Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

موفقیت تیم وزنه برداری نیروی زمینی ارتش در مسابقات غرب آسیا

1
 
 

موفقیت تیم وزنه‌برداری نیروی زمینی ارتش در مسابقات غرب آسیا تیم وزنه‌برداری نیروی زمینی ارتش در مسابقات وزنه‌برداری باشگاه‌های غرب آسیا مقام سوم تیمی این دوره از مسابقات را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، اولین دوره مسابقات وزنه‌برداری باشگاه‌های غرب آسیا با حضور ورزشکارانی از کشورهای امارات، اردن، عراق، عربستان، ایران، فلسطین، کویت، یمن و سوریه با شرکت 21 تیم در رده جوانان و بزرگ‌سالان به میزبانی کشور بحرین در اوایل دی‌ماه سال جاری برگزار شد و تیم نیروی زمینی ارتش به‌عنوان نماینده ایران توانست مقام سوم تیمی این دوره از مسابقات را کسب کند.

داود عباسی مربی - بازیکن تیم وزنه‌برداری نیروی زمینی ارتش در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نزاجا گفت: اینجانب به‌عنوان بازیکن - مربی در رده پیشکسوتان سه مدال طلا و در ترکیب تیم 51 امتیاز کسب کرده و مقام اول در رده پیشکسوتان را به دست آوردم.

وی ادامه داد: در تیم نیروی زمینی ارتش نیما آقایی در دسته 109 کیلوگرم با کسب سه مدال طلا در رده بزرگسالان بهترین وزنه‌بردار این دوره از مسابقات شناخته شد.

سرمربی تیم نیروی زمینی ارتش بیان کرد: محمدحسین گل پرور در دسته 89 کیلوگرم سه مدال طلا در رده جوانان، دو مدال طلا و یک مدال نقره در رده بزرگسالان، فردین فلاح شمسی در دسته 73 کیلوگرم سه مدال طلا ، دو مدال نقره و 1 مدال برنز در رده جوانان ، پیمان دهقانی در دسته 55 کیلوگرم سه مدال طلای جوانان و سه مدال طلای بزرگسالان را کسب کردند.

وی افزود: تیم نیروی زمینی ارتش درمجموع توانست با کسب 17 مدال طلا، 3 مدال نقره و یک مدال برنز مقام سوم تیمی این دوره از مسابقات را در رده بزرگسالان و جوانان کسب کند.

داود عباسی تصریح کرد: از تیم نیروی زمینی ارتش به‌عنوان نماینده ایران برای شرکت در دومین دوره مسابقات وزنه‌برداری باشگاه‌های غرب آسیا در اسفندماه سال جاری و مسابقات وزنه‌برداری جام باشگاه‌های آسیا در تیرماه سال آینده توسط کنفدراسیون آسیا دعوت به‌عمل‌آمده است.

 
 
 

منبع:https://nezaja.aja.ir/Portal/home/?news/89271/89311/1597922/موفقیت-تیم-وزنه‌برداری-نیروی-زمینی-ارتش-در-مسابقات-غرب-آسیا

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

با عرض پوزش 

 

وسط یه مشت شپش سوم شدن که هیچ ، اول شدن هم افتخار نداره 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

با عرض پوزش 

 

وسط یه مشت شپش سوم شدن که هیچ ، اول شدن هم افتخار نداره

بله درست می فرمایید . البته باید شرایط را هم در نظر گرفت . با این شرایط اسفباری که در حال حاضر ارتش دارد حداقل نسبت به سازمان موازی , باز بدست آوردن مقامهای این چنینی بهتر از هیچ است . البته به نظر بنده .

 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0