Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

نمایشگاه راهیان نور شهدای نیروی دریایی ارتش آماده استقبال از زائرین می شود

 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=

نمایشگاه راهیان نور شهدای نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران که از 26 اسفند 97 آغازو  و تا پایان نوروز 98 در پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر دایر خواهد بود، آماده پذیرایی از زائرین سرزمین های نور می شود.

به گزارش روابط عمومی ارتش، نمایشگاه راهیان نورشهدای  نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در آستانه شروع سال 98 و با عنوان «40 سال اقتدار دریایی؛ افتخار به گذشته و امید به آینده» از 26 اسفند 1397 لغایت ۶ا اردیبهشت  98 در پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر برگزار می شود، در حال آماده سازی است.

این نمایشگاه که به همت مدیریت حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس معاونت نیروی انسانی و معاونت فرهنگی و روابط عمومی  نیروی دریایی ارتش برپا می شود، روزانه از ساعت هشت صبح تا زمان اقامه نماز مغرب، میزبان بازدیدکنندگان و زائران عزیز خواهد بود.

نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی راهبردی  ارتش با شعار ما پیروزیم و محوریت 40 سال اقتدار دریایی  جمهوری اسلامی ایران، در بیش از 40 غرفه و در سه بخش مختلف دایر و به معرفی دستاوردهای نیروی دریایی "از ایران باستان تا پیروزی انقلاب اسلامی"، "از انقلاب اسلامی تا شروع جنگ تحمیلی" و " از دفاع 34 روزه در خرمشهر تا اجرای عملیات مروارید و اسکورت کاروان های تجاری در دریا تا پایان جنگ" خواهد پرداخت.

همچنین اجرای عمیات راپل، تاخت و انهدام دشمن از دیگر برنامه هایی است که توسط تکاوران نیروی دریایی ارتش در خلال این نمایشگاه اجرا خواهد شد.

ارائه خدمات پزشکی و پذیرایی از زائران و کاروان‌های راهیان نور و بازدیدکنندگان از دیگر خدمات جانبی این نمایشگاه است.

شبی با خاطرات رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس با حضور پیشکسوتان نیروی دریایی ارتش و با هماهنگی حوزه هنری تهران و آبادان نیز برای علاقه مندان و زائران اجرا می شود.

 

منبع: https://www.aja.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&CategoryID=b8789b0b-9886-4e12-94fb-8ecaaa0f102e&WebPartID=8f4ea065-6385-42a4-b57e-87b7304cd4ba&ID=238a4a2b-cae8-4c24-80ff-80205ef65562

 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0