Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش؛ ۳ فروند بالگرد اورهال شده هوانیروز به ناوگان عملیاتی این نیرو پیوست

1
 
 

  3 فروند بالگرد ۲۱۴ هوانیروز که به همت متخصصین جوان این نیرو بازآماد(اورهال) شده بودند با حضور امیر سرتیپ حیدری به ناوگان عملیاتی نیروی زمینی ارتش پیوست.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، 3 فروند بالگرد ۲۱۴ هوانیروز که  به همت متخصصین جوان این نیرو بازآماد(اورهال) شده بودند با حضور امیر سرتیپ حیدری به ناوگان عملیاتی نیروی زمینی ارتش پیوست.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه این مراسم گفت: باید به این متخصصین جوان افتخار کنیم که با علم و اراده بی نظیر خود توانسته‌اند، موانع و مشکلات را یکی پس از دیگری کنار گذاشته و با تولید قطعات به بازسازی و بازآماد بالگردها دست یابند.

 

وی با بیان اینکه صنعت قطعه سازی مورد تاکید فرمانده معظم کل قواست افزود: امروز ما شاهد توانمندی نیروهای جوان و متعهد هوانیروز قهرمان در پایگاه مسجد سلیمان بودیم و علی رغم تحریم های دشمنان این عزیزان توانسته اند بالگرد های زمین گیر شده را بازسازی و به پرواز در آورند .

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: هوانیروز از جمله یکان های آماده ارتش است که در تمامی ماموریت ها حضور چشمگیری دارد. در دوران دفاع مقدس در تمامی عملیات ها پشتیبانی مطلوب و اثرگذاری را از خود به نمایش گذاشته است و پس از دفاع مقدس نیز در طرح های مردم‌یاری، اورژانس هوایی و دیگر ماموریت ها حضوری فعال داشته و دارد.

 

امیر سرتیپ حیدری  گفت: در تمامی پایگاه های هوانیروز بازسازی بالگرد ها مورد تاکید است و از سال های گذشته تا کنون، ضمن  طراحی و تولید قطعات مورد نیاز، ده ها فروند بالگرد که مشکل قطعه داشته اند به چرخه بالگردی هوانیروز پیوسته اند.

 

وی با اشاره به همکاری هوانیروز ارتش و سپاه تصریح کرد: ارتش و سپاه در همه حوزه ها همواره اتحاد و ارتباط دارند و در واقع یک لشکر الهی محسوب می شوند، در حوزه بالگردی نیز این ارتباط وجود دارد و در ماموریت های مختلف با در خواست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هوانیروز ارتش وارد عمل می‌شود .

 

 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0