Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

امیر سرتیپ بختیاری: مردم باید با دیدن ارتشی ها احساس امنیت کنند

امیر سرتیپ بازنشسته بختیاری با تاکید بر اینکه باید در محیط نظامی تعصبات قومیتی را کنار گذاشت، گفت: وظیفه نظامی ها ایجاد امنیت است و باید به گونه ای رفتار شود که مردم با دیدن یک ارتشی احساس امنیت کنند.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ بازنشسته بختیاری در جمع دانش پژوهان چهارمین دوره رزم مقدماتی مشترک  ارتش  خطاب به دانش پژوهان گفت: شما به ارتش آمده‌اید، این محیط، محیط برادری، اخوت و همبستگی است، شما بعد از اتمام دوره درجه می‌گیرید و مسؤل می‌شوید، باید در این محیط تعصبات قومیتی خود را کنار گذاشته و فقط به اعتلای کشور عزیزمان ایران فکر کنید. این کشور در زمان جنگ شهدا، جانبازان و آزادگان عزیز زیادی را از تمام قومیت‌ها تقدیم کرد.

وی افزود: همانگونه که معلم، دانش تولید می‌کند و روحانی مکتب اسلام را تشریح می‌کند و شما باید از این روحانیونی که در ارتش هستند برای افزایش معنویتتان نهایت بهره را ببرید، یک نظامی هم امنیت را تولید می‌کند، ما باید امنیت تولید کنیم تا مهندس بتواند در کارخانه کار کند و معلم آموزش بدهد، پس وظیفه ما حفظ امنیّت است. با بهره گیری از آموزش های نظامی باید به گونه ای باشیم که وقتی مردم ما را می بینند احساس امنیت کنند.

امیر بختیاری خاطرنشان کرد: از اینکه این شغل را انتخاب کرده‌اید خوشحال باشید و در این شغل با کار خوب و رعایت مقررات و منظم بودن بدرخشید و مؤثر باشید.

منبع:https://nezaja.aja.ir/Portal/home/?news/89271/89311/1536667/مردم-باید-با-دیدن-ارتشی-ها-احساس-امنیت-کنند

2 people like this

ارتش همواره بزرگترین ، امن ترین ، مستحکم ترین و امین ترین پناه مردم بوده و خواهد بود . ارتش دژ غیرقابل نفوذ در برابر تأمین امنیت ایران و ایرانی است . 

4 people like this

ارتش خار چشم دشمنان این مرزو بوم بوده و خواهد بود اما خطرناکترین دشمنان ارتش به نظر بنده نه دشمنان خارجی بلکه دشمنان داخلی در لباس خودی هستند.

4 people like this

دیروز با یکی از دوستان همرزم تلفنی صحبت میکردم . بعد از احوالپرسی خبری را به من داد که تا همین الان هنوز در شوک هستم . دوستی داشتیم که انباردار گروهان بود . مقطعی هم که من اسلحه خانه را تحویل گرفته بودم بیش از قبل اوقات را با هم میگذراندیم . آقا فیروز گفت که اردشیر (همان انبادار) در نزدیکی تهران در یک کارخانۀ بلوک زنی مشغول کارگری است . وقتی شنیدم خیلی ناراحت شدم . آقا فیروز بعد از اینکه دید برای دوستم اردشیر ناراحت شدم گفت اینکه چیزی نیست . گفتم چطور چیزی نیست . گفت فلانی را میشناسی ؟ گفتم آره . گفت یکی از بچه ها او را دیده که در شهر دیگری کارتن جمع میکند و می فروشد .

آری این است جایگاه دلاورانی که از تمام داشته های خود برای حراست از کیان ایران آریایی گذشتند . راستی از خاشقچی چه خبر ؟ مدیون هستید اگر بگذارید خبرهای خاشقچی مشمول مرور زمان شود .

5 people like this

در شهر دیگری کارتن جمع میکند و می فروشد .

از چنین مسئولینی که فقط به فکر میز ریاست هستند جز این نمی توان انتظار داشت . کسانی که روزگاری برای دفاع از این آب و خاک از جان مایه گذاشتند حالا در یک وضع تأسف بار روزگار می گذرانند و مسئولین ککشان هم نمی گزد.

2 people like this

کارتن جمع کردن و فروختن یعنی نفروختن شرافت و مردانگی ، اگر دنبال زندگی کردن بدون شرافت هستید میتوانید نماینده مجلس ، وزیر و .... بشید 

2 people like this

مشکلات معیشتی پرسنل شاغل و بازنشسته ارتش فراتر از حد تصور است‌. جهت حفظ حرمت این عزیزان بهتر است گفته نشود

2 people like this

دوست نازنین جناب تامکت فرموده اند : مشکلات معیشتی پرسنل شاغل و بازنشسته ارتش فراتر از حد تصور است‌ . جهت حفظ حرمت این عزیزان بهتر است گفته نشود .

حرف شما متین ولی کاش می فرمودید از کدامین حرمت میگویید ؟ محدودۀ حرمت از دید جنابتان چیست ؟

برای آن نازنینی که جوانی خود را با حضور در جنگ و جبهه آغاز و با انواع و اقسام بیماریهایی که ارمغان جنگ بود تا آخر عمر دست به گریبان است و از عهدۀ تهیۀ دوا و درمانش برنمی آید ،

برای آن مردی که یک دستۀ حدود پنجاه نفری ، یا گروهانی در حدود 180 نفر را در بزرگترین عملیات جنگی فرماندهی میکرد و امروزه به واسطه فقر و نداری اش پسر 15سالۀ او حرمتش را نگه نمیدارد ، آیا حرمتی باقی مانده است ؟

بدانید امروزه نه تنها برای پرسنل شاغل و بازنشستۀ ارتش که برای هیچکدام از اقشار میهن پرست ایران حرمتی نمانده است .

نظر بنده این است که همانگونه که از حماسه های دلیرانۀ ارتشیان در هشت سال جنگ میگوییم تا در تاریخ ایران ثبت شود باید از نجابت و قناعتشان هم بگوییم تا نسل های آینده بدانند که نجابت ارتشیان کمتر از شجاعت شان نبوده است .

جناب کلافه درست میگویند که : کارتن جمع کردن و فروختن یعنی نفروختن شرافت و مردانگی ، اگر دنبال زندگی کردن بدون شرافت هستید میتوانید نماینده مجلس ، وزیر و .... بشید  

اینکه دلاوری که در هنگامۀ خطر بر دست و بازویش میخواستن بوسه بزنند و بعد از اینکه با شجاع و جانفشانی همان دلاور خطر برطرف شد و تنها دستان تهی مانده از حداقل مایحتاج سهم آن دلاور شده است را باید گفت . باید گفت و باید شنید .

2 people like this

جناب تلخک نازنین شما درست می فرمایید . اما آیا از مسئولین بی لیاقت چیزی جزبی مهری می توان انتظار داشت؟ حتی فرماندهان ارشد نیز تمایل به چاپلوسی دارند و به فکر پرسنل نیستند . تا چه رسد به مسئولین سیاسی کشور. اما استاد نازنین گرچه شما از سوی مسئولین مورد بی حرمتی قرار می گیرید با این حال در قلب میلیونها ایرانی وطن پرست جای دارید.

1 person likes this