Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

فرماندار شهرستان «آق قلا»: ارتش از روز قبل از حادثه در منطقه مستقر شد

 
ShowObjectPicture.aspx?Width=100&Height=

 

فرماندار شهرستان آق قلا در خصوص امداد رسانی به سیل زدگان استان گلستان که از روزهای پایانی سال گذشته آغاز شد و تاکنون ادامه یافته است، گفت: ارتش اولین گروه از نیروهای مسلح است که به کمک مردم آمد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، «امان گلدی ضمیر» فرماندار شهرستان آق قلا ضمن تشکر از همدلی ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص امداد رسانی به سیل زدگان استان گلستان گفت: در تاریخ 27 اسفند ماه 97 جلسه ستاد مدیریت بحران با حضور امیر سرتیپ دوم غفاری فرمانده لشکر 30 گرگان تشکیل شد و از روز قبل از حادثه، ارتش با تجهیزات کامل به کمک مردم آمد.

وی در ادامه گفت: پس از پیام امید بخش مقام معظم رهبری در خصوص کمک به سیل زدگان و همچنین با دستور فرمانده کل ارتش، مردمیاری و امدادرسانی شکل منسجم‌تری پیدا کرد و روند آن تسریع یافت.

فرماندار آق قلا بیان کرد: ارتش در سه بعد مقابله با افزایش خسارات وارده، امداد و نجات و همچنین ارائه خدمات بهداشتی و درمانی که هم اکنون نیز  این اقدامات در حال انجام است، به کمک مردم آمد.

گلدی ضمیر اضافه کرد: پس از گذشت 19 روز از سیلاب آق قلا، ارتش 22 روز است در کنار مردم است.

وی ادامه داد: استقرار آشپزخانه و نانوایی سیار در منطقه آق قلا نقش مهمی از اقدامات ارتش است که  از همان روز‌های ابتدایی وظیفه پخش غدا و نان را به عهده داشت.

فرماندار آق قلا افزود: ارتش تمام توان خود را برای کمک به مردم ارائه کرد و استفاده از نفربرها، بالگردها و  قایق‌های موتوری در کنار حضور پر رنگ کارکنان وظیفه و کادر بسیار دلگرم کننده بود و فعالیت‌های ارتش در گمیشان و همچنین حفر خندق در آق قلا مردم منظقه را نجات داد.

گلدی ضمیر در پایان گفت: مردم قدرشناس منطقه در حضور فرمانده کل ارتش نشان دادند که از فعالیت های اثربخش آن سازمان بسیار راضی هستند و موضوعی که برای ما مهم است ادامه همکاری و اقدامات ویژه با همکاری و کمک ارتش است.

 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

در اینکه ارتش از همون اول پای کار بود درست اما نگفت خودش چرا غیبش زد نگفت چرا با مردم اجتماع کننده جلوی فرمانداری که تقاضای کمک داشتن روبه نیروی ضد شورش حواله داد

نگفت چرا 3 روز سیل در آق قلا مردم رو شست اما اجازه تخریب راه اهن رو نداد

اینم که از ارتش میگن چون مردم خیلی از خدمات ارتش حرف زدن میگن تا از غافله عقب نباشن وگرنه سهم ارتش ته صف افتخارات هست

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

خواسته اشتباهات خودش رو با تعریف مختصری از ارتش توجیح کنه وبرای رد گم کردن خواسته دست به تعریف وتمجید از ارتش بزنه تا همه حواسها از اشتباهات ایشان پرت بشه .

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

کل شهر فحشش دادن

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

نوش جونش

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

رئیس سازمان هلال احمر نیز وقتی عکسش در حال غذای های گران  قیمت خوردن منتشر شد شروع به عذر خواهی کرد . ولی چه فایده . از قدیم گفتن چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی.

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

اگر عکسش رو دیده باشید حین پرکردن بشقابش یه خانم رفت جلو و همونجا انلاین از خجالتش در امد و کلیپش هم منتشر شد وگرنه شاید این کار رو نمیکرد

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0