Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

درخواست کمک برای یافتن گمشده

با درود به ایرانیان مصیبت زده

در این اوضاع نابسامان و ولبشوری که از بارندگی ها در پاره ای شهرهای میهن رخ داده گرچه نه وقتش هست و زمانش ولی برای پیشگیری از شنیدن چرندیات یکی دو روز آینده توسط مسئولین دولت میخواستم به اطلاع هموطنان عزیز برسانم که چند روزی است یک عدد رئیس جمهور بی تدبیر و ضایع کنندۀ کورسوهای امید مفقود شده است . لطفا پیگیر باشید هرکجا او را دیدید ضمن بی اعتنایی به وی چندتا متلک جانانه نثارش کنید شاید پی به عمق انزجار و بیزاری مردم نسبت به خودش ببرد .

 

4

Share this post


Link to post
Share on other sites

niw_photo_2019-03-26_11-01-13.jpg

کلافه جان اطلاع رسانی کنید لطفا . دوستان عزیزی که در شهرشان با سیل درگیر هستند لطفا اطلاع رسانی کنند تا از دغدغه های رئیس جمهور کم بشه .

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

چهل است دارند هارت و پورت میکنند که ما در زمینۀ عمران و آبادانی چنین کردیم و چنان کردیم . از بودجۀ هر پروژه بیشتر از نصف بودجه را می خوردند . حالا یکی یکی گند کار و ایرادات و نقصان طرح ها و پروژه ها خودنمایی میکند .

جاده را ، خیابان را روی گذرگاه آب ساخته اند . امیدوارم در خصوص ساخت جاده در کنار دروازه قرآن شیراز مدیریت انجمن جناب کلافه توضیح بدن . راه آهن ساخته اند بدون در نظر گرفتن پل و گذرگاهی برای عبور آب ساخته اند . امروزه و بعد از چند روز بخشی از همان راه آهن را منفجر میکنند تا آب به راه خود ادامه دهد .

پل ساخته اند با کوچکترین سیلی فرو میریزد . به کدام هنر این هنرمندان بی هنر باید گریست ؟

چند روز است سیل آمده یا باید دنبال رئیس جمهور بگردند یا استاندار یا شهردار . مدیریت بحران مسئولین زیر خط فقر است . به قول رندی در هر حادثه ای ابتدا مردم باید خود به فکر بحران مدیریت باشند تا مدیران لایقی را بیابند که بحران را مدیریت کنند .

خدا به داد ایران و ایرانی برسد با این مدیرانش . مثلی است قدیمی که میگوید گله را بردند و چوپان را . . . حالا که سیل شمال و جنوب را درهم کوبیده ستاد بحران پیامک پشت پیامک میدهد که مراقب باشید و چنین کنید و چنان کنید . در همین جا باید به این دوستانی که خود بزرگترین بحران برای مردم هستند بگویم که خسته نباشید . صدها ماشینی که میتوانستید با اطلاع رسانی به موقع از نابودی آنها جلوگیری کنید را آب برد با تمام داشته های مسافرانش .

چگونه میتوانید در سالروز کوروش بزرگ جلوی صدها هزار ایرانی را برای ورود به تخت جمشید بگیرید ولی دویست ماشین را نمی توانید از توقف در محل خطرناک و مسیر سیل ممانعت کنید ؟ بگذریم .

راستی کسی از حسنک خبری دارد اعلام کند . دارم کم کم برایش نگران میشوم . نکند به لطف خدا در سیلی گرفتار شده باشد .

 

 

4

Share this post


Link to post
Share on other sites

knkk_photo_2019-03-26_11-40-10.jpg

f37k_photo_2019-03-26_11-33-55.jpg

مژده مژده گمشده پیدا شد .

این همه از حسن بد گفتیم خدا ما را ببخشه . ایشان از ابتدای شروع سیل در شمال بعنوان خبرنگار افتخاری در محل حاضر و ضمن اطلاع رسانی دقیق از نزدیک به رفع و فتق امور مشغول بوده . البته بطور ناشناس یک تنه رفته مدیرت کنه . حالا هم یک حوله ببرید براش خودش رو خشک کنه سرما نخوره . شیفتۀ خدمت است این رئیس جمهور .

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

در نزدیکی های دروازه قرآن شیراز یک مسیل وسیل بند وجود داشته که باعث می شده مسیر سیل منحرف شده و وارد شهر نشود ولی سالهاست به دلیل وجود چنین مسئولین دلسوزی آن مسیر انحرافی ازبین رفته ونتیجه اش شد آنچه که در سیل اخیر دیدیم !!

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

درود و عرض ادب خدمت استاد تلخک عزیز و سایر همراهان گرامی 

خدمت شما عارض هستم که تا اواخر جنگ در کنار دروازه قرآن مسیری وجود داشت که به سیل آباد شهرت داشت. پس از جنگ و در دوران سازندگی و با افزوده شدن روزانه حجم عبور و مرور خودرو در اقدامی که بهتر هست گفته بشه کارشناسی نشده یا نیمه کارشناسی، اقدام به پر کردن ایم مسیل و ساخت خیابان کردند. از اونجایی که طبیعت فراموش کار نیست و همیشه مسیر سنتی خودش رو حتی اگر هزار سالی یکبار باشه ادامه میده ، سیل دیروز هم مسیر سنتی خودش رو ادامه داد و متاسفانه متاسفانه باعث بروز این حوادث تلخ شد. 

اقدام به ساخت جاده کار اشتباهی نبوده اما پر کردن مسیر سنتی سیلاب قطعا اشتباه بزرگی بوده

در ادامه توجه دوستان رو به تصاویری دل انگیز از شهر زیبای خودم جلب میکنم 

 

 

8g18_1361077605929723_large.jpg

 

g28k_16-5-31-125924380568_614.jpg

 

nv6l_9885-028.jpg

 

fet6_87db0c0b_eeba_489d_9a66_8fd9e12a318

 

4vou_10909.jpg

 

 

 

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

با سپاس از کلافۀ نازنین

ضمن آرزوی سلامتی برای شما و مردم نازنین و فرهنگ دوست شیراز و مسافران گرامی و گرفتار شده در شیراز امیدوارم هرچه زودتر مشکلات شیراز و تمام شهرهای سیل زده مرتفع شود . چه عکس های زیبایی ارسال کردین . ممنون از توضیحات شما . استاد در فیلم هایی که از شیراز گرفته و منتشر شده است صحبت از سرریز شدن آب زنگی است . اگر ممکنه و شما در جریان چگونگی کار هستید لطفا در این خصوص هم توضیحاتی بدهید . ارادتمند : تلخک

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

با سلام تا اونجایی که یادمه شیراز یک رودخانه به موازات شهر داره  چطور اینقدر اجازه دادن سیل توی شهر جولان بده

و هیچ مسیری برای هدایتش در همون لحظات اول وجود نداشت

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

درود به همه 

در ادامه پست قبل و فروکش کردن بعضی هیجانات لازم است توضیحاتی داده و اصلاحاتی بکنم

همانطور که در عکسها هویداست در کنار دروازه قران مسیلی بوده که گفتم مسدود و خیابان سازی شده، الان باید عرض کنم که این مسیل مسدود نشده و بصورت کانال در امده ، در بالادست شیراز که دهانه ورودی کانال بوده از ما بهترون که اقدام به ساخت جاده کرده بودند بصورت ناآگاهانه دهانه کانال را مسدود میکنند، در روز بارانی که اب زیادی در پشت  سیل بند جمع شده بود اقدام به تخریب سیل بند میکنند که متاسفانه ان حوادث ناگوار اتفاق میافتد 

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0