Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

مراسم تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان نهاجا برگزار شد

بازنشتگان
 

مراسم تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان نیروی هوایی ارتش در هتل نهاجا انجام شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، مراسم تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان نیروی هوایی ارتش با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا و امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش  و  جمعی از بازنشستگان این نیرو  در هتل نهاجا برگزار شد .
 

ShowPicture.aspx?ID=fff8783a-878e-46df-a

 

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش با اشاره به فرمايش امام علی (ع) که فرمودند "تجربه اندوزی از سرگذشت ديگران بهره مندی از حاصل عمر آنها است"، گفت: اين سخن امام علی(ع) بيانگر اين است پيشکسوتان همچون چراغی برای جوانان در عرصه های مختلف هستند.

وی افزود: شما عزیزان در طول این سالیان نقش عظیم و غیر قابل وصف داشته اید و امروز حمایت های شما پیشکسوتان،قوت قلب سایر کارکنان شاغل نیروی هوایی ارتش است.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا احترام و تكريم پیشکسوتان را وظيفه ای همگانی عنوان کرد و گفت: شما عزیزان سال ها در راه خدمت به اسلام، مردم، کشور قدم برداشته اید و امروز به کسوت بازنشستگی نائل شدید و خداوند در قرآن کریم، پیشکسوتان را بزرگ و گرامی می داند.

حجت الاسلام والمسلمین قاضی خطاب به بازنشستگان عنوان کرد: شما نیروهای انقلابی هستید، زیرا در همه حال گوش به فرمان رهبر بوده اید و این سند افتخار شما عزیزان است.
 

ShowPicture.aspx?ID=cbb81974-2dd4-4596-bدر ادامه این مراسم امیر سرتیپ هادیان گفت: شما عزیزان قطعا جزء تاریخ و افتخارات نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هستید و بزرگترین سرمایه شما گذشته شماست و بایستی به گذشته خود افتخار کنید و این گذشته را حفظ و دفاع کنید.

وی با اشاره به اينکه بازنشستگان سند افتخار نیروی هوایی در ايثارگری هستند، افزود: تکريم از پيشکسوتان و بازنشستگان باعث حفظ ارزشهای انسانی، اخلاقی و دينی است.

امیر هادیان بیان داشت: استفاده از تجربیات گذشتگان سرمایه ما و چراغ راه آینده نیروی هوایی خواهد بود.
 

ShowPicture.aspx?ID=1694e70a-b4a3-4965-9


در پایان این مراسم از بازنشستگان و پیشکسسوتان این نیرو تجلیل  و تقدیر به عمل آمد.

 

 
 
1
1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0