Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

شرمندۀ زحمات مسئولین

18 posts in this topic

این روزها اونقدر خبرهای بد میشنویم که حالمان بدتر و بدتر میشود . از هضم خبرها ناتوانیم . و شنیدن سخنان و یاوه سرایی های پاره ای از مسئولین هم قوز بالا قوز شده است . درد خودمان کم است که بی بُته هایی پیدا میشود و چپ و راست جفنگ میگویند و نمک بر زخم های عمیق ما میریزند . گفته های مسئولین اصلا ارزش پاسخگویی ندارد . و من در این پست فقط با گذاشتن عکس هایی پاسخ چرندیات مسئولین را میدهم . دوستان و اعضای محترم هم در صورت تمایل میتوانند همراه شوند . به قول پیشانی پینه داران : و من الله التوفیق

4

Share this post


Link to post
Share on other sites

خبرها را حتما شنیده اید . از خبرهای مهم ورود گردشگران زیادی در همین اواخر بود . گردشگرانی که تعداد زیادی از آنها از جلوی پلکان هواپیما تا سالن استقبال ناپدید شدند و کسی هم پیگیری نکرد .

j1ed_06.jpg

pwva_07.jpg

به امید آنکه برای این توریست های عزیز اتفاق ناخوش آیندی رخ نداده باشد .

4

Share this post


Link to post
Share on other sites

خبر بد دوم اینکه بسیاری از کارمندان و کارگران اعم از لشگری و کشوری نگران پرداخت حقوق و مزایا و عیدی خود هستند . در این میان دلسوزان و مسئولین بارها تأکید کرده اند که دغدغۀ آنان همواره رضایت این قشر بزرگ زحمتکش بوده و هست و خواهد بود . اگر مسئولین کمی از خصلت شتر را داشتند و کمی دورتر از دماغ خود را می دیدند بدون شک از شرمندگی و خجالت در انظار عمومی ظاهر نمی شدند . nb70_08.jpg

4

Share this post


Link to post
Share on other sites

با دیدن این عکس اگر دل و جگر انسان نسوزد واقعا کجای ما باید بسوزد ؟ هموطنان اگر بروند از بانک وام بگیرند و گوشت را با همان قیمت 130000 تومان بخرند راحت تر هستند . تحقیر تا کجا ؟

8i69_09.jpg

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

و اما بدترین خبر روزهای اخیر چی بود ؟ کی میدونه ؟ نشنیدین ؟ آها شنیدین ولی چندان قابل توجه نبوده که حساسیت ایجاد کنه . بله شما درست میفرمایید . عادت شده برایمان . خب منم فقط خبرش رو میگم .

اختلاس شش و اندی میلیارد یورویی که موفق شد با شایستگی رکورد آقای بُز (بابک زنجانی) را بشکند . بیچاره آقای بز که فکر میکرد خیلی هنر کرده است و نمی دانست که دست بالای دست بسیار است . به این عزیزان جدیدالاختلاس هم عرض میکنم مبادا به این مبلغ اختلاس خود غرّه شوند و فخر بفروشند که به زودی به همت مسئولین دلسوز و دلواپسان اختلاسی بزرگتر اتفاق خواهد افتاد و بعد خودشان شرمنده میشوند از فخر فروشی هایی که امروز میکنند .

dl42_010.jpg

 

o4vb_011.jpg

در جایی خواندم که تمام عزیزان اختلاس کننده دارای ریش و پینه جبین و چادری و با حجاب بوده اند .

mnkz_012.jpg

و این هم از برخورد قاطع با اختلاس گران و مفسدان اقتصادی . مسئولین مدیون زنده و مردۀ مردم هستند اگر یک سر سوزن خود را ناراحت کنند . محکم و استوار به وظائف خودتان مشغول باشید . اینها همه مکر دشمن است و باید به مکر دشمن اهمیت نداد .

تا خبر بد دیگر خدا یار و نگهدارتان

4

Share this post


Link to post
Share on other sites

u9vm_013.jpg

سئوال به جایی است . ولی سئوال مهمتر اینکه چرا در زمان همین شخص اختلاس ها انجام شد . حالا صرف نظر از اختلاس معاون اول خود احمدی نژاد

 

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

یه بیت زیبایی فردوسی داره که میگه

نهان گشت کردار فرزانگان--------- پراگنده شد کام دیوانگان.

هنر خوار شد جادویی هنر--------- نهان راستی آشکارا گزند.

شده بر بدی دست دیوان دراز------- به نیکی نرفتی سخن جز به راز.

 

و دیگر هیچ

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

دیگه شورش رو در آوردند . هر روز باید با شنیدن خبر اختلاس های نجومی چشم باز کنیم . چقدر بیشرمی و بی وجدانی ؟ امروز سندی دیدم که دنیا بر سرم آوار شد . سند بالاترین و بزرگترین اختلاس در نیمۀ اسفندماه 1397 پنجاه هزار تومان اختلاس ؟ این بنده خدا مگر میخواهد دنیا را بخرد که پنجاه هزار تومان با همکاری نمایندۀ مجلس میخواهد اختلاس کند ؟ آنهایی که مبالغ چندصد هزار میلیاردی اختلاس میکنند باید خجالت بکشند . بیایند اختلاس کردن را از این هموطن یاد بگیرند . ای خاک بر سرتان که شرم را خورده و حیا را قی کرده اید . خدا لعنت کند پدر و مادری که همچون شمایی را تربیت و پرورش دادند . خاک بر سر آن مسئولی که عرضه ندارد جلوی شما را بگیرد . ایکاش بمیرید تا شنیدن خبر مرگتان تسکینی باشد برای این عزیزی که برای پنجاه هزار تومان از نمایندۀ شهرش کمک گرفته است .

gkb_014.jpg

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

بعد از شنیدن اخبار بد گفتم یک جوک هم بگم فضا عوض بشه . نمیدانم در این اوضاع نابسامان که مردی از خجالت تا پاسی از شب بیرون خانه می ماند تا زن و بچه بخوابند که شاهد دستان خالی از خوراکی اش نباشند چگونه بعضی ها با دیدن عکس خانم متوفی که روی سنگ مزارش نقش بسته تحریک میشوند ؟ یعنی حس شهوانی این افراد قادر است از یکی دو متر زیر خاک هم امواج را بگیرد ؟ براستی اینان انسانند ؟ عجب صبری خدا دارد .b43n_015.jpg

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

حکایت مردیست که زنی به ظاهر متدین داشت

روزی خروسی خرید و به منزل آورد

فرداش که میخواست سر کارش بره زن فریاد براورد که من را با این خروس نر که نامحرم است در منزل تنها میگذاری ؟؟؟؟ وای بر تو

 

مرد از این همه حیای زنش خوشش امد و به شیخ در مورد پاکدامنی زنش این حکایت رو بازگو کرد

شیخ هم در جواب گفت این همه اصرار بر عفت بی شک از بی ابرویی بزرگی حکایت دارد

 

حداقل منفعتشون فروش مجدد سنگ قبر هست مابقیش بعدا معلوم مبشه

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

سوال اینجاست که اگه مرحومه مغفوره چادری باشه اونوقت چی ؟ لابد نه تنها سنگ قبر مرحومه را داغون نمی کنن بلکه سند 7 دنگ بهشت و به نامش می زنن . اصلاً اگه طرف یه دختر بچه 6 -7 ساله باشه چی؟ یا اصلاً یه پیر زن 100 ساله ؟ اونوقت آقایون چه فتوایی راجب اون می دن ؟

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

خوشبینی یعنی اینکه خوشحال باشیم با تصاویر آقایون تحریک نمیشن وگرنه خدا میدونه که امواتمون رو کجا باید قایم میکردیم

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

خبر بد ؟ مگه داریم ؟ همه چی آرومه و با دیدن چند عکس خوشگذرونی در عید و اول سال را کامل کنیم .

81v4_020.jpg

مدافع بلا گرفتار در بلا

9ia8_021.jpg

rp2_021-1.jpg

و چه خوشبخت است مردمی که چنین مسئولین با شرفی دارند . مسئولینی که همواره در کنار مردم هستند و غم مردم را غم خود میدانند .

nc57_022.jpg

و تو چه دانی که داشتن رئیس جمهوری همچون این رئیس جمهور چه درد و چه بلایی خانمانسوزی است . اگر از خدا نمی ترسیدم قسم جلاله میخوردم که هر ماه دادن یک کیلو پشگل گوسفند هم برای مسئولین کشور اسراف است چه رسد به حقوق های نجومی . ننگ بر مسئول بی درد و ناکارآمد و خدانشناس

چگونه برای مسئولین بی تعهدی ارزش قائل شوم که بار مسئولیت این دنیا طلبان را زلزله زدگان کرمانشاه بر دوش خستۀ خود گرفته و به یاری سیل زدگان شمال میهنم قیام کرده اند . ننگ بر شما که حتی حرمت اعتماد رأی دهندگان را هم نمی توانید نگه دارید .

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

عده ای از هموطنان عزیز برای همدردی با هموطنان سیل زده عید را فراموش کرده و به کمک آنها می شتابند ومی گویند وقتی عزیزان سیل زده عید ندارند ما چگونه عید داشته باشیم ! درمقابل مسئولین هم به جای کمک به مردم سیل زده به فکر شکم مبارک خویش هستند !!

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

با دنیایی از اندوه و نگرانی محضر هموطنان عزیزم . بی درایتی و ناکارآمدی مسئولان بعد از چهل سال بدجور خودنمایی میکند . متأسفم که میهنم دارای چنین مسئولین دست و پا چلفتی و بی عرضه ای است . همت هموطنان تنها کورسوی امید عزیزان گرفتار در سیل شهرهای میهنم است . دست تک تک یاری کنندگان هموطنی که به یاری سیل زدگان شتافته اند را می بوسم . دست مریزاد هم وطنم

amga_023.jpg

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0