Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

نیروی زمینی ارتش برگزار میکند؛ مسابقات ملی «طراحی صنعتی در شاخه نظامی»

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای تقویت روز افزون قوای نظامی با بهره گیری از دانش بومی، مسابقات ملی «طراحی صنعتی در شاخه نظامی» را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت روز افزون قوای نظامی با بهره‌گیری از دانش بومی و در راستای ارتقاء و بهینه‌سازی کردن ادوات و تجهیزات یگان‌های زیر مجموعه این نیرو اقدام به برگزاری سری مسابقات ملی «طراحی صنعتی در شاخه نظامی» کرده است.

گام نخست این مسابقات در مرکز تولید، بهینه‌سازی و نوسازی شهید زرهرن نزاجا در حوزه رزم زمینی با هدف تعامل بیشتر میان صنایع دفاعی کشور و تجربه و تفکر طراحان صنعتی با بهره گیری از دانش بومی و توانمندی‌های داخلی و همچنین ارتقاء برخی از تجهیزات و ادوات نیرو زمینی برگزار می‌شود.

مسابقات ملی «طراحی صنعتی ایران در شاخه نظامی»

این مسابقه در سه بخش تانک، نفربر، بنز کشنده ۳۸۵۰ و آزاد (کانسپت) صورت می‌گیرد که بر اساس زمان بندی تعیین شده، ثبت نام اولیه و ارسال آثار ۲۵ مهر الی ۲۵ آذر و تقدیر از نفرات برتر و اهدای جوایز نیز در ۲۹ فروردین ۹۸ است.

جوایزی هم که برای برگزیدگان در نظر گرفته شده برای طرح منتخب مرحله ویژه شش میلیون تومان و برای نفرات اول تا سوم هر حوزه نیز به ترتیب سه میلیون، دو میلیون و یک میلیون تومان است.

علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به آدرس اینترنتی https://zarharanid.ir مراجعه کنند.

منبع:http://defapress.ir/fa/news/314851/مسابقات-ملی-طراحی-صنعتی-در-شاخه-نظامی

2 people like this

استاد ابراهیمی کجا تشریف دارید؟

کرونوس کجایی ؟ 

شرکت کنیم یا نه؟

2 people like this

امیدوارم دیگر دوستان نیز در این طرح شرکت کرده و نظرات خود را بیان نمایند.بنده خودم نیز در حد توان هستم .

2 people like this

من حاظر

بزن بریم

فقط یک زمان و مکان مشخص کن تا هماهنگی هامون رو انجام بدیم

2 people like this

هر شب 

همینجا

2 people like this

میخوایی همون تانکها رو پیش ببریم ؟؟؟ با ایده چدید داری؟؟؟

2 people like this

ها 

هر جور بگی میریم جلو 

یا میخوای ایده های قبلی هم به مرور کنیم

2 people like this

من کلا با ایده در هر شکل و اندازه موافقم

فقط اگه بتونم یه بار دیگه پام به جشنواره برسه خیلی خوب میشه

پس در هر دو راه پیش میریم

2 people like this

دوستان  برخلاف جشنواره های قبلی موضوع این جشنواره کمی متنوع تر می باشد به این ترتیب که موضوعات دیگری به این جشنواره اضافه شده از جمله موضوع خودرو های چرخدار , نفربرها و آزاد . به نظر بنده اگر صلاح می دانید ابتدا تکلیف طرح های قبلی را مشخص کنیم و سپس باتوجه به صلاحدید شما طرح های جدید نیز اضافه نماییم . 

2 people like this

عیب کار این بود که زیاد جدی نگرفتیم و کم روی طرح ها کار کردیم

حالا باید طرح ها رو تکمیل کنیم و اگرم ایده ای داریم اون رو هم مطرح و بررسی کنیم

2 people like this

به نظر بنده هم باید طرح ها را با جدیت بررسی نماییم و با توجه به نظرات یکدیگر این طرح ها وایده ها را کامل کنیم . به هر حال می توانیم طرح های قبلی را ادامه بدیم و اگر ایده وطرح جدیدی هم دوستان داشتند می توانند مطرح کنند .

1 person likes this

دوستان رو رها کن خودت چی توی چنته داری

2 people like this

جناب کروناس نازنین حدود 10 یا 15 سال پیش خودم یک سری طرح ها ودرواقع نقاشی ها ی ساده بر روی کاغذ کشیده بودم که درواقع یک سری طرح های غیر حرفه ای بودند . مشکل بنده نحوه ارسال آنهاست که اگر توانستم و فرصت شد در اولین فرصت آنها را به انجمن ارسال و توضیحاتی راجب آنها خواهم داد.البته باید پیشاپیش اعتراف کنم که طرحهای جالبی نیستند ولی به هرحال شاید بتواند این طرح ها کمکی کند . ناگفته نماند که باید یک آپلود سنتر مناسب پیدا کنم تا بتوانم طرح های خود را ارسال نمایم . 

2 people like this

به هر حال مامنتطر دیدن طرحات هستیم

2 people like this