Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

برپایی بیمارستان صحرایی نزاجا در مناطق محروم شیراز

بیمارستان صحرایی اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش در قالب طرح های مردم یاری در مناطق محروم شیراز برپا شده و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش در رابطه با بیمارستان صحرایی نزاجا که در مناطق محروم شیراز در قالب طرح های مردم یاری نیروی زمینی ارتش برپا شده است، گفت: به منظور ارائه خدمات پزشکی و درمانی به مردم محروم کشور اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش با محوریت بیمارستان 576 منطقه ای فارس در مناطق محروم قائمیه(چنارجاشون) ، شهر خومه زار و بابا منیر، بیمارستان صحرایی برپا کرد.

امیر سرتیپ دوم دکتر شهنام بابلی بیان کرد: بیمارستان صحرایی اداره بهداشت و درمان نزاجا از شنبه 28 مهرماه به مدت پنج روز با حضور پزشکان مجرب در حوزه های مختلف در خدمت مردم خواهد بود.

 

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: بیمارستان صحرایی نزاجا از بخش‌های مختلف اورژانس، رادیولوژی، اتاق‌های عمل، دندانپزشکی، تزریقات و .... تشکیل شد که مردم منطقه می‌توانند از امروز به مدت ۵ روز مراجعه و درمان شوند.

وی اظهار کرد: بعضی از بیماران که نیاز به درمان بیشتری داشته باشند به بیمارستان نیروی زمینی ارتش مستقر در شیراز برای مداوای تکمیلی اعزام می‌شوند.

بابلی تاکید کرد: ارتش همیشه در کنار مردم است و بیمارستان صحرایی تنها یک بخش از طرح‌های مردم یاری است که ارتش و به خصوص نیروی زمینی انجام می‌دهد.

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش بیان کرد: تمام فعالیت‌های پزشکی در این مدت به صورت رایگان است و داروهای مورد نیاز در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: پزشکانی که در این بیمارستان فعالیت می‌کنند از تخصص‌های ویژه‌ای برخوردار هستند و برای رعایت حال مردم منطقه با تمام وجود به امر خدمت رسانی مشغول هستند.

بابلی اضافه کرد: با توجه به شرایط حضور مردم و زائران حضرت امام حسین (ع) در راهپیمایی بزرگ اربعین و زیارت از بارگاه مطهر حضرت امام حسین (ع) به کربلای معلی اعزام می‌شوند بیمارستان مجهز و بزرگ صحرایی اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی در مرز چذابه بر پا شده است.

وی با بیان اینکه برپایی بیمارستان صحرایی یکی از تدابیر مهم فرمانده نیروی زمینی ارتش در مرز چذابه است، گفت: با توجه به عزیمت مردم و خانواده‌ها به سفر معنوی کربلا از اهمیت قابل ذکری برخوردار است سلامت جسمی نیز بسیار مهم است، تلاش بر این است که ما با برپایی این بیمارستان در مسیر زائرین اربعین حسینی سهمی را داشته باشیم.

 

 

 

منبع:https://nezaja.aja.ir/Portal/home/?news/89271/89311/1536204/برپایی-بیمارستان-صحرایی-نزاجا-در-مناطق-محروم-شیراز

 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites
در در 10/21/2018 در 2:06 PM، ناشناس عجیب گفته است :

چنارجاشون

چنارشاهیجان

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0