Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان: نقش بی بدیل ارتش در دوران دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست

 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: نقش بی‌بدیل ارتش انقلابی ما در دوران دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست و اگر وحدت، پشتیبانی و حمایت همه جانبه ارتش، سپاه و نیروهای مردمی نبود این همه موفقیت‌های بزرگ به راحتی به دست نمی‌آمد.

هفتمین جلسه از سلسله نشست‌های هم‌اندیشی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان و  قرارگاه منطقه‌ای و ارشد ارتش در جنوب غرب كشور برگزار شد.

در این جلسه سردار محمد علیپور مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان با امير سرتیپ دوم علی ظريفی يگانه فرمانده قرارگاه منطقه‌ای و ارشد ارتش در جنوب غرب دیدار و بر همکاری ارتش با اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان تاکید کرد.

در این دیدار مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان ضمن دعوت از فرمانده قرارگاه منطقه‌ای و ارشد ارتش در جنوب غرب كشور برای تدریس 2 واحد درسی کتاب آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه های استان بیان داشت: نقش بی‌بدیل ارتش انقلابی ما در دوران دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست و اگر وحدت، پشتیبانی و حمایت همه جانبه ارتش، سپاه و نیروهای مردمی نبود این همه موفقیت‌های بزرگ به راحتی به دست نمی‌آمد.

وی افزود: تاریخ شفاهی فرماندهان ارشد ارتش در جنوب یکی از دغدغه‌های ماست که باید در دل نهضت تاریخ شفاهی دفاع مقدس استان گنجانده و اجرا شود.

علیپور تصریح کرد: ارتش ولایی ما باید محتوای نقش برجسته خود در دوران دفاع مقدس را مهیا کند تا در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان چیدمان و در معرض دید افکار عمومی قرار بگیرد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان عنوان کرد: مکان‌ها و مقرهایی در فضاهای نظامی ارتش وجود دارد که بارها مقام معظم رهبری و دیگر شخصیت‌های برجسته کشور در آنجا مستقر و هدایت جنگ را بر عهده گرفتند که ما وظیفه داریم در حفظ و ثبت این مکان‌ها مبادرت ورزیم و این نقاط را بعنوان موزه هایی برای نسل جدید و البته آینده به ودیعه بگذاریم.

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1507687/نقش-بی‌بدیل-ارتش-در-دوران-دفاع-مقدس-بر-هیچ-کس-پوشیده-نیست

 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0