Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

برای ارائه خدمات اورژانس هوایی انجام شد؛ استقرار بالگردهای ۲۱۴ هوانیروز ارتش در اراک و شهرکرد

فرمانده پایگاه چهارم رزمی هوانیروز ارتش از استقرار بالگردهای ۲۱۴ هوانیروز، برای ارائه خدمات اورژانسی در اراک و شهرکرد خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی ارتش؛ امیر سرتیپ دوم خلبان علی عفیف فرمانده پایگاه چهارم رزمی هوانیروز ارتش، از استقرار بالگردهای ۲۱۴ این پایگاه در شهرکرد و اراک جهت خدمت به مردم در قالب پروازهای اورژانس هوایی خبر داد.

وی افزود: هرچند از سال 1393 این پایگاه خدمات خود را در قالب پروازهای اورژانس هوایی 115 به مردم اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد ارائه می‌داد، هم اکنون و در ادامه همکاری های مشترک هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، بالگردهای این پایگاه در اراک و شهرکرد مستقر شده‌اند تا خدمت به مردم را به عنوان وظیفه و افتخار خود از فاصله نزدیک‌تری به انجام برسانند.

امیر سرتیپ دوم عفیف با تاکید بر اقدامات حداکثری برای افزایش و حفظ توان رزمی پایگاه برای دفاع از حریم ایران اسلامی گفت: فرصت خدمت‌رسانی به مردم در صحنه‌های مختلف را برای خود غنیمت شمرده و برای رفاه مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&CategoryID=b8789b0b-9886-4e12-94fb-8ecaaa0f102e&WebPartID=8f4ea065-6385-42a4-b57e-87b7304cd4ba&ID=65d17495-1a37-4690-a922-62b1f5fbc0d6

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0