Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

اعلام آمادگی یکانهای ارتش برای امدادرسانی به زلزله زدگان زاهدان

سخنگوی ارتش از آمادگی کامل قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش و یکانهای تحت امر این قرارگاه برای هرگونه امدادرسانی به زلزله‌زدگان چند روستای سیستان و بلوچستان خبر داد

به گزارش روابط عمومی ارتش امیر سرتیپ دوم شاهین تقی‌خانی سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به وقوع زلزله درچند روستای جنوب شرق کشور، گفت: تمام یگان‌های تحت امر قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش آماده امدادرسانی به زلزله زدگان در حوزه‌های مختلف از جمله پروازی، پزشکی، و اعزام نیروی انسانی و دیگر کمکها هستند.

وی با بیان اینکه امیدوارم هیچ یک از هموطنان عزیزمان در این زلزله آسیب ندیده باشند، افزود: ستاد فرماندهی ارتش پیش از این به قرارگاه‌ها و یکانهای مستقر در سراسر کشور دستور داده که در صورت نیاز مردم در هر نقطه و متناسب با بحرانها و حوادثی که رخ داده، وارد عمل شده و روند امدادرسانی را آغاز کنند.

سخنگوی ارتش تصریح کرد: در زلزله جنوب شرق کشور نیز، یکانهای مستقر ارتش جمهوری اسلامی ایران در آن منطقه آمادگی کامل دارند تا در صورت اعلام نیاز ستاد بحران، کمکهای لازم را برای مردم شریف مناطق زلزله زده انجام دهند.

 

منبع:http://www.aja.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&CategoryID=b8789b0b-9886-4e12-94fb-8ecaaa0f102e&WebPartID=8f4ea065-6385-42a4-b57e-87b7304cd4ba&ID=60a567d3-1055-468a-aa69-12a0d55c090f

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0