Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

برنامه سفرهای نوروزی انجمن

88 posts in this topic

یک مورد رو من نتونستم درک کنم و اونم اینکه ترکهای هر شهری مدعی این هستند که ترک اصلی خودشون هستند و بقیه رو اصیل نمیدونن و این جمله رو از شهروندای مغانی و اردبیلی و تبریزی و ... زیاد شنیدم

بهتره جناب سروان در مورد این مساله توضیحی بدن که ما توجیه بشیم

شاید برخی من رو جسور بدونن اما حقیقتش اینه که من تا حد زیادی با کسب اطلاعات از نقشه ها و بررسی مسیرها و مختصری زمانبندی این سفر رو به سرانجام رسوندم و اگرجه حناب تلخک اصرار بر موندن من داشتن اما اگر می موندم مسلما در سیلاب سبزوار با مشکل بازگشت مواجه میشدم

در واقع من این حرکت رو ریسک ملایم نامگذاری میکنم و خیلی کار شاقی از نظر خودم نبود فقط از روی موانع ذهنی خودم و دیگران عبور کردم

و بخاطر مساله سیل تمامی مرخصی ها در استان ما بنا به دلایلی لغو شده بود و اگر دیر میجنبیدم ممکن بود تا اخر عید در محل اداره بمونم پس تا اونجا که تونستم از شهر مون دور شدم

3

در در ۱۳۹۸/۱/۲۳ در 4:14 PM، Crounus2000 گفته است :

شاید افرادی مثل جناب سروان سختی های زیادی رو متحمل شدند و هرچی در وصف ایشون بگم کم گفتم

اما افرادی هم هستند که مثل جناب تلخک به رغم دیدن این مشکلات و جانبازی و قطع نخاع شدن باز هم اجازه نمیدن که بار سنگین زندگی روی دوش همسر و فرزندانشون سنگینی بکنه و یک تنه جلوی همه مشکلات ایستادن

من در ملاقات با جناب تلخک  انتظار داشتم که همسرشون پشت فرمان بشینن اما در نهایت تعجب دیدم خودشون اقدام به رانندگی کردن و گویا همسرشون هم اصلا گواهینامه نداشتن و این نشون میده که تا چه حد در رفع مسائل هنوز امادگی روحی بالایی دارن که افراد خانواده اصلا به فکر جایگزینی درر انجام وظایف ایشون نیستن

این رو از این جهت میگم که یکی از آشنایان بخاطر مشغله شون حاضر به رسیدگی به خانواده نبود و همسرشون به ناچار رفت و گواهینامه گرفت

و این رشادتها در یک کلام اگر خلاصه بشه بهش میگن "ارتش ایران"

155506186175481.jpg

با سلام

سفرنامۀ کرونوس عزیز را دقیقا مطالعه و پیگیری کردم . بسیار جالب بود . به اطلاع دوستان نازنین برسانم که بنده جانباز نیستم و نویسندۀ احتمالا در جریان نبوده اند . جا دارد از ارسال عکس در این پست نیز از ایشان تشکر کنم . گرچه حدود بیست روز تأخیر داشتند ولی جای تشکر دارد . به امید دیدار مجدد

4

سلام

من هنوز منتظر ادامه سفرنامه و نیز اظهار نظر دوستان و مدیر عزیز هستم تا حرف آخر بزنم

3

درود و عرض ادب خدمت عزیزان همراه بالاخص بزرگترهای انجمن 

اول از همه خدمت کرونوس جان عزیز خسته نباشید و دست مریزاد عرض میکنم بخاطر این سفرنامه زیبا اما کم عکس 

بعد هم عرض کنم خدمت شما در مورد مطالب دو پست اخر که فرمودید، اگر مملکت مدیر داشت مطمین باشید ما احتیاجی به فروختن یک قطره نفت هم نداشتیم چون ظرفیت های زیادی در کشور وجود داره 

سوم هم اینکه در حضور یه شیرازی آدم اینقدر از شهرش تعریف نمیکنه : SLOBBER :

2

در 15 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

درود و عرض ادب خدمت عزیزان همراه بالاخص بزرگترهای انجمن 

اول از همه خدمت کرونوس جان عزیز خسته نباشید و دست مریزاد عرض میکنم بخاطر این سفرنامه زیبا اما کم عکس 

بعد هم عرض کنم خدمت شما در مورد مطالب دو پست اخر که فرمودید، اگر مملکت مدیر داشت مطمین باشید ما احتیاجی به فروختن یک قطره نفت هم نداشتیم چون ظرفیت های زیادی در کشور وجود داره 

سوم هم اینکه در حضور یه شیرازی آدم اینقدر از شهرش تعریف نمیکنه : SLOBBER :

جسارتا کلافه جان مثل اینکه هنوز سبزوار رو ندیدین . توصیه میکنم سفری به سبزوار داشته باشید . البته شیراز هم خیلی شهر زیبایی هست .

2

خب گویا جناب سروان منتظرن تا من بگم قصه ما به سر رسید خرسی به مسکن مهر نرسید

دوم اینکه جناب تلخک شفاف سازی نکردن واسه همین اطلاعات ما یه خورده خطا داشت

سوم اینکه از دست این مدیر نمیدونیم چیکار کنیم

از یه طرف از اونایی که مطالبشون رو با تصاویر کم حجم میفرستن تشکر میکنه  از همون طرف به 5 صفحه مطلب ما که تلاش شد با کمترین حجم اشغال شده از سرور سروکار داشته باشه گیر میده

بعدشم من همچین هم کم عکس نبودما اسنادش موجوده!!!!

ضمنا خود اصفهانیه از شهرما تعریف کرد این رو که دیگه من ازش نخواستم

حالا درسته که اخلاق تون یه خورده خوبه و مهمون نوازیتون بهتر از اونه و توی سیل اخیر هم 20 گرفتین اما دلیل نمیشه که کاکو ما هم از زیبایی های شهرامون بگیم

حناب سروان !!! عرض شود که من هرچی میدونستم رو گفتم مگر اینکه چیزی رو شما به یادتون باشه و من فراموش کردم و اینکه نمیخواستم بگم توی رانندگی با 120 تا سرعت خلاص رانندگی کردم و سر چندتا پیچ ملایم هم فرمان رو با زانوهام هدایت کردم

چون اینا بد اموزی داره

به هر حال اگر موردی هست بفرمایید تا ذکر کنم

2

دو مورد رو کاملا جدا گانه عرض کنم

ا- دیدن روی ادمی که اولین بار میبینیش خیلی لذت داره خصوصا اینکه تضویری هم ازش ندیده باشی مثل جناب تلخک

2- اگر جناب سروان بجای سنگ تمام گذاشتن در مهمان نوازی ، فقط و فقط شمشیرشون رو هدیه میدادن خیلی خیلی لذت میبردم هرچند که میدونم این شمشیر براشون خیلی ارزش داره

راستی بعد ماه رمضون هم 5 روز تعطیلی داریم کیا حاضرن بیام خونه شون دستاشون بالا وگرنه میریم تهران و از جناب لطافتی و مازندرانی شروع میکنیم الی اخر

3

در 2 ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :

راستی بعد ماه رمضون هم 5 روز تعطیلی داریم کیا حاضرن بیام خونه شون دستاشون بالا وگرنه میریم تهران و از جناب لطافتی و مازندرانی شروع میکنیم الی اخر

سلام  کرونوس عزیز

گرچه مسافت زیادی رو پیمودی و سرافرازم کردی ولی چون دیدارمان بسیار کوتاه بود به دل من ننشست . از هم اکنون برای دیدار مجدد و البته کمی طولانی تر دستم را بالا نمیگیرم ولی اعلام آمادگی میکنم . 

4

در 4 ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :

دو مورد رو کاملا جدا گانه عرض کنم

ا- دیدن روی ادمی که اولین بار میبینیش خیلی لذت داره خصوصا اینکه تضویری هم ازش ندیده باشی مثل جناب تلخک

2- اگر جناب سروان بجای سنگ تمام گذاشتن در مهمان نوازی ، فقط و فقط شمشیرشون رو هدیه میدادن خیلی خیلی لذت میبردم هرچند که میدونم این شمشیر براشون خیلی ارزش داره

سلام

خسته نباشید

1-من هم دوست داشتم از دوستان مجازی تصویری دیده باشم  که با زحمات شما توفیق دیدن تصویر استاد تلخک پیدا کردم

2--اقا چرا چوبکاری میفرمایید من که نتوانستم کاری انجام دهم .چه سنگ تمام گذاشتم

انشاالله در دیدار بعدی تقدیم میکنم

ارزش شما بالا تر از این حرفهاست

3-  راستی بعد ماه رمضون هم 5 روز تعطیلی داریم کیا حاضرن بیام خونه شون دستاشون بالا وگرنه میریم تهران و از جناب لطافتی و مازندرانی شروع میکنیم الی اخر

حاضرم توفیق دیدار را دوباره داشته باشم

ارادت

3

والا خوب برای همدیگه هندونه قاچ میکنید و تعارف تیکه پاره میکنید 

یادگاری ها هم که بین خودتون تقسیم کردین

من هم اینجا هویج هستم 

: SHOUT :

دقت کردید چقدر بیان خاطرات و شهدا و ... توی انجمن کم شده؟ هم شده اخبار ؟

توبیخ کنم همه رو ؟

3

کلافه جان اول سال شمشیر از رو بستی . توبیخ چرا ؟ شما هم چند روزی دل از شیراز بکن بلند شو بیا دوری بزن قول میدم بهت خوش بگذره . پاشو بیا یک قاچ هندونه هم شما میل کن . مگه این همه خبرهای بد رمقی برای دوستان باقی گذاشته که به موضوعات مد نظر شما برسند . پاشو جون کاکو بیا با هم بریم یک زیارت و دوری بزنیم .

4

در در ۱۳۹۸/۱/۳۰ در 9:14 PM، kalafe2006 گفته است :

الا خوب برای همدیگه هندونه قاچ میکنید و تعارف تیکه پاره میکنید 

من هم اینجا هویج هستم 

توبیخ کنم همه رو ؟

سلام

چشم

من برگشتم به قبل از عید و اقدامات لازمه

شما بفرمایید چی بنویسم چشم

ارادت

3

در در 4/20/2019 در 8:44 AM، kalafe2006 گفته است :

والا خوب برای همدیگه هندونه قاچ میکنید و تعارف تیکه پاره میکنید

من هم اینجا هویج هستم 

توبیخ کنم همه رو ؟

به قول محمود آب رو بریز همونجا که میسوزه

قشنگ معلومه که کوچولوت دست و بالت رو بسته و تا دستشویی هم نمیتونی بری چه برسه به سفر های دور و دراز

از من میشنوی اگر ماشین نداری که باید تا 3 سالگیش صبرکنی ولی اگر ماشینت برو هست یه سرویس کوچولو بکنش و بزن بیرون از شهر

خود استان فارس جاهای دیدنی زیاد داره بوشهر هم که بیخ ریشتونه

یه مسافرت دو سه روزه تا لب اب برو هم برای خانمت خوبه هم برای بچه بعدشم میای خونه بیشتر تحویلت میگیرن

بعدشم غرغرت رو سر ما خالی نمیکنی

بهتره یه خورده فضای انجمن رو ببریم سمت ابتکاراتو اختراعات

من توی دوران تدریس توی دانشگاه فهمیدم خیلی ها ایده های زیادی دارن اما جرات بیانش رو ندارن و برای همین تلاش کردم تا جرات بیان رو در شاگردام تقویت کنم

بهتره اینحا هم یه محکی بزنیم

شهدا که حالشون رو بردن و صرفا پرداختن به اونها نمیتونه محرک کافی برای پیشبرد انجمن باشه

بهتره انحمن ما و دور همی ها مون بازخورد عملی هم داشته باشه

3