Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

دشمنانی که دایۀ مهربان تر از مادر شده اند

22 posts in this topic
در 18 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

همانطور که قبلاً گفته بودم بنده نیز نظراتی داشتم که حالا تقدیم می کنم . البته سعی می کنم به مرور و به طور خلاصه تقدیم کنم چون بحث مفصل است و ممکن است حوصله دوستان از خواندن مطالب بنده سر برود . پیشاپیش از استاد تلخک عزیز معذرت می خواهم و امیدوارم پوزش بنده را بپذیرند .و خواهشمندم نظرات بنده حقیر را به عنوان انتقاد تلقی نکنند . اجازه دهید ابتدا با سوالاتی بحثم را آغاز کنم . آیا همه اعراب دشمن ما هستند؟ آیا تنها اعراب دشمن ما هستند ؟ آیا تنها اعراب به سرزمین ما حمله کرده اند؟ ایا اعراب برخی از مناطق و شهرهای ما را جدا کرده اند؟ آیا در جنگ 8 ساله همه عراقی ها با جان و دل انا فتحنا خوان به سرزمین ما حمله کردند و از ترس صدام نبود؟ اگر دوستان نظراتی راجب پرسشهای مطرح شده دارند بفرمایند تا بنده نیز ادامه نظرات خود را تقدیم کنم .

هیچ کشور و هیچ ملتی بدون دشمن نبوده و نیست . تا قبل از انقلاب پیشرفت ایران در تمام زمینه ها سبب شده بود تا دشمنانی برای ایران و ایرانی بوجود بیاید . اما کمتر دشمنی بود که جرأت داشته باشد به کشورمان حمله کند . ایران در قبل از انقلاب در زمینۀ قدرت نظامی و توسعه و پیشرفت شاخص بود . دشمنان قبل از انقلاب را شخصا دشمنانی با کلاس میدانم . یکی از دلایلی که کشورهای مترقی آن زمان مانند آمریکا و کشورهای اروپایی را در صف دشمنان ایران قرار داد جسارت شخص اول مملکت محمدرضا شاه پهلوی شاه فقید ایران بود که به سبب ایمان به داشته های ایران و ایرانی دیگر حاضر نبود در برابر هیچ قدرتی سرتعظیم فرود آورد . مرور پاره ای وقایع در سالهای آخر سلطنت شاه میتواند در درک این سخنان کمک نماید .

اما بعد از انقلاب و قرار گرفتن ایران در موضع ضعف و عدم کارآمدی و بی تجربگی مسئولان وقت در امور سیاست و کشور داری و بیان سخنانی که از بابت بین المللی جایگاه با ارزشی نداشت سبب شد تا کشورهای حقیر و کوچک و عقب ماندۀ پیرامون ایران به خود جرأت داده و در صف دشمنان ایران قرار بگیرند . کشورهایی که تا قبل از سال 57 جرأت فکر کردن به جنگ با ایران را نداشتند . همین عراق را اگر مطالعه کنید خواهید دید که علی رغم هشدارهای سران عراق یک ناو ایرانی با برافراشتن پرچم شیرخورشید از اروند عبور میکند و یک عراقی جرأت تیراندازی با کلاشینکف هم ندارد .

دشمنی ایرانی با عرب دشمنی چهل سال و چند ساله نیست . از آنجاییکه اعراب مردمی سست عنصر و منفعت طلبی هستند همواره در طول تاریخ ثابت کرده اند که فقط به فکر منافع خود میباشند . برایشان مهم نیست منفعت چند روزۀ آنها را ایران مهیا کند یا آمریکا و یا روسیه . همانگونه که اجدادشان برایشان مهم نبود حسین (ع) فرزند پیامبر است . برق سکه های زرد یزید سبب شد تا خفت ابدی را برای اعراب ثبت کنند .

توهمات اشغال خوزستان و صاحب شدن مال و ناموس هموطنان خوزستانی سبب شد تا عراقی ها به هجوم به ایران طمع کنند . صدام فقط فرمان حمله را صادر کرد .

4

در 2 ساعت قبل، تلخک گفته است :

دشمنی ایرانی با عرب دشمنی چهل سال و چند ساله نیست . از آنجاییکه اعراب مردمی سست عنصر و منفعت طلبی هستند همواره در طول تاریخ ثابت کرده اند که فقط به فکر منافع خود میباشند . برایشان مهم نیست منفعت چند روزۀ آنها را ایران مهیا کند یا آمریکا و یا روسیه . همانگونه که اجدادشان برایشان مهم نبود حسین (ع) فرزند پیامبر است . برق سکه های زرد یزید سبب شد تا خفت ابدی را برای اعراب ثبت کنند .

در در 4/20/2019 در 10:03 AM، kalafe2006 گفته است :

خدمت رسانی کردن؟ صدام گفت حمله کنن، صدام گفت تجاوز کنن؟ صدام گفت سر ببرن؟ صدام گفت وحشی گری کنن؟ خوی اینها همیشه همین بوده و هست و خواهد بود

تاریخ دشمنی؟ بیش از 1400 سال

در در 4/30/2019 در 9:37 PM، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

- من فکر میکنم اگر نیروهای حشدالشعبی نبودند الانه عربستان ایران را شخم زده بود

در هر بند نیاز باشد توضیح می دهم

چرا؟ مگه چه خبر شده؟ شما از چیزی خبر داری ما نه؟ تو این دوماهه اخیر اتفاقی افتاده؟

در در 4/26/2019 در 3:25 PM، تلخک گفته است :

به عکس بالا یکبار دیگر نگاه کنید . کوبیدن پرچم بالای سیل بندها یعنی چه ؟ دور زدن در شهرهای مصیبت زده با ماشین هایی که چندین پرچم این متجاوزان را با خود دارد چه معنایی دارد ؟ این مزدوران اگر برای کمک و یاری آمده اند در خیابان ها چه غلطی میکنند ؟ بروند در مناطقی که سیل آمده کمک کنند آنهم بدون پرچم و بوق و شیپور .

خداوکیلی بیایین یکمی واقع بین باشیم. این آقایون نفربر برای چی آوردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در 2 ساعت قبل، تلخک گفته است :

یکی از دلایلی که کشورهای مترقی آن زمان مانند آمریکا و کشورهای اروپایی را در صف دشمنان ایران قرار داد جسارت شخص اول مملکت محمدرضا شاه پهلوی شاه فقید ایران بود که به سبب ایمان به داشته های ایران و ایرانی دیگر حاضر نبود در برابر هیچ قدرتی سرتعظیم فرود آورد . مرور پاره ای وقایع در سالهای آخر سلطنت شاه میتواند در درک این سخنان کمک نماید .

اما بعد از انقلاب و قرار گرفتن ایران در موضع ضعف و عدم کارآمدی و بی تجربگی مسئولان وقت در امور سیاست و کشور داری و بیان سخنانی که از بابت بین المللی جایگاه با ارزشی نداشت سبب شد تا کشورهای حقیر و کوچک و عقب ماندۀ پیرامون ایران به خود جرأت داده و در صف دشمنان ایران قرار بگیرند .

اگر آدم میخواد آشغال بخوره باید آشغال آدم پلو خور را بخوره.

الان جابجای مناطق مرزی را رصد کنید متوجه جریانات جدایی طلبانه که متاسفانه در خطه آذربایجان این مسئله بیداد میکند. متاسفانه مردم  اهل مطالعه و درس گرفتن از تاریخ نیستند و اصلا تاریخ نمی خوانند که الحق گاهی اوقات با ورق زدن کتاب تاریخ اشک هر انسان وطن پرستی درمیاید. بخاط ظاهر شیک و قشنگ بعضی کشورهای منطقه آنها به خود جرات میدهند هر جور که میخواهند درباره خود تاریخ جعل کنند و برعکس تاریخ و هنر و افتخارات هزاره های ایران را پایمال کنند. مردم ظاهر بین ما هم که اصلا تعقل نمی کنند.

علت اینها چیست ؟ چون نظام ما یک نظام ضعیف و ناکارآمد است و برعکس آمریکا که واقعا کشور امیدها و آرزوهاست و مظهر لوکس بودن در دنیا است در جبهه کشورهای تازه به دوران رسیده منطقه است.

3

استاد تلخک نازنین . عرض بنده این است که ملت و کشور ما تنها یک دشمن نداشته . در طول تاریخ کشور ما بارها مورد تاخت و تاز قرار گرفته از اعراب گرفته تا مغولان , از اسکندر مقدونی گرفته تا عثمانی و... اما بیشتر سرحدات و سرزمینهای کشورمان به برکت حضور نیروهای روس و انگلیس تجزیه شد. ازجمله آنها همسایه شرقی یعنی کشور افغانستان .ودیگر سرزمینها .روس و انگلیس به خصوص انگلیسیها کم ظلم در حق ما نکردند . اما افسوس که همین الآن هم اگر نظر سنجی کنید مردم ما تنها اعراب را دشمن ما می دانند و روس و انگلیس را متمدن و دوست و برخی حتی برادر !!!! نکته دیگر اینکه عرب هست تا عرب . ازمیان عرب زبانان هموطنان عرب زبانمان را باید قلم گرفت . در زمان شاه نیز ایران با کشورهای عربی  از جمله عمان و مصر رابطه حسنه داشت و از میان اعراب همین شخص انور سادات بود که به شاه احترام ویژه ای می گذاشت وهمچنین پادشاه عمان . اما درمیان اعراب بیشترین دشمنانی که علنآً شمشیر را از رو بسته اند نه عراقی ها بلکه فلسطینیان هستند که در طول تاریخ نمک نشناسی این قوم ثابت شده . در زمان جنگ 8 ساله  نیز بودند عراقی هایی که  با ما متحد شدند و علیه صدام و ارتش بعث قیام کردند . به نظر می رسد که شما استاد گرانقدر تمامی اعراب را به یک چشم یعنی دشمن ما نگاه می کنید  . بنده  نیز اختلاف نظرم با شما درهمین جمله علامت گذاری شده است . وگرنه بنده نیز آگاه هستم که حداقل گروهی از اعراب از جمله فلسطینیان دشمن ما هستند . اما این موضوع مرا دلسرد کرده که چرا مردم ما فقط فکر می کنند اعراب آن هم تمامی اعراب بدون اثتثنا دشمن ما هستند و روس و به خصوص انگلیسیها ی به ظاهر خوش تیپ  و متمدن دوست و حتی برادر ماهستند .

2

در 12 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

استاد تلخک نازنین . عرض بنده این است که ملت و کشور ما تنها یک دشمن نداشته . در طول تاریخ کشور ما بارها مورد تاخت و تاز قرار گرفته از اعراب گرفته تا مغولان , از اسکندر مقدونی گرفته تا عثمانی و... اما بیشتر سرحدات و سرزمینهای کشورمان به برکت حضور نیروهای روس و انگلیس تجزیه شد. ازجمله آنها همسایه شرقی یعنی کشور افغانستان .ودیگر سرزمینها .روس و انگلیس به خصوص انگلیسیها کم ظلم در حق ما نکردند . اما افسوس که همین الآن هم اگر نظر سنجی کنید مردم ما تنها اعراب را دشمن ما می دانند و روس و انگلیس را متمدن و دوست و برخی حتی برادر !!!! نکته دیگر اینکه عرب هست تا عرب . ازمیان عرب زبانان هموطنان عرب زبانمان را باید قلم گرفت . در زمان شاه نیز ایران با کشورهای عربی  از جمله عمان و مصر رابطه حسنه داشت و از میان اعراب همین شخص انور سادات بود که به شاه احترام ویژه ای می گذاشت وهمچنین پادشاه عمان . اما درمیان اعراب بیشترین دشمنانی که علنآً شمشیر را از رو بسته اند نه عراقی ها بلکه فلسطینیان هستند که در طول تاریخ نمک نشناسی این قوم ثابت شده . در زمان جنگ 8 ساله  نیز بودند عراقی هایی که  با ما متحد شدند و علیه صدام و ارتش بعث قیام کردند . به نظر می رسد که شما استاد گرانقدر تمامی اعراب را به یک چشم یعنی دشمن ما نگاه می کنید  . بنده  نیز اختلاف نظرم با شما درهمین جمله علامت گذاری شده است . وگرنه بنده نیز آگاه هستم که حداقل گروهی از اعراب از جمله فلسطینیان دشمن ما هستند . اما این موضوع مرا دلسرد کرده که چرا مردم ما فقط فکر می کنند اعراب آن هم تمامی اعراب بدون اثتثنا دشمن ما هستند و روس و به خصوص انگلیسیها ی به ظاهر خوش تیپ  و متمدن دوست و حتی برادر ماهستند .

امیدوارم از سخنانم ناراحت نشوید . شما درست میگویید . ایران دشمن زیاد داشته است . ولی دشمن داریم تا دشمن . روزگاری انگلیس خاک میهن را مورد تجاوز قرار داد و مردم از خجالتش در آمدند . دلیران تنگستان را بیاد آوریم . شوروی یا همین روسیه هم به ایران تجاوز کرد و آذربایجانی های غیور و بسیاری از مردم جلوی این حرامزاده هم ایستادند . امروزه نه انگلیس نه روسیه گمان نکنم به فکر اشغال سرزمین ما باشند . آنها با مسئولین و سران معامله میکنند و سود خود را برده و می برند . بسیاری از سران کشورهای عرب در برابر شاه ایران تعظیم میکردند . قبول دارید یا برایتان عکسش را بگذارم ؟ 

سخن من این است که اعراب بخصوص عراقی ها دشمن ایران بوده و هستند . همین عراقی که هشت سال وقیحانه در خوزستان ایران جنگید و بیش از سی سال از الطاف بیکران مسئولین بهره مند است حاضر نشد در برابر تحریم های آمریکا ایستاده و از ایران حمایت کند . بیشرمانه اعلام کرد که کمبود نفت ایران را در سطح جهان جبران میکند . من هم چون شما میدانم که در میان هر قوم و قبیله و ملتی خوب و بد وجود دارد . من مخلص عربهای هموطنم هستم .

صحبت عربهای عراق است که هنوز با ما در وضعیت نه صلح و نه جنگ بسر می برند . این قوم در ایران چه میکنند ؟ چرا با پرچم کثیف و سلاح به کشورمان آمده اند ؟ چرا در سطح خیابان ها با بوق و شادی تردد کردند ؟ چه چیز را میخواستن به مردم ایران بفهمانند که هنوز ما نفهمیده ایم ؟ اینان دشمن بودند ، دشمن هستند و دشمن هم خواهند بود .

3

امیدوارم از سخنانم ناراحت نشوید . شما درست میگویید . ایران دشمن زیاد داشته است . ولی دشمن داریم تا دشمن . روزگاری انگلیس خاک میهن را مورد تجاوز قرار داد و مردم از خجالتش در آمدند . دلیران تنگستان را بیاد آوریم . شوروی یا همین روسیه هم به ایران تجاوز کرد و آذربایجانی های غیور و بسیاری از مردم جلوی این حرامزاده هم ایستادند . امروزه نه انگلیس نه روسیه گمان نکنم به فکر اشغال سرزمین ما باشند . آنها با مسئولین و سران معامله میکنند و سود خود را برده و می برند . بسیاری از سران کشورهای عرب در برابر شاه ایران تعظیم میکردند . قبول دارید یا برایتان عکسش را بگذارم ؟ 

سخن من این است که اعراب بخصوص عراقی ها دشمن ایران بوده و هستند . همین عراقی که هشت سال وقیحانه در خوزستان ایران جنگید و بیش از سی سال از الطاف بیکران مسئولین بهره مند است حاضر نشد در برابر تحریم های آمریکا ایستاده و از ایران حمایت کند . بیشرمانه اعلام کرد که کمبود نفت ایران را در سطح جهان جبران میکند . من هم چون شما میدانم که در میان هر قوم و قبیله و ملتی خوب و بد وجود دارد . من مخلص عربهای هموطنم هستم .

صحبت عربهای عراق است که هنوز با ما در وضعیت نه صلح و نه جنگ بسر می برند . این قوم در ایران چه میکنند ؟ چرا با پرچم کثیف و سلاح به کشورمان آمده اند ؟ چرا در سطح خیابان ها با بوق و شادی تردد کردند ؟ چه چیز را میخواستن به مردم ایران بفهمانند که هنوز ما نفهمیده ایم ؟ اینان دشمن بودند ، دشمن هستند و دشمن هم خواهند بود .

استاد گرانقدر و نازنین جناب تلخک عزیز بنده از صحبتهای شما رنجیده خاطر نشدم  اگر از پاسخهای بنده حقیر اینطور برداشت کردید از شما عذرخواهی می کنم . بحث های بنده بیشتر در تکمیل سخنان شما استاد نازنین است . اتفاقاً انگلیسیها و با تحریک جیمی کارتر نمکنشناس 40 سال قبل برای شخص اول کشور و در نهایت برای ملت ما لایی کشیدند وهمین لایی کشیدن آنها به خصوص انگلیسیها نتیجه اش همان شد که حالا شاهد این فجایع هستیم . این فقط تنها یک گوشه از ظلم انگلیسها بوده و هست . به طبع همینطور روسیه که بخشهای وسیعی از کشور ما را ضمیمه خود کرد . وهمین الآن هم چشم طمع به دریای مازندران دوخته . اما اینکه فرموده بودین امروزه نه انگلیس نه روسیه گمان نکنم به فکر اشغال سرزمین ما باشند . آنها با مسئولین و سران معامله میکنند و سود خود را برده و می برند

باید عرض کنم شاید به خاطر برخی ملاحضات اینطور باشد .ولی اینها نه فکر اشغال بلکه خیلی بدتر از آن فکر تجزیه کشورعزیزمان هستند . شما در نظر بگیرید برای هر وجب از این خاک چقدر خون بها داده شده تا حفظ شود . فرق انگلیس و روسیه به خصوص انگلیس با اعراب یا بهتر است بگویم با گروهی از اعراب این است که خوش چهره هستند و آرام آرام از پشت خنجر می زنند . البته بحث راجب این مورد فراوان است و بنده سعی کردم لپ کلام را برسانم اگر فرصت شد بحث را با کمک دیگر دوستان ادامه می دهیم .

2

دوست نازنین ناشناس عجیب با درود

در یک جمله باید عرض کنم دشمن زیاد است ولی هیچ دشمنی اجازه ندارد تحت هیچ شرایط و عنوانی پای کثیف خود را بر خاک پاک اجداد و نیاکان آریایی ما بگذارد .

3

من فقط در مورد نفربرها توضیح بدم

ارتش خودمون در آق قلا از نفربر استفاده کرد و تصاویرش رو هم ارسال کردم

چرا چون پایداری و توان این وسیله بیش از هر خودروی 4 چرخ هست پس استفاده از اون با توجه به شاسی بلند و استقامتش در برایر موج سیل منطقیه

تازه در مورد خود ارتش ما هم شایعه کردن برای سرکوب مردم سیل زده معترض اومدن

1