Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

با همکاری ارتش و فرهنگسرای شفق؛ مراسم گرامیداشت چهل سال اقتدار ارتش برگزار می شود

ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=

مراسم گرامیداشت "چهل سال اقتدار ارتش" روز چهارشنبه 3بهمن، با حضور فرماندهان و مسئولین ارشد ارتش و با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و  فرهنگسرای شفق برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ارتش ، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم گرامیداشت " چهل سال اقتدار ارتش"  با رویکرد ارائه دستاوردهای ارتش انقلابی و با حضور جمعی از مسئولین کشوری و لشگری برگزار می شود.

بنا بر این گزارش، در این مراسم از لوگو و نشان چهل سال اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران رونمایی می شود.

منبع:https://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1600183/مراسم-گرامیداشت-چهل-سال-اقتدار-ارتش-برگزار-می-شود

4

اقتدار؟ 

از چی صحبت میکنن؟

3

استاد کلافه چنانچه شما متوجه مطلب فوق شدید لطف کنید یک کلاس توجیهی برای اعضای محترم انجمن بگذارید و ما را توجیه کنید . البته اگر رخصت دهید من به چند نمونه از اقتدار ارتش در این چهل سال گذشته اشاراتی داشته باشم .

1- بی اعتنایی به وضعیّت معیشت پرسنل و ابواب جمعی ارتش

2- بی تفاوتی در خصوص پرسنلی که ماهها و سالها در این سازمان از تمامیت و مرزهای میهن دفاع کردند و بعد از جنگ بیشرمانه آنها را فراموش کردند .

3- بی تفاوت و بی توجه به جانبازان زجر کشیده که سالهاست دنیای بعضی از آن دلاوران اتاقی در ابعاد سه در چهار است .

4 - اشغال مناصب فرماندهی رده های بالا توسط بی اراده ترین و بی تعهدترین افسران

5- . . . .

6- . . . .

1001 - این یکی رو دوستان بفرمایند .

5

- . . . .

1001 - این یکی رو دوستان بفرمایند .

تحقیر و بی ارزش کردن ارتش به خصوص مقابل نهاد موازی کوچک سازی هرچه بیشتر لشکرها و تبدیل آنها به تیپ ! غصب و غارت مناطق نظامی ارتش به خصوص از جانب نهاد موازی . زدن ومصادره کردن پیروزی های جنگ 8 ساله به نام نهاد موازی . عدم سهمیه و یا کم بودن حق جانبازی برای جانبازان ارتش در مقایسه با نهاد موازی و.....کافیه یا بازم بگم ؟

4

اینجور همایشها بیشتر به استندآپ کمدی شباهت داره تا چیز دیگه

بهتره وقتی همایشی برگزار میشه جوری باشه که رقبا و دشمنان به تکاپو و تحلیل و احساس خطر بیفتن نه این مراسمات بی کیفیت که فقط داغ دل ها رو تازه میکنه

4

اینجور همایشها بیشتر به استندآپ کمدی شباهت داره تا چیز دیگه

بهتره وقتی همایشی برگزار میشه جوری باشه که رقبا و دشمنان به تکاپو و تحلیل و احساس خطر بیفتن نه این مراسمات بی کیفیت که فقط داغ دل ها رو تازه میکنه

دقیقاً کروناس جان  به هرحال این همایش ها فقط هزینه تراشی الکی برای ارتشه که مثلاً بگن ما مسئولین به ارتش خیلی اهمیت می دیم ولی در عمل نه تنها به ارتش و ارتشی اهمیتی نمی دهند بلکه هرچه بیشتر برای تضعیف  ارتش تلاش می کنند .

4

گرامیداشت چهل سال نکبت و خاک برسری ارتش  گرامی باد

4

اقتدار دیگر

من شدیدآ چند روزی هست مریض شده ام به کلینگ جانبازان فجر رفتم گفتند با دفترچه خدمات درمانی ارتش قرارداد را فسخ کردیم گفتم جانباز هستم گفت هیچ فرقی نداره

دکتر مقفرق رفتم برگشتم از داروخانه جانبازان دارو بگیرم که گفتند قرار داد با دفترچه ارتش فسخ شده از طرف بیمه ارتش!!!!!!

رفتم از داروخانه مقفرق دارو گرفتم سی هزار تومان بیمه حساب کردند و 51هزار تومان نقد گرفتند

جوانی ما را که گرفته اند

قلب ما را که گرفته اند

خانواده را که بی سرپرست گذاشته بودیم که همیشه اونا در دلهره و ترس بودند

قدرت جسمانی ما را گرفته اند

و....

این آخری دفترچه خدمات در مانی ما را بگیرند چی میشه

4

در 9 ساعت قبل، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

اقتدار دیگر

من شدیدآ چند روزی هست مریض شده ام به کلینگ جانبازان فجر رفتم گفتند با دفترچه خدمات درمانی ارتش قرارداد را فسخ کردیم گفتم جانباز هستم گفت هیچ فرقی نداره

دکتر مقفرق رفتم برگشتم از داروخانه جانبازان دارو بگیرم که گفتند قرار داد با دفترچه ارتش فسخ شده از طرف بیمه ارتش!!!!!!

رفتم از داروخانه مقفرق دارو گرفتم سی هزار تومان بیمه حساب کردند و 51هزار تومان نقد گرفتند

جوانی ما را که گرفته اند

قلب ما را که گرفته اند

خانواده را که بی سرپرست گذاشته بودیم که همیشه اونا در دلهره و ترس بودند

قدرت جسمانی ما را گرفته اند

و....

این آخری دفترچه خدمات در مانی ما را بگیرند چی میشه

اقتدار چهل ساله یعنی همین . سالهاست که فرمانده هان زبون بسته دارن از اقتدار ارتش میگویند ولی کو گوش شنوا . کم از اقتدار ارتش گفتن ؟ حالا هم پیشنهاد میدهم شما که سه دهه تحمل کرده اید چند صباح دیگر هم صبوری پیشه کنید خدا بخواهد این همه اقتدار عاقبت جواب میدهد . صبور باش استاد

5

این مشکل مربوط به فرماندهان رده بالای ارتش مربوط می شود .چرا که درد و رنج و غم پرسنل ارتش برایشان پشیزی ارزش ندارد .و صد البته سایر مسئولین که آنقدر که به فکر جیبشان هستند و همینطور ترو خشک کردن سازمان موازی به فکر ارتش و ارتشی نیستند . اصولاً وقتی سازمان موازی هست ازنظر آقایان ارتش ارزشی برایشان ندارد . راستی تا حالا وضع ظاهری فرماندهان رده بالای آجا را دیده اید ؟ شکم های مثل بشکه , ریش و تسبیح , چفیه و....

1