Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

برگزاری همایش نخبگان نهاجا

سومین همایش نخبگان فنی نیروی هوایی ارتش برگزار شد

نخبگان
 
 

 سومین همایش نخبگان فنی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران  با حضور فرمانده این نیرو در سالن بریفینگ فرماندهی نهاجا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، سومین همایش نخبگان فنی نیروی هوایی ارتش با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش، رئیس سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی ، فرمانده آماد و پشتیبانی و تعدادی از نخبگان فنی نهاجا برگزار و دبیرخانه انجمن نخبگان تشکیل شد.

 بنابر این گزارش، همچنین بر اساس تبادل نظرهای بعمل آمده، ساختار قراگاه جهاد علمی و نخبگان فنی نهاجا  بررسی و مورد تصویب واقع شد.

گفتنی است، رصد نقاط گلوگاهی فنی و راهکارهای تسریع در رفع آن ها با بهره گیری از ظرفیت نخبگان فنی نیروی هوایی ارتش، از وظایف و مسئولیت های این قرارگاه محسوب می شود.

 

 

منبع:https://nahaja.aja.ir/Portal/home/?news/62745/65393/1536973/سومین-همایش-نخبگان-فنی-نیروی-هوایی-ارتش-برگزار-شد

1

Share this post


Link to post
Share on other sites
چهارمین نشست نخبگان
 
با حضور امیر سرتیپ نصیر زاده؛ چهارمین همایش نخبگان نهاجا برگزار گردید


چهارمین همایش نخبگان نیروی هوایی ارتش با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا ؛ امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیر زاده فرمانده نیروی هوایی ارتش  در این نشست که با حضور نخبگان فنی نهاجا در سالن همایش های سرتیپ ۲ خلبان منوچهر محققی دفتر فرماندهی نهاجا برگزار گردید با اشاره به ضرورت کار تیمی و هم افزایی گروهی برای شکوفایی در زمینه ی قطعه سازی به تشریح اهداف تشکیل قرارگاه جهاد علمی و نخبگان نهاجا پرداخت و تاکید کرد این قرارگاه ، افزایش توان رزمی و پروازهای عملیاتی با بهره گیری از ظرفیت فنی متخصصین و نخبگان داخلی نهاجا  را دنبال خواهد کرد .

وی در این همایش که همراه با پاسخگویی به سوالات نخبگان بود یکی از ارکان قرارگاه را کمیته ی فنی برای بررسی پروژه های پیشنهادی و انطباق آن با نیازمندی های گوگاهی دانست و بر ضرورت ارتباط دانشگاه شهید ستاری و سازمان جهاد خودکفایی با دانشگاه های کشور تاکید کرد .

امیر سرتیپ نصیرزاده، با اشاره به اینکه خروجی قرارگاه باید کم شدن قطعات norse و شارژ انبارها از طریق تعمیر، طراحی و ساخت قطعات جدید و در نهایت افزایش توان تعمیراتی باشد، محوریت انجام پروژه ها را با نخبگان نهاجا دانست و بر همکاری اثربخش با شرکت های دانش بنیان در چهارچوب قرارگاه جهاد علمی و نخبگان تاکید و استفاده از تمامی زیرساخت های نیرو حتی در پایگاه ها را مورد توجه قرار داد و همکاری همه ی رده ها را خواستار شد .

گفتنی است، است از چهارمین همایش نخبگان فنی ، قرارگاه جهاد عملی و نخبگان با هدف طراحی وساخت قطعات  وارد فاز اجرایی گردید .

 
 
 

منبع:https://nahaja.aja.ir/Portal/home/?news/62745/65393/1537264/چهارمین-همایش-نخبگان-نهاجا-برگزار-گردید

 

 
2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0