Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

وصیتنامه شهید «رمضانعلی رستگار»؛ امروز، روز لبیک گویی به ندای «هل من ناصر ینصرنی» حسین (ع) است

در بخشی از متن وصیت‌نامه شهید «رمضانعلی رستگار» چنین بیان شده است: «درخواستی که از شما دارم این است که امام خمینی را تنها نگذارید. گوش به فرمان وی باشید. استکبار جهانی در پی نابودی اسلام عزیز است. امروز روز لبیک‌گویی به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین (ع) است.»
 
 

امروز، روز لبیک‌گویی به ندای «هل من ناصر ینصرنی» حسین (ع) است.به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، شهید «رمضانعلی رستگار» در تاریخ هفتم شهریور 1339 در روستای بام خراسان شمالی در خانواده‌ای ساده‌زیست و مذهبی متولد شد. وی پس از گذراندن دوران نوجوانی وارد دبیرستان شد و دیپلم خود را در رشته علوم تجربی اخذ نمود و سپس وارد دانشکده افسری شد. این شهید والامقام به واسطه حضور در ارتش به جبهه‌های حق علیه باطل عزیمت کرد و به مدت چهار سال فرماندهی گردان را بر عهده داشت.

شهید رستگار در منطقه عملیاتی شرهانی از ناحیه کمر زخمی شد و سرانجام در تاریخ 29 فروردین 65 به شهادت رسید.

فرازهایی از وصیت‌نامه شهید رمضانعلی رستگار به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

پس از حمد و سپاس خدای یکتا و سلام به امام امت، قلب تپنده‌ی امت اسلامی جهان و با سلام و درود به ارواح طیبه شهدا و سلام به خانواده‌های معظم آن‌ها و با سلام به رزمندگان اسلام.

با کمال معذرت، چون ماموریت چنان غافل‌گیرمان کرد که فرصت نوشتن وصیت‌نامه مفصل نداشتم. با این یادداشت خواستم از تمامی کسانی که تا به‌حال با بنده رابطه‌ای داشته حلالیت بطلبم. اگر شهادت نصیب این حقیر گشت که آرزوی دیرینه‌ام بوده، مرا حلال نمایید؛ به‌خصوص پدرم، زن بابایم، همسر باوفا و صبورم، مادر زن بسیار مهربانم، برادران عزیزم و خواهرهای گرامی‌ام که همه و همه بر گردن بنده حق دارند. و درخواستی که از شما دارم این است که امام خمینی را تنها نگذارید. گوش به فرمان وی باشید. استکبار جهانی در پی نابودی اسلام عزیز است. امروز روز لبیک‌گویی به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین (ع) است.

از همسرم می‌خواهم که فرزندانم (محمد و مصطفی) را از جای بنده دیده‌بوسی نماید و آن‌ها را افرادی مکتبی، مذهبی و باشخصیت بار بیاورد و انتظاری که از نور دیده‌هایم دارم این است که همیشه نیکوکار و یاری‌دهنده اسلام باشند.

همسرم، صبر و استقامت در راه خدا و رابطه خودت را با او بیشتر کنید.

خداحافظ شما

دیدار به قیامت؛ «رمضانعلی رستگار».

1365/01/19»

 

منبع:http://defapress.ir/fa/news/306287/امروز-روز-لبیک‌گویی-به-ندای-هل-من-ناصر-ینصرنی-حسین-ع-است

 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0