Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

برنامه سفرهای نوروزی انجمن

88 posts in this topic

دوستان عزیز بی صبرانه منتظر تشریف فرمایی شما میباشم . البته بیشتر مشتاق دوستداران و طرفداران پسته و بادام هستم . میتوانیم نوروزی بیاد ماندنی داشته باشیم .

n1mx_017.jpg

5

ما به این میگیم تعارف مشهدی

همه رو دعوت میکنین اما از آدرس خبری نیست

3

در ۱ ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :

ما به این میگیم تعارف مشهدی

همه رو دعوت میکنین اما از آدرس خبری نیست

خدمت شما عارضم که منتظرم دستور مدیریت برسه که شماره و آدرس رو چگونه تقدیم کنم . مدیرجان همه رو معطل کردی بفرمایید چه کنیم ؟ راهکار ارائه کنید دوستان به من مشکوک شدند .

4

در 9 ساعت قبل، تلخک گفته است :

دوستان عزیز بی صبرانه منتظر تشریف فرمایی شما میباشم . البته بیشتر مشتاق دوستداران و طرفداران پسته و بادام هستم . میتوانیم نوروزی بیاد ماندنی داشته باشیم .

n1mx_017.jpg

انشاالله بعد از عید خدمت می رسیم

4

خب پس معلوم شد دید و بازدید به چه ترتیبی هست

اول بچه های تخریب و مهندسی میرن خونه فرماندهان و نفرات ارشد

بعد اگر سالم برگشتن نفرات آشنا میرن جلو

در اخر هم بچه های توپخانه و لجستیک

در اخرهم بچه های هوانیروز برای جمع و جور کردن تلفات وارد عمل میشن

4

n1mx_017.jpg

استاد تلخک نازنین با ماهم بله؟ : HAPPY :حداقل اگه اینطوریاست از مسئولین محترم و دلسوز دعوت می کردید و آنها را جزو مدعوین قرار می دادید . اینطوری ثواب دنیا و آخرت را می کردید و ما هم خیلی بیشتر از اینها دعا گوی شما بودیم . البته زیاد هم جای تعجب نیست وقتی یک کیلو آجیل قیمتش از یه نارنجک جنگی هم بیشتر باشه همین می شه دیگه.

3

در در 3/14/2019 در 9:11 AM، تلخک گفته است :

n1mx_017.jpg

از این همه علاقه نسبت به خودم شگفت زده هستم، چقدر من دوست دارید شماهاااا

اونوقت با این وضعیت پذیرایی باید سوغاتی چی بیاریم؟ استاد ابراهیمی که با تاو تشریف میارن، من هم باید یه چی پیدا کنم به هر حال 

در 20 ساعت قبل، تلخک گفته است :

خدمت شما عارضم که منتظرم دستور مدیریت برسه که شماره و آدرس رو چگونه تقدیم کنم . مدیرجان همه رو معطل کردی بفرمایید چه کنیم ؟ راهکار ارائه کنید دوستان به من مشکوک شدند .

دوستان ادرس و شماره تلفن رو برای بنده پیام خصوصی بکنن، اونایی هم که رفتنی هستن همینجا بفرمایند تا ارسال کنم

اگر اینجا بفرستید ممکن سواستفاده بشه خدایی نکرده 

4

شماره و آدرس جناب ابراهیمی و لطافتی و تلخک رو برا من خصوصی بفرست

3

در 3 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

از این همه علاقه نسبت به خودم شگفت زده هستم، چقدر من دوست دارید شماهاااا

اونوقت با این وضعیت پذیرایی باید سوغاتی چی بیاریم؟ استاد ابراهیمی که با تاو تشریف میارن، من هم باید یه چی پیدا کنم به هر حال

کلافه جان اون نارنجک واسه شما نیست . شما که پسته و آجیل دوست نداری . اون نارنجک هشداری بود برای آجیل و پسته خوران که بدانند امسال با هیچ بنی بشری شوخی نداریم . دوستان جان بخواهند . امیدوارم این مزاح و شوخی بنده دوستان را آزرده و از سفر و دیدار منصرف نکنه

4

من با پسته و بی پسته با نارتجک و بی نارنجک قصد فتح منزل شما رو دارم

تا ببینیم خدا چی میخواد: SLOBBER :

4

در 5 ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :

من با پسته و بی پسته با نارتجک و بی نارنجک قصد فتح منزل شما رو دارم

تا ببینیم خدا چی میخواد: SLOBBER :

با تمام امکانات و تجهیزات و استعداد و توان آمادۀ تسلیم شدن هستم . اینگونه فتوح بسیار خوش آیند است بخصوص توسط دوستان و در بهترین ایام . از هم اکنون یک ولکام رسا تقدیم مهمانان گرانقدر .

ضمنا یک پیشنهاد اینکه دوستانی که قصد مسافرت به شهرهای سایر دوستان را دارند یکی دو روز قبل اعلام بفرمایند . میدانیم که در ایام نوروز سفرها دور و نزدیک رواج دارد . شایسته نیست دوستی با تمام قوا برای فتح به شهری برود و بدن دستاورد بماند .

4

جاداره بگم خدایا غلط کردم

خواستیم بریم مشهد سیل اومد جاده رو برد

گفتیم عیب نداره حناب سروان رو که از ما نگرفتن میریم تبریز سیل اومده مازندران رو شسته

گفتیم بد به دلمون راه ندیم از سمت آزادشهر میزیم سبزوار دیدار یکی دیگه از عزیزان برف و کولاک جاده رو مسدود کرده که هیچ ریزش کوه هم بهش اضافه شد

گفتیم اصلا میریم جاذبه های استان خودمون رو میگردیم گفتن آب 3 تا از سدها بخاطر بارش زیاد سرریز شده و دریجه هاش رو باز کردن آب 3 تا شهر و چندین روستا رو پرپر کرده و مردم رو دارن تخلیه می کنن

الانم ماشینم نیازی به کارواش نداره

فقط مونده لیف و صابون وردارم برم تو کوچه

اگر شد میام خدمت عزیزان عید دیدنی اگر نشد بدونین دارم توی سیل اب تنی میکنم

3

خب سلامتیت رو اخر تعطیلات بده حتما 

3

مهم سلامتی شما ودیگر دوستان است . اگر عید قسمت نشد تابستان و اگر نشد سال بعد و در یک فرصت مناسب . به هر حال همانطور که عرض کردم مهم سلامتی شما ودیگر دوستان است .

2

در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در 6:53 PM، kalafe2006 گفته است :

خب سلامتیت رو اخر تعطیلات بده حتما 

کلافه جان سلام به اطلاع میرساند که کرونوس نازنین ساعتی قبل با من تماس گرفتند و از مشهد عازم سبزوار هستند . بسیار خرسندم که کرونوس بنده را قابل دانسته و برای دیدار از نزدیک هماهنگ کردند . جای تک تک دوستان سبز . اگر کرونوس اجازه دهد چندتا عکس به یادگار خواهیم گرفت و در همین پست خواهم گذاشت . ایام بکامتان

4