Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

جنگ و ترکش های سی ساله

اکثرقریب به اتفاق آنانی که در جنگ هشت ساله با عراق حضور داشتند در تمام قوا و سازمان های رزمی و غیر رزمی برای دفاع از خاک و میهن و نوامیس ایران می جنگیدند . به ندرت میتوان گفت در طی هشت سال فردی برای منافع مطامع خود در جبهه و جنگ حضور داشته است . مصیبت و ناملایمات و سختی و تشنگی و گشنگی را تحمل میکردیم . دوری از خانواده را که تحمل میکردیم و هزاران هزار بلا را که به جان میخریدیم و جالب از همه اینکه امروزه دریافتم تمام آن از خودگذشتگی ها و تحمل شدائد حماقت بود و مضحک اینکه به حماقت خود هم افتخار میکردیم . کدام رزمنده کدام دلاور ایرانی گمان میکرد که آن همه دشواری از فردای جنگ به نان دانی برای یک عده اقلیت تبدیل و آنان را سرمست از ریا و نفاق و دورویی میکند . برای این تعداد انگشت شمار آن هشت سال چنان پرسود بوده و هست که از لاشۀ جنگ هم نمی توانند دل برکنند .

راهیان نور هر ساله از میان نوگلان هموطن قربانی میگیرد . هر سال تعدادی در مسیر رفتن به جبهه ها قربانی میشوند . و من مانده ام که بردن دخترهای عزیز دبیرستانی به مناطق جبهه چه سودی به حال آن جانبازی دارد که در گوشۀ آسایشگاه فراموش شده است ؟ چه دردی از بچه های شیمیایی که امروزه برای تهیۀ داروهای خود همانند سی سال قبل متحمل زحمت میشوند دارد . نوگلان هموطن من از مشتی خاکریز و آشیانل تانک برای اوضاع نابسامان میهنم چه میخواهند با خود بیاورند ؟ و امروزه ترکش های جنگ بنام راهیان نور مردم ما را هدف گرفته است .

6

Share this post


Link to post
Share on other sites

درود بر استاد تلخک 

جای بسی تامل دارد 

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

درود بر استاد تلخک عزیز این برنامه ها برای این است که از نظر مسئولین نسل جدید و عوام مردم نیاز به یاد آوری گذشته دارند وگرنه خود مسئولین از قبل هدایت شده اند ونیاز به این برنامه ها ندارند .به طور مثال مسئولین نه دزدی می کنند نه اختلاس !!!!!!!!!!! تمام هم وغمشان نیز عموم اقشار مردم است . برای همین است که الآن نه شاهد بی کاری جوانان هستیم !! و نه تورم !!!

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

گرچه جنگ رفته ها حب دنیا نداشتن و تواضع داشتن  اما بیرون جبهه این دیگه مزیت نیست

چنگ رفته ها از همون موقع باید می اومدن و تمام پستها رو اشغال میکردن تمام مبادی ورودی و خروجی کشور رو مثل خاکریز ها و سرپلهای خودشون حفظ میکردن و هرکی دست از پا حطا میکرد مثل همون تک تیراندازها میزدن پرپرش میکردن تا الان شاهد این اوضاع نبودیم

دیگه تیرو ترکشها به کسی نمی خورد

 

به قولی: آسمان پرشده از خرمگس و بال ملخ---- فرصت پر زدنی نیز به شهباز بده

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0