعتراضات و اعتصابات) پیرامون وضعیت نابسامان اقتصادی در انجمن رخصت میدهند تا دوستان گپ و گفتی داشته باشند یا اینکه ما رو جیز میکنید ؟ اگر رخصت دادید لطف کنید و چهارچوب و خط قرمزها رو هم تعیین کنید . آخه قرار شده هر کسی که در زمینۀ اقتصاد مفسد فی الارض شناخته بشه فورا بکشنش بالا . دست این بنده خداها که به اصلی کاریها نمی رسه یعنی نمیذارن برسه در واقع نباید برسه . آخه تا الان هر موقع سیاسیون ، دلسوزان و دلواپسان محترم در بن بست پاسخگویی گرفتار شدند ، چند نفر رو گیر میارن و تمام کاسه کوزه ها رو سر اونا میشکنن . فلذا نمیخوام انجمن و دوستان مصداق آش نخورده و دهن سوخته باشیم . حکم آنچه تو فرمایی کلافه جان ارادتمند : تلخک

4 people like this

درود بر استاد تلخک عزیز 

هر چه میخواهد دل تنگت بگو ولی یجوری نگو که راه گلو هممون رو تنگ کنن ، اسم نیاریم ، کلی بگیم ولی بگیم 

بخدا خسته و درمونده شدیم ، هیچ کدوم دل و دماغ نداریم ، اعصاب نداریم ، روحیه نداریم ، پیش زن و بچه ابرو نداریم و شرمنده ایم، یه مشت مفت خور شکم گنده بی خاصیت دروغگو هم میخورن و میچاپن و میکشن و میبرن و طلبکار هم هستن ، یکی نیست بگه اندازه ما حقوق میگیرید ؟ اندازه ما به امکانات دسترسی دارید ؟ توی خونه ای که ماها زندگی میکنیم زندگی میکنید، توی محله هایی که ما زندگی میکنیم زندگی میکنید ، اخه چیه ما و شما برابر هست که ادعا میکنید 

شکایت به کی ببریم آخه 

3 people like this

قربون دل پر درد هم میهنان برم . مدیرجان تو که بدتر از من و دیگران زدی به خاکی . من چند روزه دارم با خودم کلنجار میرم که این موضوع رو مطرح کنم یا نه . ترسم این بود که اینبار کارت قرمز از شما بگیرم . معلومم شد که اوضاع خیلی بی ریخت تر از اونی هست که من گمان میکنم . استاد کلافه درد بی درمانی گریبان مسئولین بی درد را گرفته است . دردی که بدتر از هر سرطانی است . درد بی تعهدی ، بی کفایتی ، فاسد بودن ، بی اعتنا به درد و رنج همنوعان و . . . . و اینان همانی هستند که خدا آنها را خوب شناخته است . و چه کسی راستگوتر از خداست ؟

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ {{  كرند لالند كورند بنابراين به راه نمى ‏آيند }}18 بقره

آره استاد کلافۀ نازنین از دشمنان برند شکایت به دوستان *** چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم . فعلا که باید من به شما و شما به بنده شکایت کنیم .

اساتید و اعضای محترم انجمن : مجوز بررسی و تحلیل اوضاع فعلی ایران را مدیریت محترم صادر فرمودند . بررسی و تحلیل اوضاع فعلی از سوی خدوم ترین و شریف ترین اقشاری که مصائب و آلام این روزها را با تمام وجود درک کرده و در زیر فشارهای اقتصادی کمر خم کرده ولی نجیبانه لب از شکایت فرو بسته اند برای تمام آحاد جامعه شنیدنی است . بسم الله این گوی و این میدان

4 people like this

نمیگم بد بختی نداریم نمیگم فساد نداریم نمیگم قشر مرفه نداریم نمیگم خودم بیکاری و بدهی و سرکوفت و وضع خوب بالا دستی ها رو تجربه نکردم

اما به یاد داشته باشیم که در امریکای جنوبی معادل هزینه خرید ده تا کامیون توسط سیا هزینه شد و کودتا رخ داد (خیلی ارزان )

در عراق فقط 300 نفر کودتا کردن و حزب بعث روی کار آمد

توی تونس یک نفر خودسوزی کرد و انقلاب شد

توی مصر یکی با گوشی خودش کلیپ و هشتک منتشر کرد انقلاب شد

نشه گله گزاری ها مون خیلی ارزان قیمت باعث سرنگونی خودمون بشه

من اگه ریس جمهور بشم هرکی که یه جوری پول جمع میکنه میخواد بره اونور رو یا واردات الکی میکنه که اقتصاد داخلی رو بخوابونه رو با تشکیل یه تیم مخفیانه میفرستم سراغشون که خیلی شیک و های کلاس  ماشینشون روغن ترمز خالی بکنه  برن ته دره یا هواپیماشون موتورش خاموش بشه و سقوط کنه در یه جای صعب العبور تا گرگ بخورشون یا

اونایی که دستگیر میشن رو پاهاشون رو از زانو میدم اره بکنن و بندازنشون توی نمک یا اب اسید

ته تهش که همه شون رو پرپر کردم فیلمش رو پخش میکنم و میگم من بودم که با مفاسد اقتصادی بصورت جدی مبارزه کردم بعدش میرم برای انتخابات دوره دوم

مطمئنم حتما بهم رای میدن

از اتباع امریکاو اروپا هم هرکی رو بگیرم چه جاسوس چه نفوذی در کمتر از 24 ساعت قبل از اینکه تماس بگیرن و بگن ازادشون کنید

میدم خرسهای زاگرس بخورنشون و بعدش اعلام میکنم دوستداران محیط زیست به محیط زیست ریکاوری شدند

لطفا چندتا چاق و چله تون رو بفرستین

3 people like this

حالت خوبه ؟ 

گل میزنی ؟

3 people like this

کار به جایی رسیده که بدون مواد هم میتونم توهم بزنم

فکرش رو بکن یه نفر فقط 2 تن سکه خریده انبار کرده

دوباره همون رو فکر بکن که با سکه 88 گرمی اگر هر سکه رو 3 میلیون تومان هم بفروشه باز 3000 میلیارد نمیشه

باز همون رو فکر بکن که چطوری 12000 میلیارد رو خوردن و بردن

با این پولها میتونستیم یه ناوگان بزرگ  از بی 2 با چند تا ناو هواپیما بر آکبند از امریکا بخریم

طرف معاون فلان اداره ست یا ریس فلان جاست یا جزیی از تیم مذاکره کننده برجامه بعد گندش در میاد که جاسوس بوده تو بودی حرص نمیخوردی؟؟؟

به نظرت برای توهم زدن به مواد کمکی نیاز هست ؟؟؟؟؟

راستی یادم نبود تو NEW FATHER شدی الان شب تا صبح بچه رو باید بغل کنی و توی اتاق مثل دیوونه ها بچرخی تا شاید دم دمای صبح بخوابه فکر خرید پوشک و لوازم یدکی بچه بهت اجازه فکر در مورد چیزای دیگه رو نمیده

برو بخواب     

لالا   لا لا         لا لا   

4 people like this

در 14 ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :

در عراق فقط 300 نفر کودتا کردن و حزب بعث روی کار آمد

چون بقیه جامعه یا خواب بودن یا ترسو 

توی تونس یک نفر خودسوزی کرد و انقلاب شد

همدلی کل جامعه با هم 

توی مصر یکی با گوشی خودش کلیپ و هشتک منتشر کرد انقلاب شد

اینجا هم بیشتر چشم هم چشمی و تحریک جامعه بود که بقیه انجام دادن و ما بی عرضه و بی غیرتیم 

نشه گله گزاری ها مون خیلی ارزان قیمت باعث سرنگونی خودمون بشه

کار از گله گذاری گدشته برادر من ، مملکت از دست رفته که اگر به همین منوال و این حرفها بخواد ادامه پیدا کنه قطع به یقین کشور تکه پاره میشه متاسفانه 

مردم خورستان پرآب ، آب ندارن ، هوا ندارن ، با این همه ثروت هیچی ندارن ، اونوقت آب خوردن این مردم باید از زیر پای اونها رد بشه و برسه به بصره و کویت ؟ یعنی واقعا توی مملکت خودمون اینقدر بدبخت هستیم ؟ مردم خودمون نخورن که این اشغال ها بخورن ؟ دیگه از آب و هوا هم دارن برای مردم دریغ میکنن 

اصلا با عقل جور در میاد ؟ اینها حتی عرضه ندارن حق ابه هیرمند رو از افغانستان بگیرن که مردم مظلوم و محروم سیستان و بلوچستان یک اپسیلون راحتتر زندگی کنن، برای کار و اسایش توی سیستان بلوچستان چکار کردن ؟ توی این کشور جرات داری به یه مسئول بگی بالای چشمت ابرو؟ فورا هزارجور انگ بهت میبندن 

اینا همشون با هم هستن، من و شما هستیم که بینمون تفرقه افتاده 

نه اون جنایتکاری که سد گتوند رو ساخت کسی بهش کاری داره و نه اون خائنی که ......... کدومش بگم از بس خائن و وطن فروش زیاد شده 

4 people like this

اصلا با عقل جور در میاد ؟ اینها حتی عرضه ندارن حق ابه هیرمند رو از افغانستان بگیرن که مردم مظلوم و محروم سیستان و بلوچستان یک اپسیلون راحتتر زندگی کنن، برای کار و اسایش توی سیستان بلوچستان چکار کردن ؟ توی این کشور جرات داری به یه مسئول بگی بالای چشمت ابرو؟ فورا هزارجور انگ بهت میبندن 

اینا همشون با هم هستن، من و شما هستیم که بینمون تفرقه افتاده 

جناب مدیر گفتید سیستان و بلو چستان و داغ ما را تازه کردید . هنوز هم سر هیرمند اختلاف نظر وجود دارد هنوز هم پیشروی بیابانها روزگار را بر مردم تنگ کرده . یاد دریاچه هامون به خیر که روزگاری چون نگین می درخشید ولی حالا:1 (13):

همه مواردی که اشاره فرمودین درست است و عین واقعیت . واقعیتی دردناک که مانند یک تراژدی واقعی است . اما هنوز هم عده ای از مردم ما به معنای واقعی وطن پرستند ولی افسوس که به جای رأس کار و امور به حاشیه رانده شده اند تا عده ای بی لیاقت بر صندلی مدیریت تکیه بزنند.

3 people like this

با سلام

این روزها شاهد اعتراضات و اعتصابات هموطنان در بعضی شهرها هستیم . جای بسی تأسف است که بعد از گذشت چهل سال به چنان فلاکتی افتاده ایم که گمان نمیکنم در حملۀ مغول هم اینگونه مردم درمانده شده باشند . دیروز برایم پیامی آمد بدین مضمون :

هشدار : هموطن گرامی فراخوان پنجشنبه 11مرداد توطئۀ آمریکایی - سعودی است . معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی

خدا را شکر که دلواپسان و دلسوزان خیلی زود به نقشۀ آمریکا و آل سعود و . . . پی برده و اطلاع رسانی کردند . اما چند سئوال برایم پیش آمده که پاسخش را نتوانستم پیدا کنم .

1- چگونه مسئولین از اقتدار و صلابت انقلاب صحبت میکنند و در تمام سخنرانی ها از حمایت مردم از انقلاب میگویند در حالی که آمریکا و سعودی اینگونه راحت مردم را به خیابان می آورد ؟

2- چرا به آمریکا و سعودی و هر کشور دیگر اجازه میدهند تا گرانی و تورم و بیکاری را در کشور نهادینه کنند ؟

3- چرا اجازه میدهند آمریکا و سعودی و . . . کار را به جایی برسانند که مردم آریایی ایران برای سیر کردن شکم خود و خانواده به سطل های زباله در سطح شهر سرک بکشند ؟

4- چرا اجازه میدهند تا آمریکا و سعودی و . . . اختلاس های کلان و نجومی را مرتکب شوند ؟

5- چرا اجازه میدهند آمریکا و سعودی و . . . مؤسسات مالی دایر و سرمایه های اندک مردم را بالا بکشند ؟

6- چرا اجازه میدهند آمریکا به خانوادۀ مسئولین گرین کارت اجازۀ اقامت در سرزمین شیطان را بدهد ؟

7- چرا اجازه میدهند آمریکا و سعودی و . . . پاره ای از سرداران این ژنرال های بی ستاره را وادار کنند تا با بیان سخنان نابخردانه دوباره بر طبل جنگ بکوبند ؟ 

8- چرا اجازه میدهند تا آمریکا و هر دشمن دیگری هر کار که دلش میخواهد در ایران انجام دهد ؟

و هزاران سئوال دیگر . چرا معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی یا هر استان دیگر موارد بالا را به مردم هشدار نداد ؟ 

افسوس که دیگر برای این هشدارها دیر شده است . بی لیاقتی و ناکارآمدی مسئولان چهل ساله امان مردم را بریده است . امروزه ایران قدر و جایگاه شادروان امیرعباس هویدا را بخوبی درک میکند . سیزده سال ثبات قیمت در اقصی نقاط ایران شاهکاری بوده که تنها از عهدۀ میهن پرستانی چون مرحوم هویدا بر می آمد .

بعد از چهل سال زمامداری و تکیه زدن بر کرسی های مسئولیت ، عرضه ندارند برای دو روز قیمتی را ثابت نگهدارند . آیا بی عرضگی مسئولین هم توطئۀ آمریکایی و سعودی است ؟ شاید باشد . فعلا که دریافت گرین کارت در آمریکا اولویت دارد به سروسامان دادن به اوضاع متشنج ایران .

5 people like this

من یه چیزی رو فهمیدم اونم اینکه مدیران ما بی صلابتی رو در کنار بی عرضگی و بی تدبیری و .... دارن

وقتی دشمن میگه فلان تاریخ میخوام تحریم بکنم از ترس اینکه مبادا مشکلی برای خودشون پیش بیاد تا میتونن پول میزنن تو کیسه و می برن و مردم رو با مشکلات مضاعف رها میکنن

اینها بدتر از منافقین وسلطنت طلبها هستن حتی از دشمنی که با سلاحهای شیمیایی و میکروبی و هسته ای حمله میکنه هم کثیف تر هستن

4 people like this

من که هلاک درایت ، وقت شناسی و بصیرت مسئولینم . مشاهده فرمودید که در پی اعتراضات گستردۀ هموطنان مسئولین دلسوز و دلواپسان دلسوخته همگی برای ریشه کن کردن فساد اقتصادی تمام قد قیام کرده و خواستار برخورد بسیار جدی با مفسدان اقتصادی شدند . فقط من در همراهی این عقب ماندگان تاریخ یک جمله میگویم :

بشینید سرجاتون و همچون 40 سال گذشته سکوت پیشه کنید . مگه چیزی مونده که دوباره مفسدی پیدا بشه و فساد کنه؟ چهل سال بوی گند فساد رو استشمام نکردید ؟ حالا که گله را بردند و چوپان را . . . . از خواب بیدار شدید ؟ این مسئولین بدانند که حرف نزنند سنگین ترن . چرا باعث خندۀ مردم میشوند ؟ بخوابید . آسوده هم بخوابید . 

4 people like this

ای کاش خواب بودن استاد تلخک عزیز 

ای کاش خواب بودند 

این جانوران عجیب الخلقه همه رو مثل خودشون فرض کردند. امان از روزی که ورق برگرده 

2 people like this

حال ما به قول شاعر:

گوییم که بیدار شدیم این چه خیالیست

بیداری طفلی ست که مجتاج به لالاست (از ماست که برماست)

حال اونا به قول شاعر:

گرحکم شود که مست گیرند     در شهر هرآنچه هست گیرند

3 people like this

خوش ذوقی نوشته بود : یکی سه هزار میلیارد اختلاس کرد و رفت و برنگشت . یکی دوازده هزار میلیارد برد و رفت و نیامد . یکی و یکی . و یکی . از این یکی ها به لطف عذالت گستردۀ موجود زیاد داریم . ولی سالها قبل هم یکی بود .

یکی بود که چون فرصت نبوده بچه های مهندسی معبر در میدان مین باز کنند داوطلب شد تا با جانش معبر را بگشاید . چند قدم که داخل میدان شد برگشت . دوستانش گمان کردند که ترسیده و منصرف شده است . ولی آن دلاور پوتین هایش را از پا درآورد و به دوستی داد و گفت همین دیروز از انبار گرفته ام و نو هستند . حیف است اموال بیت المال اینگونه از بین برود .

ایکاش مسئولین ذره ای وجدان داشتند و آن دلاوری ها را بیاد بیاورند .

3 people like this

بنده شخصا هر وقت معلمی که روزگاری شاگردش بودم را در خیابان میبینم ضمن اینکه بسیار خوشحال میشوم بیشتر از زمان دانش آموزی به آن بزرگواران احترام میگذارم . حدود شش سال قبل با پسرم در خیابان ناظم دوران راهنمایی ام را دیدم . وقتی دست دراز کرد و با او دست دادم دستش را بوسیدم . پسرم تعجب کرد . چون پسرم مانند من قدر و شأن معلم و استاد را نیاموخته بود .

و من امروز از تحصن معلمان گرامی که الحق در وضعیت بسیار نامناسب و به دور از شأن آموزگاری زندگی میکنند حمایت میکنم . برای یکایک شما عزیزان سربلندی و سعادت و زندگی در آرامش و رفاه آرزو میکنم . هرچند با وجود چنین مسئولینی این آرزو کمی تحققش دور از ذهن است . پاینده باشید .

4 people like this