Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

من یک هفت تپه ای هستم

من یک هفت تپه ای هستم

بیشتر از بیست روز است که کارگران زحمتکش و غیرتمند کارخانۀ نیشکر هفت تپۀ خوزستان و کارگران گروه ملی فولاد اهواز برای احقاق حق و حقوق پایمال شدۀ خود دست به اعتصاب و اعتراض مسالمت آمیز زده اند . قبل از ادامۀ هر سخنی بعنوان یک ایرانی با این کارگران هموطن خود اعلام همبستگی و از اعتصاب و اعتراض آنها حمایت مینمایم .

چرا بعد از قریب به چهل سال به چنین جایگاه خفیف و خواری رسیدیم . انقلاب ایران دیگر آن کودک و نوجوان و جوان دیروز نیست . چرا که از یک کودک ، نوجوان و جوان نمیتوان انتظار درایت داشت . گرچه اگر نوجوان و جوانی کم سن براساس اصول و قوانین انسانی بزرگ شده باشد در حد سن و سال خود دارای فراست و درایت درخور توجهی میباشد . ولی از یک انسانی که نزدیک به چهل سال ادعا میکند سختی و مصائب و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته توقع میرود که امروزش بهتر از دیروز و فردایش بهتر از امروزش باشد .

انقلاب اکنون به مرز چهل سالگی نزدیک میشود . افسوس که این انقلاب چهل سالۀ مثلا سرد و گرم چشیدۀ دوران فعلی تبدیل به یک کودک لوس و ننر شده است .  چرا انقلابی که ماحصل خون تعداد زیادی از هموطنان بوده و برای بقایش صدها هزار هموطن جان و سلامتی شان را دادند امروزه اینچنین ناکارآمد و بی خاصیت شده است ؟

امیدوارم مسئولین هرچه زودتر اقداماتی را اجرایی کنند تا کارگران سراسر ایران اینگونه شرمسار زن و فرزند نباشند . گرچه چنین درایت و بصیرتی را در مسئولین سراغ ندارم . و از اساتید و اعضای محترم انجمن تقاضا دارد در راستای حمایت کارگران زحمتکش ایران در خصوص ابراز حمایت از کارگران عزیز این پست را تا احقاق حق و حقوق کارگران نادیده نگرفته و پیرامون این پست اظهار نظر و همدردی نمایند .

3 people like this

حکایت همچنان باقیست !!!!!!!!!!!!!!!

گویی استقامت و مقاومت در برابر تجاوز خارجی و بی عدالتی های گستردۀ داخلی با خون مردم خوزستان عجین شده است . استقامت و ایستادگی کارگران و زحمتکشان محروم شده از حق و حقوق خوزستان را ارج می نهیم .

2 people like this