Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

اخبار وگزارشهای رزمایش ولایت 97 نداجا

29 posts in this topic

به نظرم بیشتر این رزمایش یک پیام سیاسی در کنترل ما از تنگه هرمز تا مدار 10 درجه ست

چون به شخصه سلاح چندان جدیدی که چشم گیر باشه بجز فاتح ندیدم

2

به نظرم بیشتر این رزمایش یک پیام سیاسی در کنترل ما از تنگه هرمز تا مدار 10 درجه ست

چون به شخصه سلاح چندان جدیدی که چشم گیر باشه بجز فاتح ندیدم

بله کاملاً درست می فرمایید اصولاً نه تنها این رزمایش بلکه سایر رزمایشهای آجا طبق گفته فرماندهان دارای پیغام های سیاسی نیزاست . و یک نکته مهم در این گونه رزمایشها تمرین و کسب آمادگی هرچه بیشتر پرسنل  وآشنایی آنهابا شرایط واقعی نبرد است . هرچند همانطور که اشاره فرمودین سلاح جدید خاصی به چشم نمی خورد .

2

سلاح که خوبه، حتی تاکتیک جدیدی هم ندارن 

با این وضعیت بهتر فقط با دزدان دریایی کاراییب روبرو بشن 

1

سلام کسی میدونه گوشت منجمد و یخی کجا توزیع میکنند ؟ بعد از دیدن این همه اقتدار و صلابت بدجوری گرسنه شدم و بدفرم هوس یک تیکه گوشت حتی به اندازۀ یک کپسول چرک خشک کن کردم .

2

سلام کسی میدونه گوشت منجمد و یخی کجا توزیع میکنند ؟ بعد از دیدن این همه اقتدار و صلابت بدجوری گرسنه شدم و بدفرم هوس یک تیکه گوشت حتی به اندازۀ یک کپسول چرک خشک کن کردم .

استاد شما دعا کنید با این وضعیت افتضاح اقتصادی نان گیر بیاوریم  پیدا کردن گوشت ولو به اندازه یک کپسول چرک خشک کن پیش کش

2

با توجه به حجم ناخالصی هایی که توی گوشت به خورد مردم میدن مخصوصا موجودات جایگزین گوسفند

من به همکارام گفتم توی خیابون که به سمت خونه میرن اگر گربه ای کلاغی چیزی دیدن شکار کنن

لااقل مطمئن هستن که چی میخورن دیگه کالباسها هم معلوم نبست 90 درصد گربه باشه

2

با توجه به حجم ناخالصی هایی که توی گوشت به خورد مردم میدن مخصوصا موجودات جایگزین گوسفند

من به همکارام گفتم توی خیابون که به سمت خونه میرن اگر گربه ای کلاغی چیزی دیدن شکار کنن

لااقل مطمئن هستن که چی میخورن دیگه کالباسها هم معلوم نبست 90 درصد گربه باشه

همینطور گوشت اسب و خر . آخه اگه گوش شیطون کر یه موقع یه خورده پولمون زیاد شد و به جای مسافرت به آمریکا و اروپا به رستوران های سر راهی رفتیم اونجا بازم مطمئن نیستیم گوشت  گوسفند ویا گوساله و گاو به خوردمون بدن مجبوریم خودمون گوشت اسب یا خر را تهیه و به منزل ببریم چون گوشت گوسفند , گاو و یا گوساله که دارای قیمت نجومی هستند به ناچار باید از گوشتهای جایگزین استفاده کرد. : SWEAT :

2

ما که به مناطق کوهستانی و جنگلی نزدیک هستیم علاوه بر موارد متداول با معضل گوشت شکار هم مواجهیم

شاید در نگاه اول بگید گوشت شکار عالیه

منم میگم عالیه اما به شرطی که گوشت خوک و گراز و جوجه تیغی نباشه

و کبابی های زیادی در شهر مون مشکوک به این خریدها هستند

اگر هم نخرن باز معضل دیگه ای به نام گوشت آلوده به انگل مواجهیم

مردک جلوی چشمم جگر آلوده به انگل رو که با جشم میشه تشخیص داد رو توی قصابی میفروخت و کبابی هم با اطمینان به سیح میکشید

تا الان چند بار با این موارد چالش و بگو مگو داشتم و پای دامپزشک کشیدیم وسط که حرفهای من رو متاسفانه تایید میکرد

الانم ما گوشت نمیخوریم فقط از منابع طبیعی مثل کلاغ و کبوتر و گربه محلی استفاده میکنیم : SHOUT :

این خط آخری رو جدی نگیرین

2

الانم ما گوشت نمیخوریم فقط از منابع طبیعی مثل کلاغ و کبوتر و گربه محلی استفاده میکنیم

والا با شرایط و اوضاع تأسف بار  فعلی تنها راه مقرون به صرفه از نظر اقتصادی شکار کلاغ , خوک و شایدم غورباقه و... است: SWEAT : آخه در این شرایط پولمون کجا بود بخواهیم گوشت مرغ بخریم تا چه برسه به گوشت گوساله , گاو و گوسفند.

2

گزارش رزمایش میدن اینجا یا نوع گوشت و قیمت گوشت ؟ 

2

فرماندۀ محترم بستگی داره که کدوم مورد از نظر شما مهمتره . رزمایش و مانورهای صدتا یک غاز یا گرسنگی و فشار روز افزون اقتصادی ؟ البته نظر نظر شماست . کافی است یکبار همه را توبیخ و تنبیه کنید تا دوستان رعایت کنند . کلافه جان این روزها مرغ و گوشت گیرت میاد ؟ راستی شما رؤسا که براتون میارن جلو خونه تحویل میدن . اگر اینگونه است کمی هم به فکر اعضا باش خدا رو خوش نمیاد همه گوشت و مرغ ها رو تنهایی بخوری . از ما گفتن

3

در 19 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

بعله دیگه یکی میره توی مدار 10 درجه رزمایش میده یکی میره توی خیابونای بالا شهر با ماشین مدل بالا رزمایش میده

یکی هم با فقر و نداری میره توی صفهای مختلف رزمایش میده

در کل شعار نترسید نترسید ما همه با هم هستیم با اوج پارادوکسهای نهفته در دلش اونم در ایران مون هم جالبه براخودش

ما با کیا هستیم ؟؟؟کیا با کیا هستند؟؟؟ ما ِ ما با ما ِ اونا یکیه یا فرق داره ؟؟؟؟

2

در در 3/6/2019 در 7:33 AM، تلخک گفته است :

راستی شما رؤسا که براتون میارن جلو خونه تحویل میدن

شش ماه پیش واسه شاه پسر شیرخشک 480 گرمی میخریدم 19000 تومن الان همون شیر خشک شده 26000 تومن با وزن 400 گرم 

اونی که تحویل میدن جلو در یه چیز دیگه است برادر بزرگتر : SHOUT :

2

شش ماه پیش واسه شاه پسر شیرخشک 480 گرمی میخریدم 19000 تومن الان همون شیر خشک شده 26000 تومن با وزن 400 گرم 

اونی که تحویل میدن جلو در یه چیز دیگه است برادر بزرگتر : SHOUT :

چه خبره تو کشورمون ,کلاً رزمایش تو رزمایش شده . از رزمایش اقتصادی اجتماعی بگیر تا رزمایش نظامی , سیاسی . خلاصه با این وضعیت کل عمر ماها تو رزمایشها باید بگذره.: TEARS :

2