Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

اعزام 2 فروند از شناورهای نداجا به آذربایجان جهت شرکت در مسابقات نظامی

اعزام دو ناو نیروی دریایی ارتش به آذربایجان

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به برگزاری رقابت های تیر اندازی یگان های شناور و ناو موشک انداز در کشور آذربایجان گفت: دو ناو نیروی دریایی ارتش به آذربایجان اعزام می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر حسین خانزادی فرمانده نداجا در حاشیه دیدار با دانشجویان شانزدهمین دوره جامع پذیری دانشگاه های افسری ارتش اظهار داشت: طبق فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا که نیروی دریایی را یک نیروی سیاسی، علمی، بین المللی و نظامی عنوان نموده اند، در راستای بعد بین المللی نیروی دریایی، در ماه های گذشته میزبان بزرگترین اجلاس نظامی تاریخ ایران تحت عنوان اجلاس فرماندهان نیروهای دریایی کشورهای حاشیه اقیانوس هند بوده ایم و همچنین در مرداد ماه اولین دوره مسابقات غواصی نیروهای دریایی تعدادی از کشور های جهان به میزبانی نیروی دریایی ارتش در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) این نیرو برگزار خواهد شد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش هدف از برگزاری این مسابقات را همدلی و مودت بین نیروهای دریایی منطقه خزر دانست و تصریح کرد: این مسابقات در قالب جام دریا در کشورهای مختلف برگزار خواهد شد که همزمان با مسابقات غواصی نظامی در ایران، رقابت های تیر اندازی یگان های شناور و ناو موشک انداز در کشور آذربایجان برگزار می شود که در همین راستا نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دو فروند ناو خود را برای شرکت در این مسابقات سه شنبه به آذربایجان اعزام خواهد کرد.

دریادار خانزادی در بعد پیشرفت علمی این نیرو عنوان کرد: عامل اصلی پیشرفت علمی در نیروی دریایی موضوع خود کفایی است. نیروی دریایی ارتش پس از جماران ادامه ساخت و ساز ناوشکن هارا آغاز کرده و همچنین تا پایان امسال ناوشکن دماوند را پس از تغییرات در ساختار برای متناسب تر شدن با شرایط دریای خزر خواهیم داشت. در ناوگان جنوب نیز ناوشکن سهند که مراحل آزمایشی خود را پشت سر گذاشته و پس از اندکی اصلاحات به این ناوگان ملحق می شود.

 

منبع:https://www.mehrnews.com/news/4354991/اعزام-دو-ناو-نیروی-دریایی-ارتش-به-آذربایجان

2

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=

امیر دریادار حمزه علی کاویانی؛ مسابقات بین المللی جام دریا، صحنه ی نمایش اقتدار ایران اسلامی است

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش گفت: مسابقات بین المللی جام دریا، صحنه ی نمایش اقتدار ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش ، امیر دریادار حمزه علی کاویانی معاون هماهنگ کننده نداجا در مراسم بدرقه ناوگروه اعزامی برای مسابقات جام دریا که در کشور آذربایجان برگزار خواهد شد با تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران پیام آور صلح و دوستی و امنیت در دریای خزر است که نقش بسزایی در تامین امنیت آن دارد.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها تلاش گسترده‌ای در منطقه علیه جمهوری اسلامی ایران به راه انداخته اند، خاطرنشان کرد: آمریکایی ها همواره در تلاش برای ایجاد جنگ روانی علیه ایران در منطقه هستند اما با نگاه مدبرانه مقام معظم کل قوا این ما هستیم که در نهایت پیروز می شویم و مطمئنیم اقتدار نظام روز به روز بیشتر می‌شود .

امیر دریادار حمزه علی کاویانی در ادامه با اشاره به مسابقه جام دریا، تصریح کرد: این مسابقه برای دومین سال متوالی برگزار می‌شود و کشورمان در دور اول با اقتدار در این مسابقه حاضر شد و هدفمان در این دوره همچون دور قبل کسب بهترین نتیجه است .

وی با بیان اینکه تمرینات زیادی برای حضور در این مسابقات صورت گرفته است، گفت: پس از مدت ها تلاش، کار و تمرین امروز موعد حرکت دریادلان نیروی دریایی ارتش به سمت کشور میزبان مسابقات جام دریای ۲۰۱۸ روسیه است .

معاون هماهنگ کننده نداجا در پایان تاکید کرد: ما نماینده کشوری انقلابی و اسلامی هستیم که شهدای زیادی را تقدیم این انقلاب کرده و ضروری است که در مسابقات، اقتدار ایران اسلامی را به نمایش بگذاریم.

 

منبع:http://nedaja.aja.ir/Portal/home/?news/364052/364526/1508889/مسابقات-بین-المللی-جام-دریا،-صحنه-ی-نمایش-اقتدار-ایران-اسلامی-است

 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

جهت شرکت در مسابقات نظامی

ناوهای موشک‌انداز جوشن و پیکان به بندر باکو اعزام شدند

خبرگزاری فارس: ناوهای موشک‌انداز جوشن و پیکان به بندر باکو اعزام شدند

ناوهای موشک‌انداز جوشن و پیکان صبح امروز برای شرکت در بخش تیراندازی شناورها و ناوهای موشک‌انداز مسابقات نظامی روسیه از سواحل شمالی کشورمان عازم بندر باکو شدند.

 

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، ناوهای موشک‌انداز ایرانی برای شرکت در مسابقات نظامی به کشور آذربایجان اعزام شدند.

در همین راستا ناوهای موشک‌انداز جوشن و پیکان صبح امروز برای شرکت در بخش تیراندازی شناورها و ناوهای موشک‌انداز مسابقات نظامی روسیه از سواحل شمالی کشورمان عازم بندر باکو شدند.

این مسابقات تا بیستم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

 

 

منبع:https://www.farsnews.com/news/13970502000282/ناوهای-موشک‌انداز-جوشن-و-پیکان-به-بندر-باکو-اعزام-شدند

 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites
در 17 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

معاون هماهنگ کننده نداجا در پایان تاکید کرد: ما نماینده کشوری انقلابی و اسلامی هستیم که شهدای زیادی را تقدیم این انقلاب کرده و ضروری است که در مسابقات، اقتدار ایران اسلامی را به نمایش بگذاریم.

 

دیگه داشتم کم کم بالا می اوردم از این همه شعار الکی ، 

فکر میکنم باید یه پستی در انجمن باز کنیم و رویدادهای تاریخی ایران عزیز رو که در مقاطعی باعث کشور و عقب افتادگی کشور شده رو قرار بدیم شاید اقایون از خواب بیدار بشن 

 

 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

دیگه داشتم کم کم بالا می اوردم از این همه شعار الکی ، 

فکر میکنم باید یه پستی در انجمن باز کنیم و رویدادهای تاریخی ایران عزیز رو که در مقاطعی باعث کشور و عقب افتادگی کشور شده رو قرار بدیم شاید اقایون از خواب بیدار بشن 

 

امر امر شماست اگر صلاح می دانید این پست ایجاد شود این پست را شما زحمتش را بکشید که کدام تایپیک این پست ایجاد شود . انشاءالله با کمک دیگر دوستان پست مورد نظر تکمیل خواهد شد.

2

Share this post


Link to post
Share on other sites
مسابقات نظامی ارتش‌های جهان-13/ ناخدا حبیبی به دفاع پرس خبر داد؛
سرپرست تیم اعزامی ایران به مسابقات بین‌المللی جام دریا گفت: این مسابقات با حضور چهار کشور ایران، آذربایجان، روسیه و قزاقستان به مدت 12 روز از 9 مرداد در سواحل بندر باکو آغاز می‌شود.
 
 

9 مرداد؛ مسابقات جام دریا با حضور ارتش ایران آغاز می‌شودناخدا یکم «شهرام حبیبی» سرپرست تیم اعزامی جمهوری اسلامی ایران به مسابقات بین المللی جام دریا از سری مسابقات نظامی ارتش‌های جهان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، اظهار داشت: این دوره از مسابقات جام دریا با حضور چهار کشور جمهوری اسلامی ایران، آذربایجان، روسیه و قزاقستان به مدت 12 روز از 9 مرداد در سواحل بندر باکو آغاز می‌شود که طی آن تیم‌ها در شش رشته تیراندازی به سمت اهداف سطحی، هوایی و مین شناور، بقا در دریا، کنترل صدمات و مهار شناور به بویه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی با بیان اینکه مسابقات جام دریا با هدف صلح و دوستی برگزار می‌شود، عنوان کرد: در حاشیه این مسابقات نیز در رشته‌های فوتبال و والیبال مسابقات چهارجانبه دوستانه‌ای بین تیم‌های حاضر برگزار خواهد شد.

ناوچه‌های موشک انداز «پیکان» و «جوشن» از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در این دوره از مسابقات بین المللی حضور دارند.

 

منبع:http://defapress.ir/fa/news/301826/9-مرداد-مسابقات-جام-دریا-با-حضور-ارتش-ایران-آغاز-می‌شود

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=
تمرینات مقدماتی رقابت جام خزر با حضور ایران برگزار شد

تمرینات مقدماتی ناوگان‌های ایران، روسیه، جمهوری آذربایجان و قزاقستان روز یکشنبه در دریای خزر برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی ارتش، ناوگان چهار کشور ساحلی از جمله ایران، روسیه، قزاقستان و جمهوری آذربایجان در قالب این برنامه مقدماتی، آتش توپخانه و نابودسازی مین را تمرین کردند .

در این برنامه مقدماتی مشترک، همچنین پهلو گیری ناوگان با روش های مختلف تمرین شد.

ناوگان های چهار کشور ساحلی همچنین در قالب برنامه مقدماتی بعدی آتش توپخانه به اهداف هوایی و دریایی و نیز مهارت های زنده ماندن اعضای ناوگان را تمرین خواهند کرد .

رقابت های جام خزر، از 9 مرداد به مدت 10 روز با شرکت یگان‌های شناور و ناوهای موشک انداز روسیه، جمهوری اسلامی ایران، قزاقستان و جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد.

ناوهای موشک انداز پیکان و جوشن نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، برای شرکت در «رقابت های جام خزر - 2018 میلادی» چهارشنبه گذشته در سواحل دریای خزر در باکو پهلو گرفتند.

تیراندازی به اهداف سطحی، هوایی و انهدام مین، کنترل صدمات و امداد و نجات در دریا از جمله رشته‌هایی است که کشورهای شرکت کننده در این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1509166/تمرینات-مقدماتی-رقابت-جام-خزر-با-حضور-ایران-برگزار-شد
 
0

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=
سرپرست مسابقات جام دریا در کشور آذربایجان:مسابقات جام دریا در بندر باکو برگزار می شود

 

ناخدا یکم عرشه شهرام حبیبی سرپرست تیم اعزامی کشورمان به مسابقات جام دریا در کشور آذربایجان گفت: مسابقات جام دریا از 9 مرداد به مدت 12 روز در کشور آذربایجان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی ارتش، این دوره از مسابقات با حضور 4 کشور جمهوری اسلامی ایران ،آذربایجان ، روسیه و قزاقستان به مدت 12 روز از 9 مرداد ماه در بندر باکو در 6 رشته تیراندازی به هدف سطحی ، هوایی ، مین شناور،بقا در دریا، کنترل – صدمات و مهارشناور به بویه برگزار    می شود.

بنا براین گزارش در حاشیه این مسابقات، در رشته های والیبال و فوتبال مسابقات 4 جانبه دوستانه برگزار می شود.

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1509263/مسابقات-جام-دریا-در-بندر-باکو-برگزار-می-شود

 
1

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=

با حضور نیروی دریایی ارتش؛مسابقات بین المللی نظامی جام دریا 2018 در جمهوری آذربایجان آغاز شد

مسابقات بین المللی جام دریا 2018 با حضور نیروی دریایی کشورهای حاشیه دریای خزر در باکو آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، در این رقابت نظامی نزدیک به 300 نفر از نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران ، روسیه، قزاقستان و جمهوری آذربایجان از امروز در شش رشته تیراندازی به اهداف سطحی، هوایی و انهدام مین، کنترل صدمات، بقا در دریا و امداد و نجات در دریا به رقابت می پردازند.

ناخدا یکم عرشه «شهرام حبیبی » سرپرست تیم اعزامی کشورمان با اعلام اینکه نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران با دو ناو موشک انداز جوشن و پیکان در این رقابت ها حضور یافته است گفت: با توجه به تمرینات گسترده و مناسب تیم ایران در هر شش رشته این مسابقات حضور مقتدرانه دارند

ناخدایکم عرشه «آریا شفقت » فرمانده ناو گروه اعزامی جمهوری اسلامی ایران به این مسابقات گفت: برگزاری این مسابقات موجب افزایش مودت، دوستی نیروها و تحکیم روابط کشورهای حاشیه دریای خزر خواهد شد.

وی افزود : مطمئن هستیم این رقابت ها در ارتقای توان رزمی نیروهای مسلح حاضر در این مسابقات موثر خواهد بود.

مراسم افتتاحیه این رقابت بین المللی نظامی در پایگاه نیرویی دریایی جمهوری آذربایجان با حضور مقامات ارشد وزارت دفاع این کشور، نمایندگان دیپلماتیک کشورهای حاضر در این رقابت بین المللی و نیز نمایندگان برخی کشورها به عنوان ناظر برگزار شد.

«کریم ولی اف » معاون وزیر دفاع جمهوری آذربایجان با اشاره به اینکه مسابقات جام دریا 2018 برای دومین بار در آب های ساحلی جمهوری آذربایجان در خزر برگزار می شود گفت: این مسابقات از نظر تقویت همبستگی میان نظامیان حاضر و نیز ارتقای مهارت های رزمی از اهمیت خاصی برخوردار است

سرهنگ «سبحان بگیراف » معاون فرمانده نیروی دریایی جمهوری آذربایجان هم تحکیم دوستی ها، انتقال تجارب و از همه مهمتر مبارزه با تروریسم و حفظ ثبات و امنیت خزر را عمده اهداف برگزاری این رقابت اعلام کرد

رقابت های جام دریا 2018 از امروز چهارشنبه به مدت 10 روز با شرکت یگان های شناور و ناوهای موشک انداز روسیه، جمهوری اسلامی ایران، قزاقستان و جمهوری آذربایجان در دریا و ساحل دریا برگزار می شود.

مسابقات جام دریا در قالب رقابت های بین المللی نظامی 2018 در جمهوری آذربایجان برگزار می شود و همزمان با این کشور شش کشور دیگر شامل جمهوری اسلامی ایران، روسیه، چین، ارمنستان، قزاقستان و بلاروس هم میزبان نیروهای شرکت کننده در دیگر رشته های این مسابقات هستند.

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&CategoryID=b8789b0b-9886-4e12-94fb-8ecaaa0f102e&WebPartID=8f4ea065-6385-42a4-b57e-87b7304cd4ba&ID=cb26caea-58e3-4af1-8f35-dca25b87cd4c
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

آغاز مسابقات جام دریا در جمهوری آذربایجان با حضور ایران

مسابقات بین المللی جام دریا 2018 با حضور نیروی دریایی کشورهای حاشیه دریای خزر در باکو آغاز شد.
 
 

ایران در مسابقات بین المللی نظامی جام دریا 2018 جمهوری آذربایجانبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، در این رقابت نظامی نزدیک به 300 نفر از نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران، روسیه، قزاقستان و جمهوری آذربایجان از امروز در شش رشته تیراندازی به اهداف سطحی، هوایی و انهدام مین، کنترل صدمات، بقا در دریا و امداد و نجات در دریا به رقابت می‌پردازند.

ناخدا یکم عرشه «شهرام حبیبی» سرپرست تیم اعزامی کشورمان با اعلام اینکه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با دو ناو موشک‌انداز جوشن و پیکان در این رقابت‌ها حضور یافته است، گفت: با توجه به تمرینات گسترده و مناسب، تیم ایران در هر شش رشته این مسابقات حضور مقتدرانه دارد.

ناخدایکم عرشه «آریا شفقت» فرمانده ناوگروه اعزامی جمهوری اسلامی ایران به این مسابقات هم گفت: برگزاری این مسابقات موجب افزایش مودت، دوستی نیروها و تحکیم روابط کشورهای حاشیه دریای خزر خواهد شد.

وی افزود: مطمئن هستیم این رقابت‌ها در ارتقای توان رزمی نیروهای مسلح حاضر در این مسابقات موثر خواهد بود.

مراسم افتتاحیه این رقابت بین المللی نظامی در پایگاه نیرویی دریایی جمهوری آذربایجان با حضور مقامات ارشد وزارت دفاع این کشور، نمایندگان دیپلماتیک کشورهای حاضر در این رقابت بین المللی و نیز نمایندگان برخی کشورها به عنوان ناظر برگزار شد.

«کریم ولی اف» معاون وزیر دفاع جمهوری آذربایجان در مراسم افتتاحیه با اشاره به اینکه مسابقات جام دریا 2018 برای دومین بار در آب‌های ساحلی جمهوری آذربایجان در خزر برگزار می‌شود، گفت: این مسابقات از نظر تقویت همبستگی میان نظامیان حاضر و نیز ارتقای مهارت‌های رزمی از اهمیت خاصی برخوردار است.

سرهنگ «سبحان بگیراف» معاون فرمانده نیروی دریایی جمهوری آذربایجان هم تحکیم دوستی‌ها، انتقال تجارب و از همه مهمتر مبارزه با تروریسم و حفظ ثبات و امنیت خزر را عمده اهداف برگزاری این رقابت اعلام کرد.

رقابت‌های جام خزر 2018 از امروز چهارشنبه به مدت 10 روز با شرکت یگان‌های شناور و ناوهای موشک‌انداز روسیه، جمهوری اسلامی ایران، قزاقستان و جمهوری آذربایجان در دریا و ساحل دریا برگزار می‌شود.

مسابقات جام دریا در قالب رقابت‌های بین المللی نظامی 2018 در جمهوری آذربایجان برگزار می‌شود و همزمان با این کشور شش کشور دیگر شامل جمهوری اسلامی ایران، روسیه، چین، ارمنستان، قزاقستان و بلاروس هم میزبان نیروهای شرکت کننده در دیگر رشته‌های این مسابقات هستند.

 

منبع:http://defapress.ir/fa/news/302369/آغاز-مسابقات-جام-دریا-در-جمهوری-آذربایجان-با-حضور-ایران

 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
جدول مسابقات رشته‌های شش‌گانه جام دریا که در جمهوری آذربایجان در حال برگزاری است، اعلام شد.
 
 

جدول مسابقات جام دریا اعلام شدبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس،  جدول مسابقات رشته‌های شش‌گانه جام دریا از سری مسابقات بین المللی 2018 ارتش‌های جهان که در شهر باکو جمهوری آذربایجان در حال اجرا است، اعلام شد.

بر این اساس مسابقات «مهار به بویه» 4 شنبه 10 مرداد (یکم آگوست)، «کنترل صدمات» پنج شنبه 11 مرداد (دوم آگوست)، «بقا در دریا» جمعه 12 مرداد (سوم آگوست)، مسابقات عقب افتاده سه رشته مورد اشاره و برگزاری کنفرانس خبری شنبه 13 مرداد (چهارم آگوست) با حضور سرپرست تیم‌های شرکت کننده، تعیین شده است.

همچنین مسابقات 4 جانبه دوستانه فوتبال و بازدید فرهنگی تیم‌ها از کوه آتشی یکشنبه 14 مرداد (پنجم آگوست)، «تیراندازی به هدف سطحی» دوشنبه 15 مرداد (ششم آگوست)، «تیراندازی به هدف هوایی» سه‌شنبه 16 مرداد (هفتم آگوست)، «تیراندازی به مین شناور» چهارشنبه 17 مرداد (هشتم آگوست)، رزرو مسابقات عقب افتاده و کنفرانس خبری پایان مسابقات ساعت 12 تا 13 ظهر پنج شنبه 18 مرداد (نهم آگوست) و اختتامیه مسابقات «جام دریا» جمعه 19 مرداد برگزار می‌شود.

 

منبع:http://defapress.ir/fa/news/302396/جدول-مسابقات-جام-دریا-اعلام-شد

 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=

 

در مسابقات نظامی ارتش‌های جهان صورت گرفت؛کسب مقام سوم از سوی ایران در مسابقات «بقا در دریا»

تیم جمهوری اسلامی ایران در بخش «بقا در دریا» مسابقات جام دریا که در کشور آذربایجان برگزار شد، به مقام سوم دست یافت.

به گزارش روابط عمومی ارتش، تیم اعزامی از کشورمان در مسابقات «بقا در دریا» از مسابقات جام دریا که در راستای مسابقات نظامی ارتش‌های جهان 2018 در جمهوری آذربایجان برگزار شد، توانست پس از کشور‌های روسیه و جمهوری آذربایجان به مقام سوم دست یابد.

مسابقات جام دریا، امروز (سه شنبه 16 مرداد) در بخش تیراندازی به سوی هدف هوایی ادامه می‌یابد و فردا مسابقات بخش تیراندازی به مین شناور برگزار خواهد شد.

همچنین در روز پنج‌شنبه (18 مرداد) مسابقات عقب‌افتاده برگزار خواهد شد و پس از برگزاری کنفرانس خبری، در روز جمعه اختتامیه مسابقات جام دریا در شهر باکو برگزار خواهد شد.

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1510243/کسب-مقام-سوم-از-سوی-ایران-در-مسابقات-«بقا-در-دریا

 
1

Share this post


Link to post
Share on other sites

نیروی دریایی ارتش مقام سوم تیراندازی هوایی مسابقات روسیه را کسب کرد

تیم نیروی دریایی ارتش موفق به کسب مقام سوم تیراندازی هوایی رقابت‌های جام دریا در مسابقات بین المللی روسیه شد.

 

 
 
 
نیروی دریایی ارتش مقام سوم تیراندازی هوایی مسابقات روسیه را کسب کرد

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، تیم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در جام دریا از سری مسابقات بین‌المللی 2018 ارتش‌های جهان شرکت کرده، موفق شد در بخش تیراندازی به هدف هوایی پس از 12 ساعت رقابت سنگین با تیم‌های حاضر در این رقابتها با کسب 34 امتیاز پس از کشورهای روسیه و قزاقستان به مقام سوم دست یابد.

بر اساس این گزارش این دوره از رقابت‌های جام دریا در بندر باکو کشور آذربایجان برگزار می‌شود.

 

 

منبع:https://www.tasnimnews.com/fa/news/1397/05/18/1797982/نیروی-دریایی-ارتش-مقام-سوم-تیراندازی-هوایی-مسابقات-روسیه-را-کسب-کرد

1

Share this post


Link to post
Share on other sites
تیم نیروی دریایی ارتش در مسابقات بین‌المللی جام دریا در جایگاه سوم قرار گرفت.
 
 

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، تیم نیروی دریایی ارتش که در جام دریا از سری مسابقات بین المللی 2018 ارتش های جهان شرکت کرده موفق شد در این بخش از مسابقات که به میزبانی شهر باکو جمهوری آذربایجان برگزار شد، پس از کشورهای روسیه و قزاقستان به مقام سوم دست یابد.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز با حضور تیم های شرکت کننده، سرپرستان، مربیان و وابسته های نظامی کشورهای مختلف در سالن پادگان تعلیمات نظامی ارتش آذربایجان در شهر باکو برگزار شد و در پایان مراسم نیز سرپرستان تیم ها در کنفرانس خبری حضور یافتند.

ایران رتبه سوم مسابقات جام دریا را کسب کرد

ایران رتبه سوم مسابقات جام دریا را کسب کرد

ایران رتبه سوم مسابقات جام دریا را کسب کرد

ایران رتبه سوم مسابقات جام دریا را کسب کرد

ایران رتبه سوم مسابقات جام دریا را کسب کرد

 

 

منبع:http://defapress.ir/fa/news/303458/ایران-رتبه-سوم-مسابقات-جام-دریا-را-کسب-کرد

1

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=
ایران رتبه سوم مسابقات «جام دریا» را کسب کرد

تیم نیروی دریایی ارتش در مسابقات بین‌المللی جام دریا در جایگاه سوم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی ارتش، تیم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در جام دریا از سری مسابقات بین المللی 2018 ارتش های جهان شرکت کرده موفق شد در این بخش از مسابقات که به میزبانی شهر باکو جمهوری آذربایجان برگزار شد، پس از کشورهای روسیه و قزاقستان به مقام سوم دست یابد.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز با حضور تیم های شرکت کننده، سرپرستان، مربیان و وابسته های نظامی کشورهای مختلف در سالن پادگان تعلیمات نظامی ارتش آذربایجان در شهر باکو برگزار شد.

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1510553/ایران-رتبه-سوم-مسابقات-«جام-دریا»-را-کسب-کرد

 

 
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0