Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

برنامه سفرهای نوروزی انجمن

29 posts in this topic

با سلام خدمت دوستان

به حقیقت اعضای انجمن ما حقیقی ترین کاربران در فضای مجازی هستن و همه دوستان در رفتار و اخلاق این رو نشون دادن

من امروز قصد دارم برنامه سفرهای خودم رو درصورت امکان اعلام کنم تا علاوه بر دید و بازدید حضوری این پیوند رو محکم تر کنیم

عیدی هم ندادید هم مهم نیست فقط خودتون و پسته های توی آجیلاتون مهمه: SHOUT :

خب حالا به  عنوان چراغ اول

امسال در صورت امکان و گوش شیطان کر قصد داریم اول بریم مشهد و بعدش روی سر جناب سروان و سید ستاری (سید شباب اهل اینجا) خراب شیم البته باز هم اگر جناب سروان قابل بدونن و آدرس و شماره تماس رو همینجا محبت بکنن

البته ما هم توی خلیج گرگان بجز گاو دریایی و گوسفند دریایی و شتر دریایی پذیرای فلامینگوها و پلیکانهای مهاجر هم هستیم

که میتونیم در خدمت دوستان باشیم

4

به به ، میبینم که کرونوس پیش دستی کرد و این پست رو باز کرد 

فقط تاریخ مسافرتت نگفتی پسر جان 

توی تلگ هم یه پیام بده بهم کارت دارم 

بنده هم کل تعطیلات رو شیراز در خدمت دوستان هستن 

آدرس شیراز پلاک 12

تلفن هم که دوستان عزیزتر از جان دارند 

4

بنده هم کل تعطیلات رو شیراز در خدمت دوستان هستن 

آدرس شیراز پلاک 12

این آدرس رو خوب بلدیم . چند بار قبلا مزاحم شدیم به همین آدرس یادتون هست آقای مدیر ؟

5

آدرس شیراز پلاک 12

به به چه آدرس و گرای دقیقی !!!: NORMAL :اگه گرای توپخانه خودی هم اینقدر دقیق بود که جنگ تحمیلی 8 ساله به جای 8 سال 108 سال طول می کشید !!! : SWEAT :یه بارکی بفرمایید آمادگی پذیرایی از دوستان را ندارید . آنهم با این گرانی قابل درکه : HAPPY :

4

من فقط عرصه رو اماده کردم که دوستان مجبور نباشن ادرس بدن و به بنده گیر بدن 

یالا ادرس و تلفن بدید

: SHOUT :

4

ماهم بلدیم آدرس مدیریتی بدیم

مثلا وقتی تشریف آوردید گرگان ، اولین کوچه دست چپ: SHOUT :

ولی به نظر میاد اون زبون بسته بدجوری مدیر رو زمینگیر کرده که آدرس پرت و پلا میده و خونه نشینش کرده

از من میشنوی هنوز مجرد به حساب میای  صبر کن دومی هم به دنیا بیاد اونوقت حاضری توی میدون مشق با 20 میلیمتری بهت شلیک بکنن اما اجازه بدن دو دقیقه به حال خودت آسوده باشی

دارم برات

البته جناب تلخک و لطافتی گویا تهران هستند و پزشکان شهر ما توصیه کردن  چون دی اکسبد کربن خون مون کم شده یه سفر بریم تهران

اگر قابل بدونن و شماره و آدرس بدن ما هم سفر درمانی مون رو شروع کنیم

4

در 3 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

آدرس شیراز پلاک 12

به به چه آدرس و گرای دقیقی !!!: NORMAL :اگه گرای توپخانه خودی هم اینقدر دقیق بود که جنگ تحمیلی 8 ساله به جای 8 سال 108 سال طول می کشید !!! : SWEAT :یه بارکی بفرمایید آمادگی پذیرایی از دوستان را ندارید . آنهم با این گرانی قابل درکه : HAPPY :

سلام

معمولا شیرازی های عزیز خلاصه گویی را دوست دارند نه خودشون را اذیت میکنند و نه دیگران را

دوست داشتم در این خصوص مطالبی را بنویسم اما می ترسم موردغضب واقع شوم

آخروقت ارسال میکنم که عزیزان خواب باشند

ارادت

4

علایق شیرازی های عزیز

-ورزش مورد علاقه: تمرکز نشسته - میوه مورد علاقه: نارنگی پوست کنده - روز مورد علاقه: جمعه - شغل مورد علاقه : بازنشستگی - غذای مورد علاقه : غذای آماده - مناسبت مورد علاقه: تعطیلات رسمی و غیر رسمی - فعالیت اوقات فراغت: خوابیدن دل بالو - کفش مورد علاقه : بدون بند - لباس مورد علاقه: بدون دکمه - رنگ مورد علاقه : چرک تاب - مدل مبل مورد علاقه: راحتی - پارچه مورد علاقه: بشور بپوش -کمر شلوار مورد علاقه: کشی - تکیه کلام مورد علاقه: آمو حالو بعد - شیرینی مورد علاقه : راحت الحلقوم - ظروف مورد علاقه : یکبار مصرف - ضرب المثل مورد علاقه : عجله کاره شیطونه - برنامه ریزی زندگی: بموقش یه طوری میشه - لطیفه مورد علاقه: چون قبلا شنفتی دیگه نمیگم - تصمیم مهم موقع عصبانی شدن: آمو لامصبا یه کاری بکنین 

4

البته تلخک و لطافتی گویا تهران هستند و پزشکان شهر ما توصیه کردن یه چون دی اکسبد کربن خون مون کم شده یه سفر بریم تهران

دوست نازنین بنده سبزوار ساکن هستم . بسیار خرسند خواهم شد میزبان عزیزان باشم . ضمنا مدیر محترم بفرمایند شماره تماس و آدرس رو در همین پست قرار دهیم ؟ بنده پیشنهاد میکنم همگی شماره و آدرس را برای مدیر ارسال کنیم و هر کس در شهرستانی که یکی از اعضا ساکن بود رفتند از طریق مدیر ارتباط برقرار کند .

5

اینطوری خیلی هم بهتر شد

چون میخوام سال تحویل رو مشهد برم توی برگشت صاف میایم خونه شما سرور گرامی

آقا عیدی ما رو کنار بزارید میایم حضوری میگیریم هم اینکه اول از بزرگای انجمن دیدوبازدید رو شروع میکنیم

فقط عزیزان من این مژده رو به شما بدم ؛ اونایی که توی آجیلاشون پسته دارن ما بیشتر خونه شون می مونیم

میدونم که خیلی ذوق زده شدید : SHOUT :

4

در ۱ ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :

اینطوری خیلی هم بهتر شد

چون میخوام سال تحویل رو مشهد برم توی برگشت صاف میایم خونه شما سرور گرامی

آقا عیدی ما رو کنار بزارید میایم حضوری میگیریم هم اینکه اول از بزرگای انجمن دیدوبازدید رو شروع میکنیم

فقط عزیزان من این مژده رو به شما بدم ؛ اونایی که توی آجیلاشون پسته دارن ما بیشتر خونه شون می مونیم

میدونم که خیلی ذوق زده شدید : SHOUT :

به کلبۀ درویشی ما رونق میدهید . منتظر دیذارتان هستم .

5

در 22 ساعت قبل، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

دوست داشتم در این خصوص مطالبی را بنویسم اما می ترسم موردغضب واقع شوم

نعوذ باالله 

من پای شما رو میبوسم 

در 12 ساعت قبل، تلخک گفته است :

بنده پیشنهاد میکنم همگی شماره و آدرس را برای مدیر ارسال کنیم و هر کس در شهرستانی که یکی از اعضا ساکن بود رفتند از طریق مدیر ارتباط برقرار کند

به نظرم پیشنهاد خوبی باشه 

در ۱ ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :

ما فقط تخمه افتابپرست ببخشید افتابگردون داریم  : SHOUT :

4

هر کی اومد سمت خونه کادوی من یادش نره 

: SLOBBER :

میدونید که، من قاضی القضات انجمن هستم 

4

سلام

من یک بار شماره ام را به مدیر داده بود

دوباره امروز هم می فرستم

هرکس اومد قدمش روی چشم

تبریز منتظرشانم

البته شاید با مهمانی که از جنوب می آید(دخترم) مسافرتهای یکی و یا دو روز داشته باشیم اما هماهنگی کنید در خدمتم

3

در راستای تحریم دلالان و فروشندگان بی انصاف بنده امسال عزم راسخ دارم که هیچگونه آجیل و تنقلاتی را خریداری نکنم . جهت شگون و مبارکی ارزان ترین نوع شیرینی را میخرم . میخواهم امسال درد هموطنانی را که سالهاست از درک نوروز درمانده هستند را تا حدودی تجربه کنم . ایکاش تنها یکبار مردم به خود فشار بیاورند و یکبار غرور ، تعصب و منیت را کنار بگذارند .

واما خبر خوش اینکه اینجانب با رویی باز و تبسم همیشگی بر لب سعی خواهم کرد میزبان خوبی باشم . و برای آجیل خوران و آنان که برای پسته و فندق دندان تیز کرده اند امسال متأسفم .

4