Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

بازدید از غنی ترین موزه نیروی هوایی ارتش برای شهروندان و گردشگران فراهم شد

 
بازدی شهردار منطقه سیزده از موزه
 

در بازدید شهردار منطقه۱۳ با فرماندهی قرارگاه پشتیبانی نهاجا برنامه ریزی برای بازدید از موزه نیروی هوایی ارتش برای شهروندان و گردشگران فراهم شد .

به گزارش روابط عمومی نهاجا، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه۱۳ به همراه رییس ستاد گردشگری شهر تهران و جمعی از معاونان و مدیران منطقه با حضور در ستاد نیروی هوایی با سرهنگ خلبان رضا آقاجانی ، فرمانده قرار گاه پشتیبانی نهاجا در خصوص بازدید شهروندان از موزه نیروی هوایی دیدار و گفتگو کردند .

بنا براین گزارش،این دیدار با توجه به رویکرد شهردار تهران مبنی بر بازگشایی و توجه به بناهای تاریخی و موزه های شهر تهران انجام و هماهنگی هایی برای بازگشایی درب های این موزه به روی شهروندان اتخاذ شد تا با برنامه ریزی لازم ، شهروندان بتوانند طی زمان بندی مشخص ، از این موزه بازدید کنند.

سرهنگ خلبان رضا آقاجانی ، فرمانده قرار گاه پشتیبانی نهاجا در خصوص ساختمان موزه و بهره برداری از این موزه به عنوان غنی موزه نیروی هوایی ارتش و بازسازی آن در سال ۸۲ توضیحاتی ارائه کرد.

شهردار منطقه با اشاره به اهمیت بازگشایی این موزه برای درک صحیح شهروندان از جنگ و اثرات آن در کشور و زنده نگه داشتن یاد و خاطره جان باختگان جنگی ، آمادگی این منطقه را برای همکاری نیروی هوایی در این خصوص اعلام کرد .

در ادامه مسؤلان حاضر در جلسه ،از فضای موزه که تاریخ ورود اولین بالن و نیز اولین هواپیما به ایران و سیر داستانی تشکیل یگان هوایی ایران از سال ۱۳۰۱ هجری شمسی را نشان میدهد ، بازدید کردند.

ماکتهایی کوچک از این هواپیماها، بقایای جنگنده های متجاوز عراقی ، دژ پرنده و...از موارد بازدید مسئولان بود.

گفتنی است ، این موزه در قلب تهران ،در حوالی منطقه پیروزی و در ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش که در سال 50 ساخته شده و 3 سال بعد به عنوان موزه نیروی هوایی به بهره‌برداری رسیده و سالها پس از انقلاب شکوهمند اسلامی یعنی در سال 82 نیز بازسازی شده است.

 

منبع:https://nahaja.aja.ir/portal/home/?news/62745/65393/1620738/بازدید-از-غنی-ترین-موزه-نیروی-هوایی-ارتش-برای-شهروندان-و-گردشگران-فراهم-شد

 

 
3

Share this post


Link to post
Share on other sites

شهردار منطقه با اشاره به اهمیت بازگشایی این موزه برای درک صحیح شهروندان از جنگ و اثرات آن در کشور و زنده نگه داشتن یاد و خاطره جان باختگان جنگی ، آمادگی این منطقه را برای همکاری نیروی هوایی در این خصوص اعلام کرد     

شرمنده ولی باید عرض کنم به نظر من این شهردار هم مثل خیلی از مسئولین یا قرص هاش رو سر موقع نخورده و یا اینکه روزه گرفتن کمی اذیتش کرده است .

4

Share this post


Link to post
Share on other sites

شرمنده ولی باید عرض کنم به نظر من این شهردار هم مثل خیلی از مسئولین یا قرص هاش رو سر موقع نخورده و یا اینکه روزه گرفتن کمی اذیتش کرده است .

وقتی مسئولین بی لیاقت در خواب غفلت به سر ببرن یا دچار توهم شوند بیان چنین مزخرفاتی از سوی مسئولین چیز عجیبی نخواهد بود.

 

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0