Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

طرح مردم یاری بهداری مرکز آموزش پدافند هوایی اراک انجام شد

 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=

در آستانه سالروز تشکیل قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء طرح مردم یاری توسط کارکنان مرکز بهداری پدافند هوایی اراک در روستای محروم صادق آباد شازند در استان مرکزی اجرا شد.

دکتر اکبر زاده رئیس درمانگاه مرکز اموزش اراک  در گفتگو با روابط عمومی عقیدتی سیاسی:در راستای خدمت رسانی به اقشار ضعیف وکم در آمد تیم مجهز پزشکی مرکز آموزش اراک به روستای محروم صادق اباد از توابع استان مرکزی اعزام واقدام به خدمات دهی پزشکی رایگان نمودند این تیم مردم یاری با هماهنگی شبکه بهداشت استان و در راستای حمایت از اقشار ضعیف جامعه خدمات متنوعی از قبیل : بهداشت محیط، روانشناسی، مامایی، پزشکی، پیراپزشکی و دندانپزشکی را به مردم این روستا ارائه کردند و تعداد 120 نفر از این عزیزان را تحت پوشش قرار دادند .

بهداری این مرکز علاوه بر ارائه خدمات ذکر شده،در راستای افزایش آگاهی و بصیرت اهالی روستا صادق آباد  تعدادی پنفلت و کتابچه آموزشی و در بین مراجعه کنندگان توزیع نمودند.

  لازم بذکر است که این طرح توسط بهداری این مرکز بصورت هر سه ماهه یک بار برگزار می شود و در طول سال جاری در روستاهای محروم و دورافتاده عقیل آباد،گوشه و صادق آباد استان مرکزی برگزار گردیده است.

 

منبع:http://padafand.aja.ir/Portal/home/?news/77139/76246/1522198/طرح-مردم-یاری-بهداری-مرکز-آموزش-پدافند-هوایی-اراک-انجام-شد

 

 

 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0